Fispogroup spol. s r.o.


U Rakovky 716/25, Praha 4 148 00

DIVIZE FISPO.CZ
Prodej, internetový obchod, e-shop, servis, půjčovna, bazar, pronájem a speciální úpravy průmyslové úklidové a čistící techniky:
Úklidová a čistící technika:
- podlahové mycí stroje, mycí stroje se sedící obsluhou
- baterie, nabíječky baterií
- průmyslové vysavače na suché a mokré vysávání
- bezpečnostní vysavače
- vysavače do náročných provozů
- speciální vysavače
- zametací stroje - se sedící obsluhou, s chodící obsluhou
- vysokotlaké čistící stroje
- extraktory, průmyslové extraktory
- vyvíječe páry
- jednokotoučové stroje
- komunální úklidová technika
- drobná úklidová technika
- sněhové frézy
- zahradní technika
Hygienický program:
- toaletní papíry
- dávkovače mýdla
- papírové ručníky
- koše
- čistící chemie.


DIVIZE FISPOCAR.CZ
- pneuservis a bazar pneumatik na Praze 4
- propanbutanové lahve
- navigace Garmin
- Tyreguardian - produkt pro ucpávání průpichů penumatik..


DIVIZE FISPOBAU.CZ
- drobné truhlářské práce převážně na zakázku
- výroba, montáž, opravy nábytku, kuchyní
- vrtání bez výplac hu i s výplachem do různých základních materiálů
- prostupy potrubí, kabelové žlaby a průchody a montáž zábradlí a bariér
- ruční vrtání s vodním výplachem pro osazování rozměrných kotev a tyčové výztuže
- ruční vrtání do zdiva za sucha - prostupy potrubí u vodovodních instalací a klimatizací

IČ: 48115801
DIČ: CZ48115801
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba:

Sledujte akční nabídky na www.fispo.cz

Sledujte akční nabídky na www.fispo.cz

Sledujte pravidelné akční nabídky na eshopu www.fispo.cz , kde naleznete vše pro úklid. Fispo.cz je největší e-shop s úklidovou a čistící technikou. Na e-shopu Fispo.cz naleznete vše, co potřebuje vaše firma - vysavače, mycí stroje, zametací stroje, parní čističe, extraktory, mopy, úklidové vozíky, jednokotoučové mycí stoje a mnohem více.


Detektivní služby, kontrola nemocných, přeprava peněz a cenností

Detektivní služby, kontrola nemocných, přeprava peněz a cenností

Obchodní divize Fisposecurity nabízí profesionální služby v oblasti bezpečnosti a ochrany osob a majetku: - kontrola nemocných zaměstnanců (v pracovní neschopnosti) - ostraha objektů - ochrana osob - detektivní služby - přeprava peněz a cenností, doprovod hotovostí a cenin - bezpečnostní poradenství. Profesionální a zodpovědný přístup ke klientům ve všech situacích!


Úklidová technika půjčovna, čistící stroje pronájem, bazar

Úklidová technika půjčovna, čistící stroje pronájem, bazar

FISPORENT - půjčovna úklidové techniky Pozor, k dispozici jsou i velké průmyslové stroje: - vysavače pro kanceláře, malé provozy, středně náročné provozy, těžké provozy, speciální - extraktor malý, velký, jednokotoučový - vyvíječe páry, malý, velký - podlahové myčky, stojící obsluha, sedící obsluha - zametací stroje, stojící obsluha, sedící obsluha - vysokotlaké čističe, bez ohřevu, s ohřevem Dále nabízíme služby v oblasti prodeje a úklidových služeb: - Prodej, servis a speciální úpravy průmyslové úklidové a čistící techniky - Generální a jednorázové úklidy Představujeme rovněž nové divize naší společnosti: - pneuservis na Praze 4 - detektivní služby, přeprava cenin.


Pneuservis Praha 4 - přezutí pneumatik, propanbutanové lahve

Pneuservis Praha 4 - přezutí pneumatik, propanbutanové lahve

Obchodní divize Fispopneu na Praze 4: Výhodná slevová akce na březen až květen: Přezutí pneumatik všech velikostí za jednotnou cenu 500 Kč, závaží zdarma v ceně vyvážení pneumatik. POZOR! Nová služba - sezónní uskladnění Vašich pneumatik za velice výhodnou cenu! Služby pneuservisu: - prodej a výměna pneumatik (připravujeme e-shop) Náš tip: pozor na zimní pneumatiky dovozené z Číny - prodej propanbutanových lahví 20, 30, 50 a 100 litrů - prodej navigací zn. Garmin - produkt Tyreguardian - pro ucpávání průpichů do 6 mm na automobilem, motocyklech, jízdních kolech (vhodné jako prevence, praktické 1litrové balení můžete mít stále u sebe) Bazar - komisní prodej pneumatik a disků.


E-SHOP - čistící a mycí stroje, extraktory, sněhové frézy, Praha

E-SHOP - čistící a mycí stroje, extraktory, sněhové frézy, Praha

Nákup čístících a úklidových strojů od společnosti Fispoclean můžete nyní také z pohodlí svého domova. Navštivte náš E-SHOP! Nabízíme internetový prodej, internetový obchod. Sortiment: - nová i použitá technika, bazar - čistící a mycí stroje - kancelářské a průmyslové vysavače - vyvíječe páry, parní čističe - extraktory na koberce - elektrické a bateriové podlahové mycí stroje - jednokotoučové leštící stroje - ruční, bateriové, hybridní, benzínové a dieselové zametací stroje - vysokotlaké čistící stroje (horkovodní a studenovodní) - drobná úklidová technika - pady, mopy, stěrky - hygienický program - čistící chemie - příslušenství a náhradní díly. Využijte služby i dalších divizí společnosti: - prodej a půjčovnu úklidové techniky - pneuservis - detektivní služby sněhové frézy.


Dovolená s Fispogroup!

Dovolená s Fispogroup!

Chcete jet na dovolenou ZADARMO? Nebo se slevou až 50 000,- Kč? Využijte naší exkluzivní nabídky! Při nákupu úklidového stroje od Fispoclean ( v hodnotě vyšší než 60 000,- Kč ) získáte bonus v podobě slevového kupónu na zájezd libovolné CK do libovolné destinace. Hodnota kupónu závisí pouze na ceně zakoupeného stroje. Se značkovou navigací GARMIN zaručeně neminete žádný cíl Vaší dovolené! Pokud zakoupíte úklidový stroj Fispoclean v hodnotě 30 000 - 60 000,- Kč, získáte jako bonus ZDARMA jeden z řady modelů navigace GARMIN pro Vaši bezpečnou cestu za dovolenou!Další produkty a služby
  • průmyslové vysavače, mycí automaty, stěrky a kartáče, vysokotlaké čisticí zařízení, stroje na čištění koberců


Související články
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Výroba smetáků, košťat a kartáčů
Výroba smetáků, košťat a kartáčů

Společnost Tekas s.r.o., se zaměřuje na tradiční a klasickou výrobu smetáků, košťat a kartáčů a dalších obdobných pomůcek. Smeták je všem znám už od nepaměti, ale věděli jste například, že má i v dnešní době pořád velké využití?


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Ochraňte svou fasádu proti sprejerům
Ochraňte svou fasádu proti sprejerům

Graffiti, pro mladé lidi velká zábava. Předhánějí se, kdo nakreslí hezčí a originálnější obrázek. Jako kdyby si tím značkovali své území, ovšem velice často přitom nedbají na soukromé vlastnictví a proto různé druhy obrázků můžeme vidět všude kolem sebe.