Promotrans, s.r.o.


Tiskařská 563/6, Praha 10 - Malešice 108 00

Nabízíme skladovací plochy a zajišťujeme překládku zboží a manipulaci.

Naše společnost disponuje skladovacími plochami, které jsou vhodné pro uložení zásilek, pro překládku zboží i manipulaci s ním.

Doprovodné služby:
- třídění a kompletace zásilek.

Distribuce zboží po celém území ČR.

IČ: 64833496
DIČ: CZ64833496
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Mareš

Skladování zásilek a zboží Praha

Skladování zásilek a zboží Praha

Společnost Promotrans, s.r.o. nabízí skladování a distribuci zásilek, zboží aj. Disponuje skladovacími plochami, které jsou vhodné pro: - uložení zásilek - překládku zboží - manipulaci. Při převzetí od dodavatele se kontroluje kvalita úplnosti a dokumentace přejímaného zboží. Samozřejmostí je distribuce zboží po celém území ČR. Služby: - kompletace zásilek na základě dodacích listů - kontrola všech palet se zbožím při příjmu i výdeji - balení zboží do fólie - úpravy obchodního balení - přebalování, polepování českými etiketami či cenovkami - výroba multipacků aj. - skladování a manipulace propagačních a reklamních předmětů - dle přání zákazníka se provádí inventura. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.Další produkty a služby
  • volné skladové kapacity, kryté skladové prostory, zapůjčení skladové techniky, efektivní řízení skladových zásob


Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost
Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

Společnost BERAN JIŘÍ autotransport působí na trhu již více než 25 let. Ačkoliv se v začátcích firma zaměřovala převážně na vnitrostátní dopravu, díky velké poptávce klientů rozšířila své služby i o mezinárodní dopravu. Dnes patří k významným společnostem v této oblasti, disponuje rozsáhlým vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory s manipulační technikou i velkým počtem profesionálních zaměstnanců.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě
Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě

Dopravní služby jsou nepostradatelnou součástí dnešní moderní doby. A když nemáte vlastní nákladní vozidlo, tak využijete služby jiné dopravní společnosti. Dopravní, spediční a logistické služby poskytuje také společnost JHT CZ s.r.o., Mladé Buky.