Milan Klojda G SYSTEM


Jáchymovská 43/24, Karlovy Vary 360 04

G SYSTEM – GPS sledovací systémy, GPS lokalizace, GPS vyhledávání pro firmy i jednotlivce

Jsme dodavatelé sledovacích, vyhledávacích a lokalizačních systémů GPS a GSM.

Zabýváme se GPS lokalizací, vyhledáváním a sledováním osob, dětí, zvířat, zásilek, auto-moto. Náš sledovací systém je CELOSVĚTOVÝ. Mapové podklady, ve kterých využíváme současně i satelitních nebo leteckých snímků nás dostávají na přední místo v lokalizacích osob, dětí, auto-moto. Proto lze naši GPS lokalizaci využít současně i pro Outdoor, Expedice, Trekking a další možné sportovní i bezpečnostní činnosti.

V současné době nabízíme zvýhodněné GPS lokalizace osob a dětí. Počty únosů dětí v současné době narůstají a proto se snažíme reagovat s nabídkou GPS lokátorů, které nejen že zaznamenávají veškerý pohyb hlídaných dětí, ale obsahují i nouzové tlačítko pro přivolání pomoci. Funkce v lokátoru tzv. GeoFence zajistí, aby v případě opuštění předem určené zóny přišlo včasné upozornění.

Využití osobního GPS lokátoru:

- ochrana dětí před únosem či ztrátou orientace
- dohled dětí
- ochrana a sledování osob
- ochrana a dohled na staršími a nemocnými osobami
- nouzové přivolání pomoci
- dálkový tajný odposlech
- sledování auto, moto
- sledování zvířat, zásilek
- sportovní činnosti: trekking, outdoor, horolezectví, paraglaiding, expedice
- vědecké činnosti: archeologie
- a mnoho dalších činností...

GPS monitoring vozidel

Dodáváme satelitní lokalizační, vyhledávací a sledovací jednotky pro monitoring vozidel. Zaznamenáváme pohyb vozidel do mapového systému a uchováváme jeho historii, kterou si můžete zpětně nechat zobrazit.
Pro firmy nabízíme vytvoření vlastního monitorovacího dispečinku s naší servisní a poradenskou podporou a bez dalších zbytečných nákladů. Můžete si monitorovat pohyb jak zaměstnanců, tak veškerého vozidlového parku v jednom systému, nastavovat zóny, které nesmí vozidlo či zaměstnanec opustit apod.

GPS monitorovací jednotka umožňuje v případě odcizení vozidla odstavení (zastavení) na dálku pomocí SMS. Vše vozidlo si sami nebo s naší účastí zastavíte a spustíte zároveň alarm (zvukovou či světelnou signalizaci).

Naše služby jsou pro firmy i jednotlivce.GPS monitoring stavební mechanizace a strojů a zemědělské techniky

Zajišťujeme GPS dohled, lokalizaci a sledování stavební mechanizace a strojů a zemědělské techniky před odcizením z opuštěných staveb. Naše GPS monitorovací jednotky jsou určeny pro drsné prostředí a proto bez problému ochrání vaši techniku jako jsou:

- bagry, traktory, ještěrky, mini bagry
- nákladní auta, tahače, kombajny
- apod.

GPS monitoring zásilek

Dodáváme satelitní lokalizační, vyhledávací a sledovací jednotku pro monitoring zásilek, zvířat, auto, moto a to tam, kde není možnost použít jiný zdroje energie. Naše GPS jednotka dokáže být v činnosti a sledovat až 6 měsíců bez připojení k jinému zdroji energie než který má integrovaný. GPS jednotku lze využít k rychlé a skryté instalaci a dlouhodobému sledování vozidla, osob, zvířat, zásilek apod.

IČ: 65541791
DIČ: CZ7304011913
Okres: Karlovy Vary
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • požárně bezpečnostní zařízení, zabezpečení domů, zabezpečení objektů, zabezpečení automobilů, přístupové systémy, kamerové systémy, bezpečnostní zámky


Související články
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek
Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.


Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování
Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování

Sháníte měřící a řídící techniku pro náročné aplikace polohování? Pak jste zde na správné adrese. Firma HEIDENHAIN s.r.o. se zabývá právě touto činností. Vyvíjí a vyrábí lineární a úhlové snímače, rotační snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování.