Zlínská 370
Vizovice 763 12
tel.: +420 604 240 506
email: mladenkova@trendfoto.cz

KONTAKT
VíCE >

fotoateliér, fotografování svateb, oslav, dětí, školních, firemních akcí, rodinné foto, portrét Zlín

Fotoateliér Zlín, Ateliér TRENDFOTO Renata Mládenková +
DALŠÍ
FOTKY
Ve firmě Trendfoto, kterou jsme s manželem založili se věnuji především fotografování. Kromě fotografování reklamní a produktové fotografie se věnuji také ateliérní a rodinné fotografii. Se svou více jak 20ti letou praxí jsem vyzkoušela mnoho fotografických žánrů a technik. Mimo ateliér fotografuji hlavně svatby, ve svém fotoateliéru zase rodiny s dětmi, Newborn, těhotné a Glamour. Z fotografií pak kromě fotoalbumů nejčastěji zhotovujeme fotoobrazy vyplé na plátně nebo fotokalendáře.

Styl svatebních fotografií, které pořizuji má v sobě určité prvky fotografie portrétové, fashion a svým způsobem i glamour. Navíc v sobě ukrývají velkou dávku reportážní techniky. Při svatebním focení se přikláním spíše ke světelně i kompozičně vyváženým snímkům, které mají emotivní náboj, než k fotografiím, které si zakládají spíše na kvantitě, než-li kvalitě.

Newborn foto jsou fotografie, které můžeme pořídit po porodu pouze během krátké doby, nejdéle do 3. týdne od narození. Nejlepší volbou je 5. až 14. den věku miminka, protože jsou v této době velmi klidná, dlouho spí a nechávají se snadno a hezky polohovat, přičemž se nevzbudí.

Těhotenství je období života ženy, které je vždy vyjimečné a proto by měly být také fotografie této životní etapy něčím originálním. Na těchto snímcích se vždy snažím vyzdvihnout osobnost dané ženy, její krásu a neopakovatelný zážitek spojení matky s dítětem. Mimo jiné se můžete vyfotit také se svým partnerem či jinou blízkou osobou.

Glamour fotografie zachycují ženskou krásu, smyslnost i sexuální přitažlivost, přičemž se však nejedná o nahé akty. Tento styl focení je opravdu náročný a je potřeba, aby jej prováděl fotograf, který v sobě má obrovskou fantazii, cit pro kompozici a navíc je zde třeba zacházet dokonale se světlem.

Boudoir fotografie jsou podobné stylu Glamour, nesou v sobě však více prvků něžnosti a decentnosti.
Styl Glamour a Boudoir jsem začala tvořit poté, co se na mne obracely nevěsty, které si chtěly domluvit focení ještě před svatbou, kdy mnohokrát zapracovaly na své postavě a tak si přály být zachyceny v této své životní etapě a ukázat jak jim to sluší a jsou sexy. Navíc je v této době velmi žádané focení sexy kalendáře pro svého budoucího manžela. Z focení si můžete nechat vytvořit kalendář nebo fotografii vyhotovit na velké plátno, v každém případě je to nezapomenutelný zážitek a památka, kterou budete mít na celý život.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA Ateliér TRENDFOTO Renata Mládenková

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Ateliér TRENDFOTO Renata Mládenková

http://www.fotomladenkova.cz

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Vánoční focení, rodinné foto i glamour od profesionálního fotografa – originální dárek nejen na Vánoce

Vánoční focení, rodinné foto i glamour od profesionálního fotografa – ...

Renata Mládenková nabízí profesionální fotografování v ateliéru, které můžete darovat jako originální dárek nejen na Vánoce. Vytvoříme Vám krásné fotografie rodin, dětí, párů a jiných portrétů.

Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - profesionální fotograf

Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - ...

Fotografování svateb v okolí Zlína zajišťuje profesionální fotograf Renata Mládenková, Ateliér Trendfoto. Tyto svatební fotografie jsou zárukou vyvážených snímků s emotivním nábojem.

VÍCE MICROSITE


Ateliér TRENDFOTO
Renata Mládenková

Zlínská 370
Vizovice
763 12

Telefon:
+420 604 240 506
Email:
email
Web:
IČ: 47824301
DIČ: CZ7206065845
Okres: Zlín
Právní forma podnikatel se ŽO
Kontaktní osoba: Renata Mládenková
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Fotoateliér Zlín, Ateliér TRENDFOTO Renata Mládenková


Fotoateliér Zlín, Ateliér TRENDFOTO Renata Mládenková

POBOČKY

Centrála
Trendfoto
Masarykovo nám. 144, Vizovice 763 12
GPS: 49°13′13.76″ N, 17°51′8.86″ E
Trendfoto
Ateliér TRENDFOTO
Zlínská 370, Vizovice 763 12
GPS: 49°13′7.62″ N, 17°51′0.53″ E
Ateliér TRENDFOTO

VÍCE