Ateliér TRENDFOTO
Renata Mládenková


Zlínská 370, Vizovice 763 12

Ve firmě Trendfoto, kterou jsme s manželem založili se věnuji především fotografování. Kromě fotografování reklamní a produktové fotografie se věnuji také ateliérní a rodinné fotografii. Se svou více jak 20ti letou praxí jsem vyzkoušela mnoho fotografických žánrů a technik. Mimo ateliér fotografuji hlavně svatby, ve svém fotoateliéru zase rodiny s dětmi, Newborn, těhotné a Glamour. Z fotografií pak kromě fotoalbumů nejčastěji zhotovujeme fotoobrazy vyplé na plátně nebo fotokalendáře.

Styl svatebních fotografií, které pořizuji má v sobě určité prvky fotografie portrétové, fashion a svým způsobem i glamour. Navíc v sobě ukrývají velkou dávku reportážní techniky. Při svatebním focení se přikláním spíše ke světelně i kompozičně vyváženým snímkům, které mají emotivní náboj, než k fotografiím, které si zakládají spíše na kvantitě, než-li kvalitě.

Newborn foto jsou fotografie, které můžeme pořídit po porodu pouze během krátké doby, nejdéle do 3. týdne od narození. Nejlepší volbou je 5. až 14. den věku miminka, protože jsou v této době velmi klidná, dlouho spí a nechávají se snadno a hezky polohovat, přičemž se nevzbudí.

Těhotenství je období života ženy, které je vždy vyjimečné a proto by měly být také fotografie této životní etapy něčím originálním. Na těchto snímcích se vždy snažím vyzdvihnout osobnost dané ženy, její krásu a neopakovatelný zážitek spojení matky s dítětem. Mimo jiné se můžete vyfotit také se svým partnerem či jinou blízkou osobou.

Glamour fotografie zachycují ženskou krásu, smyslnost i sexuální přitažlivost, přičemž se však nejedná o nahé akty. Tento styl focení je opravdu náročný a je potřeba, aby jej prováděl fotograf, který v sobě má obrovskou fantazii, cit pro kompozici a navíc je zde třeba zacházet dokonale se světlem.

Boudoir fotografie jsou podobné stylu Glamour, nesou v sobě však více prvků něžnosti a decentnosti.
Styl Glamour a Boudoir jsem začala tvořit poté, co se na mne obracely nevěsty, které si chtěly domluvit focení ještě před svatbou, kdy mnohokrát zapracovaly na své postavě a tak si přály být zachyceny v této své životní etapě a ukázat jak jim to sluší a jsou sexy. Navíc je v této době velmi žádané focení sexy kalendáře pro svého budoucího manžela. Z focení si můžete nechat vytvořit kalendář nebo fotografii vyhotovit na velké plátno, v každém případě je to nezapomenutelný zážitek a památka, kterou budete mít na celý život.

IČ: 47824301
DIČ: CZ7206065845
Okres: Zlín
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Renata Mládenková

Vánoční focení, rodinné foto i glamour od profesionálního fotografa – originální dárek nejen na Vánoce

Vánoční focení, rodinné foto i glamour od profesionálního fotografa – originální dárek nejen na Vánoce

Renata Mládenková nabízí profesionální fotografování v ateliéru, které můžete darovat jako originální dárek nejen na Vánoce. Vytvoříme Vám krásné fotografie rodin, dětí, párů a jiných portrétů.


Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - profesionální fotograf

Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - profesionální fotograf

Fotografování svateb v okolí Zlína zajišťuje profesionální fotograf Renata Mládenková, Ateliér Trendfoto. Tyto svatební fotografie jsou zárukou vyvážených snímků s emotivním nábojem.



Další produkty a služby
  • fotografické služby a práce, zpracování kinofilmů, reklamní a ateliérové fotografie, fotografování svateb


Související články
Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty
Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty

Zviditelnit se, reprezentovat, zaujmout. To jsou jen některé vlastnosti dobře vytvořené reklamy, která může mít spoustu podob. Odborníkem v oblasti výroby reklamy a tisku je reklamní studio Trendfoto se sídlem ve Vizovicích, které se specializuje na výrobu polepů aut, výloh, informačních cedulí, tisk reklamních bannerů, billboardů nebo reklamních předmětů ad. Firma disponuje také vlastními zkušenými grafiky a nabízí i pokročilé služby grafického studia.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín
Půjčovna stavebního nářadí a mechanizace Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. je firma, která vznikla v roce 2000 a úspěšně plní veškeré služby, které jsou s vodohospodářskými stavbami spojené. Budují kanalizace, obecní a městské komunikace, ale mají také půjčovnu stavebního nářadí a ostatní mechanizace.


1A TRADE: Okna a dveře pro každého
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.