Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu

S nadcházejícím zimním období čeká každého majitele vozu rutinní záležitost – přezutí pneumatik na zimní. Pneuservisy doporučují svým klientům nenechávat výměnu na poslední chvíli, protože s nadcházejícím zimním obdobím je počet klientů obrovský. Pneu a auto servis Znojmo, fungující již od roku 2003, zajišťuje svým klientům nadstandardní „all inclusive“ servis. Ať už navštívíte pneuservis včas či se zpožděním, očekávejte profesionální přístup s mnohými výhodami.

Pneuservis Znojmo zajistí profesionální výměnu pneumatik i jejich uskladnění.

Profesionální pneuservis s nejlevnějším pneu

Pneuservis Znojmo, působící na trhu více než 13 let, přináší svým klientům celou řadu konkurenčních výhod. Na rozdíl od mnoha jiných servisů poskytuje své služby na vlastní odpovědnost a s pojištěním svých činností. Svým klientům přináší velmi kvalitní pneumatiky za nízké ceny. Díky tomu se zákazníci do pneuservisu ve Znojmě vždy rádi vracejí.

Výměna letních pneu i jejich prodej a kompletní servis


Provozovna s technologií na dojezdové pneumatiky

Pneuservis Znojmo je zatím jediným servisem ve městě, který disponuje technologií pro montáž a servis dojezdových pneumatik. Dojezdové, tzv. „run flat“, pneumatiky jsou navržené tak, aby umožnily jízdu i při defektu. Odpadá tak problém s nutností okamžité výměny.

Moderní pneuservis ve Znojmě s nadstandardním přístupem


Uskladnění pneumatik zdarma

Cílem pneuservisu Znojmo je poskytnout svým klientů služby v co nejvyšší kvalitě. Proto poskytuje zdarma bezpečné uskladnění původních pneumatik. Až na jaře pneuservis opět navštívíte, vaše letní pneumatiky pro vás budou připravené. Odpadá tak problém s vlastním skladováním rozměrných pneumatik.

Potřebujete-li zajistit jakoukoliv službu v oblasti pneuservisu, návštěva Pneu a autoservisu Znojmo je jasnou volbou. Přijďte se poradit s profesionály a dozvíte se, jaké řešení je konkrétně pro vás nejvhodnější.Vydáno 18.11.2016
122 Zhlédnutí
Topováno 04.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Servis vozů Mercedes-Benz a ostatní služby

Servis vozů Mercedes-Benz a ostatní služby
Mnohdy ani netušíme, jaké služby máme takzvaně přímo pod nosem. Hledáte kvalitní a spolehlivý servis vozů Mercedes-Benz, se kterým byste byli spokojení? Nebo potřebujete využít služby běžného autoservisu či pneuservisu? V tom případě navštivte Pneu a auto servis Znojmo.
PODSTRÁNKY

Autoservis

Autoservis
Autoservis, opravy a servis všech typů vozidel, příprava a zajištění STK a měření emisí

Pneuservis

Pneuservis
Kompletní služby pneuservisu, opravy alu disků, TPMS služba

Světlomety, výfuky, klimatizace

Světlomety, výfuky, klimatizace
Renovace světlometů, opravy a výměny výfuků, servis autoklimatizací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pneu a auto servis Znojmo Pavel Vrána
WEBOVÁ STRÁNKA
Pneu a auto servis Znojmo
www.servisznojmo.cz
Adresa

Adresa

Loucká 3057/32
Znojmo 671 81

pneukomplex@seznam.cz
+420 515 227 700


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha