Renovace světlometů, opravy a výměny výfuků, servis autoklimatizací

Opravy a výměny výfuků, opravy výfukového systému, pravidelné kontroly stavu výfuku, nové výfuky značky WALKER nebo BOSAL, renovace světlometů spolehlivou moderní technologií a speciálními přípravky, servis autoklimatizací, plnění klimatizací, opravy netěsností, čištění výparníků klimatizace, zjišťování úniku chladicí kapaliny, opravy kompresorů, chladičů a trubek, Vám odborně, kvalitně a levně provede spolehlivá firma Pneu a auto servis Znojmo.

Renovace světlometů,  Pneu a auto servis Znojmo

Renovace světlometů pro lepší viditelnost a nový vzhled automobilu

K dobré viditelnosti Vašeho vozidla a bezpečné jízdě bezesporu přispěje renovace plastových světlometů. V našem autoservisu používáme speciální přípravky – leštidla, pasty, brusky a brusné kotouče určené přímo k ošetření plastových krytů světlometů, včetně blinkrů a zadních koncových světel. S námi ušetříte finance na výměnu nových světlometů, protože rozleštěním matných, poškrábaných nebo zažloutlých světel automobilů, získají původní světlomety nový vzhled s hladkým a lesklým povrchem, zvýšenou svítivost a celkově zatraktivní Váš vůz.

Renovace světlometů, Pneu a auto servis Znojmo


Opravy a výměny výfuků, nové výfuky značky WALKER nebo BOSAL

Čas od času je výměna výfuku běžná u každého vozidla. Firma Pneu a auto servis Znojmo Vám dodá do 24 hodin nový výfuk světoznámých značek WALKER a BOSAL. Ne vždy je nutná výměna celého výfuku, pro naše zákazníky hledáme levnější řešení opravou jednotlivých částí výfukového systému. Provádíme opravy výfukového potrubí, tlumičů výfuku, katalyzátoru, filtru pevných částic i koncových trubek výfukového systému. Přijeďte do našeho specializovaného autoservisu ve Znojmě a nechte si zkontrolovat celý výfukový systém naším odborníkem!

Opravy a výměny výfuků, Pneu a auto servis Znojmo


Kompletní servis autoklimatizací, plnění klimatizací, opravy kompresorů a chladičů

V portfóliu našich servisních služeb nechybí ani kompletní péče o klimatizace automobilů. Náš autoservis je vybaven automatickou plničkou s kalibrovanou váhou a přesným dávkovačem oleje, která zaručuje předepsané plnění a doplňování autoklimatizací. Náš kompletní servis klimatizací zahrnuje i zjištění úniku chladiva, čištění výparníků klimatizace, výměnu a servis kompresorů, klimachladičů a trubek. Máte nějaký problém s klimatizací ve Vašem automobilu? Přijeďte, my závadu odstraníme!

Servis autoklimatizací, Pneu a auto servis Znojmo


PODSTRÁNKY

Autoservis

Autoservis
Autoservis, opravy a servis všech typů vozidel, příprava a zajištění STK a měření emisí

Pneuservis

Pneuservis
Kompletní služby pneuservisu, opravy alu disků, TPMS služba

Světlomety, výfuky, klimatizace

Světlomety, výfuky, klimatizace
Renovace světlometů, opravy a výměny výfuků, servis autoklimatizací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pneu a auto servis Znojmo Pavel Vrána
WEBOVÁ STRÁNKA
Pneu a auto servis Znojmo
www.servisznojmo.cz
Adresa

Adresa

Loucká 3057/32
Znojmo 671 81

pneukomplex@seznam.cz
+420 515 227 700


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha