Pneu a auto servis Znojmo
Pavel Vrána
Servis vozů Mercedes-Benz a ostatní služby

Mnohdy ani netušíme, jaké služby máme takzvaně přímo pod nosem. Hledáte kvalitní a spolehlivý servis vozů Mercedes-Benz, se kterým byste byli spokojení? Nebo potřebujete využít služby běžného autoservisu či pneuservisu? V tom případě navštivte Pneu a auto servis Znojmo.

Servis vozů Mercedes-Benz Znojmo

Výměny rozvodů, provozních náplní a mnohé další služby

Pneu a auto servis Znojmo nabízí veškeré služby spojené s opravou automobilů a to různých značek. Zaměřují se také na servis vozů značky Mercedes-Benz. Nabízí služby pneuservisu, takže si zde můžete v kterémkoliv ročním období pneumatiky zakoupit a nechat vyměnit. Provozovnu mají vybavenou technologií pro dojezdové pneumatiky. Najdete zde jak nejlevnější druhy tak také ty nejkvalitnější. Vždy se zárukou spokojenosti, k čemuž přispívá i možnost úschovy pneumatik.

Využijte služby našeho pneuservisu


Opravy a úpravy

Každý vášnivý milovník automobilů, ale i naprosto běžný řidič, je rád, když své auto může svěřit do rukou odborníků. Provádíme profesionální diagnostiku, elektroinstalace, opravy brzdového systému nebo můžeme připravit automobil na STK.

Zajistíme spolehlivou přípravu na STK


Servis vozů Mercedes-Benz

Pro tyto případy jsme vybaveni originální diagnostikou určenou přímo pro tento typ vozu. Vše provádí zkušený pracovník s mnohaletou praxí ve značkovém servisu. Ať už máte Mercedes nebo jakýkoliv jiný typ vozu, potřebujete jenom doplnit na léto klimatizaci nebo ji vyčistit či zařídit výměnu olejů nebo filtrů, přijeďte k nám do spolehlivého autoservisu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.servisznojmo.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu

Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu

S nadcházejícím zimním období čeká každého majitele vozu rutinní záležitost – přezutí pneumatik na zimní. Pneuservisy doporučují svým klientům nenechávat výměnu na poslední chvíli, protože s nadcházejícím zimním obdobím je počet klientů obrovský. Pneu a auto servis Znojmo, fungující již od roku 2003, zajišťuje svým klientům nadstandardní „all inclusive“ servis. Ať už navštívíte pneuservis včas či se zpožděním, očekávejte profesionální přístup s mnohými výhodami.

Vydáno 18.11.2016Vydáno 17.12.2017
54 Zhlédnutí

Autoservis

Autoservis

Autoservis, opravy a servis všech typů vozidel, příprava a zajištění STK a měření emisí

Pneuservis

Pneuservis

Kompletní služby pneuservisu, opravy alu disků, TPMS služba

Světlomety, výfuky, klimatizace

Světlomety, výfuky, klimatizace

Renovace světlometů, opravy a výměny výfuků, servis autoklimatizací