Autoservis Dolina
Miroslav Říš

Vydáno 28.02.2017
134 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2018

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.

Autoservis a pneuservis Dolina se postará o vaše americká auta

Autoservis, který si váš vůz zaslouží

Aby vám vůz dlouze a bezproblémově sloužil, je potřeba mu dopřávat pravidelné servisní prohlídky. V našem autoservisu se postaráme o výměnu oleje, zajistíme bezproblémové fungování výfuku, dohlédneme na podvozkovou část vozu a v případě nutnosti vyměníme tlumiče. Samozřejmostí je také servis motoru, oprava převodovky a další nutné práce. Na jejich výčet se podívejte v následujících odrážkách: - autobaterie - brzdová soustava - podvozková část - přestavba světel - pneuservis

Vyberte si ze seznamu veškerých služeb


Kompletní servis pro americká auta

Pneuservis nebo výměna autobaterií je potřeba u všech typů aut. Co ale můžeme dopřát navíc těm americkým? U automobilů dovezených z USA bývá často problém se světly, která mají jinou normu, než ta v Evropské unii. Náš servis proto zajišťuje přestavbu obrysových světel, mlhových světel i blinkrů, která bude odpovídat evropským standardům. Dále pro vás zařídíme opravy vozů Jeep a nově jsou pro naše klienty dostupné také díly od špičkového amerického výrobce Mopar-Authentic Performance. Autoservis Dolina, to je vše pro americká auta.

Podívejte se na kompletní ceník prací