Autoservis Dolina
Miroslav ŘíšDekarbonizace

Dekarbonizace

Dekarbonizace benzínových a dieslových motorů v profesionálním autoservise

Opravy převodovky

Opravy převodovky

Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel


Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.

Autoservis a pneuservis Dolina se postará o vaše americká auta

Autoservis, který si váš vůz zaslouží

Aby vám vůz dlouze a bezproblémově sloužil, je potřeba mu dopřávat pravidelné servisní prohlídky. V našem autoservisu se postaráme o výměnu oleje, zajistíme bezproblémové fungování výfuku, dohlédneme na podvozkovou část vozu a v případě nutnosti vyměníme tlumiče. Samozřejmostí je také servis motoru, oprava převodovky a další nutné práce. Na jejich výčet se podívejte v následujících odrážkách:

- autobaterie
- brzdová soustava
- podvozková část
- přestavba světel
- pneuservis

Vyberte si ze seznamu veškerých služeb


Kompletní servis pro americká auta

Pneuservis nebo výměna autobaterií je potřeba u všech typů aut. Co ale můžeme dopřát navíc těm americkým? U automobilů dovezených z USA bývá často problém se světly, která mají jinou normu, než ta v Evropské unii. Náš servis proto zajišťuje přestavbu obrysových světel, mlhových světel i blinkrů, která bude odpovídat evropským standardům. Dále pro vás zařídíme opravy vozů Jeep a nově jsou pro naše klienty dostupné také díly od špičkového amerického výrobce Mopar-Authentic Performance. Autoservis Dolina, to je vše pro americká auta.

Podívejte se na kompletní ceník prací
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se proto na Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště, který zaručí údržbu motoru i celého vozu.

Vydáno 22.08.2016
Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro rozloučit. Karbonové usazeniny v motoru totiž dokážou v tom špatném slova smyslu mnohé. Přitom stačí, abyste vašemu čtyřkolovému mazlíčkovi pravidelně dopřáli dekarbonizaci motoru u Autoservisu Dolina. Například ve ventilech a jejich dosedacích plochách karbonové usazeniny velmi výrazně ovlivňují výkon a spotřebu motoru. Ve spalovacím prostoru na pístních kroužcích a v hlavě válce zase zapříčiňují typické „klapání“ motoru a jeho nepravidelné zážehy, což má za následek snižování efektivity využití paliva a životnosti motoru. Karbonové usazeniny na vstřikovačích pak zabraňují tomu, aby se palivo správně rozprašovalo, čímž dochází ke zvyšování emisí, neklidnému chodu motoru, vyšší spotřebě paliva a samozřejmě ztrátě výkonu motoru.

Vydáno 06.08.2013
Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné opravy a autoservis vozů všech značek.

Vydáno 16.02.2018
Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na vozy značek Jeep, Chrysler, Dodge a nejrůznější off-roady. Zajišťuje ale samozřejmě také běžný servis všech značek – od služeb pneuservisu, až po seřízení brzdné soustavy či diagnostiku motoru. Jednou z oblíbených služeb autoservisu, která už zachránila motor a tedy i spoustu finančních prostředků celé řadě zákazníků, je pak dekarbonizace motoru.

Vydáno 28.01.2015Vydáno 28.02.2017
116 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2018