Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Autoservis Dolina Miroslav Říš

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se proto na Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště, který zaručí údržbu motoru i celého vozu.

diagnostika a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge, Autoservis Dolina

Dekarbonizace motoru má smysl - karbonové usazeniny škodí ve všech částech motoru

Karbonové usazeniny ve ventilech ovlivňují výkon a spotřebu motoru, zanesené válce zapříčiňují sníženou efektivitu využití paliva a životnost motoru. Ve vstřikovačích zase usazeniny zabraňují správnému rozprašování paliva, čímž dochází ke zvyšování emisí, vyšší spotřebě paliva a snížení výkonu motoru. Zanesený palivový filtr snižuje přívod paliva a opět se tak omezuje výkon motoru. A takto bychom mohli pokračovat ještě dál. Jak zabránit trvalému poškození motoru vašeho vozidla? Řešením je pravidelný servis a dekarbonizace motoru.

Dekarbonizace motoru prodlouží jeho životnost


Dekarbonizace motoru navrátí výkon

Dekarbonizace motoru představuje jediný účinný způsob, jak zachránit motor zanesený usazeninami, navrátit mu jeho výkon a prodloužit jeho životnost. Je proto oblíbenou a velmi využívanou službou našeho autoservisu.

Nejdříve zjistíme příčinu zadrhnutého motoru. Nejčastěji to bývají právě karbonové usazeniny, které zanášejí různé části motoru a snižují jeho funkčnost a životnost. Poté následuje dekarbonizace motoru, která spočívá v nalití speciální chemicko-technické kapaliny do motoru. Kapalina odstraní usazeniny a navrátí motoru původní výkon. Dekarbonizace motoru zahrnuje i čištění palivových a výfukových cest, výsledkem tak je snížení emisí a spotřeby paliva.

Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště


Dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic zabere jen pár desítek minut

V Autoservisu Dolina provádíme jedním krokem dekarbonizaci sacího, výfukového a EGR systému i DPF filtru. BG Diesel DPF servis filtru umožňuje čištění filtru pevných částí a obnovuje jeho činnost. Servis nevyžaduje žádné složité mechanické procedury, provádí se za chodu motoru bez demontáže filtru pevných částic.

Dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic, DPF se provádí unikátním patentovaným přístrojem za použití speciálního přípravku BG 2581 Diesel lntake & Emissions System Cleaner. Během padesáti minut se efektivně a bezpečně odstraní saze a karbonové usazeniny ze všech částí motoru. Speciální složení navíc nevytváří nebezpečné látky, kouř a ani škodlivý zápach.

Předcházejte ztrátě motoru a dopřejte mu pravidelnou dekarbonizaci a čištění filtrů v Autoservisu Dolina!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://autoservischrysler.cz/

Vydáno 22.08.2016
818 Zhlédnutí
Topováno 05.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?
Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro ...

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge
Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné ...

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů
Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na ...

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta
Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.
PODSTRÁNKY

Dekarbonizace

Dekarbonizace
Dekarbonizace dieselových motorů v profesionálním autoservise

Opravy převodovky

Opravy převodovky
Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis Chrysler, JEEP
Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoservis Dolina Miroslav Říš
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoservis Dolina
www.prevodovky-uh.cz
Adresa

Adresa

Kudlovice 292
Kudlovice 687 03

autoservis@emailbox.cz
+420 734 202 054


Najdete nás také zde:

www.prevodovky-uh.czARES
captcha