Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel

Autoservis Dolina Miroslav Říš

Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel

Autoservis Dolina
Miroslav Říš
Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se proto na Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště, který zaručí údržbu motoru i celého vozu.

diagnostika a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge, Autoservis Dolina

Dekarbonizace motoru má smysl - karbonové usazeniny škodí ve všech částech motoru

Karbonové usazeniny ve ventilech ovlivňují výkon a spotřebu motoru, zanesené válce zapříčiňují sníženou efektivitu využití paliva a životnost motoru. Ve vstřikovačích zase usazeniny zabraňují správnému rozprašování paliva, čímž dochází ke zvyšování emisí, vyšší spotřebě paliva a snížení výkonu motoru. Zanesený palivový filtr snižuje přívod paliva a opět se tak omezuje výkon motoru. A takto bychom mohli pokračovat ještě dál. Jak zabránit trvalému poškození motoru vašeho vozidla? Řešením je pravidelný servis a dekarbonizace motoru.

Dekarbonizace motoru prodlouží jeho životnost


Dekarbonizace motoru navrátí výkon

Dekarbonizace motoru představuje jediný účinný způsob, jak zachránit motor zanesený usazeninami, navrátit mu jeho výkon a prodloužit jeho životnost. Je proto oblíbenou a velmi využívanou službou našeho autoservisu.

Nejdříve zjistíme příčinu zadrhnutého motoru. Nejčastěji to bývají právě karbonové usazeniny, které zanášejí různé části motoru a snižují jeho funkčnost a životnost. Poté následuje dekarbonizace motoru, která spočívá v nalití speciální chemicko-technické kapaliny do motoru. Kapalina odstraní usazeniny a navrátí motoru původní výkon. Dekarbonizace motoru zahrnuje i čištění palivových a výfukových cest, výsledkem tak je snížení emisí a spotřeby paliva.

Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště


Dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic zabere jen pár desítek minut

V Autoservisu Dolina provádíme jedním krokem dekarbonizaci sacího, výfukového a EGR systému i DPF filtru. BG Diesel DPF servis filtru umožňuje čištění filtru pevných částí a obnovuje jeho činnost. Servis nevyžaduje žádné složité mechanické procedury, provádí se za chodu motoru bez demontáže filtru pevných částic.

Dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic, DPF se provádí unikátním patentovaným přístrojem za použití speciálního přípravku BG 2581 Diesel lntake & Emissions System Cleaner. Během padesáti minut se efektivně a bezpečně odstraní saze a karbonové usazeniny ze všech částí motoru. Speciální složení navíc nevytváří nebezpečné látky, kouř a ani škodlivý zápach.

Předcházejte ztrátě motoru a dopřejte mu pravidelnou dekarbonizaci a čištění filtrů v Autoservisu Dolina!Více informací naleznete na našich stránkách  http://autoservischrysler.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro rozloučit. Karbonové usazeniny v motoru totiž dokážou v tom špatném slova smyslu mnohé. Přitom stačí, abyste vašemu čtyřkolovému mazlíčkovi pravidelně dopřáli dekarbonizaci motoru u Autoservisu Dolina. Například ve ventilech a jejich dosedacích plochách karbonové usazeniny velmi výrazně ovlivňují výkon a spotřebu motoru. Ve spalovacím prostoru na pístních kroužcích a v hlavě válce zase zapříčiňují typické „klapání“ motoru a jeho nepravidelné zážehy, což má za následek snižování efektivity využití paliva a životnosti motoru. Karbonové usazeniny na vstřikovačích pak zabraňují tomu, aby se palivo správně rozprašovalo, čímž dochází ke zvyšování emisí, neklidnému chodu motoru, vyšší spotřebě paliva a samozřejmě ztrátě výkonu motoru.

Vydáno 06.08.2013
Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné opravy a autoservis vozů všech značek.

Vydáno 16.02.2018
Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na vozy značek Jeep, Chrysler, Dodge a nejrůznější off-roady. Zajišťuje ale samozřejmě také běžný servis všech značek – od služeb pneuservisu, až po seřízení brzdné soustavy či diagnostiku motoru. Jednou z oblíbených služeb autoservisu, která už zachránila motor a tedy i spoustu finančních prostředků celé řadě zákazníků, je pak dekarbonizace motoru.

Vydáno 28.01.2015
Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.

Vydáno 28.02.2017Vydáno 22.08.2016
699 Zhlédnutí
Topováno 05.11.2018

Dekarbonizace

Dekarbonizace

Dekarbonizace dieslových motorů v profesionálním autoservise

Opravy převodovky

Opravy převodovky

Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel