Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia

Do tajů maskérství vám umožní proniknout Maskérská škola Praha, kterou vede divadelní a filmový maskér Petr Fadrhons. Jeho domovinou je divadlo Hybernia, kde se podílí na všech muzikálech, nově je to Mefisto a příští měsíc Ferda mravenec, muzikál nejenom pro děti. Kromě práce v divadle poskytuje svým žákům maskérský kurz.

Díky maskérskému kurzu se stanete profesionálem v oboru

Maskérská škola Praha

Maskérská práce je významným prvkem výrazu hereckých postav a nepostradatelnou součástí divadelní, filmové, televizní i reklamní tvorby. Filmová a televizní technika i nároky v jevištních podmínkách vyžadují samozřejmě vrcholnou techniku maskérské práce.

Chcete se umění maskérství učit od toho nejlepšího? Pak navštivte maskérský kurz, který vede Petr Fadrhons. Je špičkou v oboru a jeho práce zejména pro divadlo Hybernia je mu zároveň koníčkem.

Maskérská škola Praha – Petr Fadrhons


Petr Fadrhons – maskérský kurz

Tříměsíční maskérský kurz vám umožní osvojit si dovednosti a znalosti potřebné pro práci maskéra či maskérky. Seznámíte se s teoretickými základy a prakticky si vyzkoušíte práci s parukami, divadelní, filmové i civilní líčení a výrobu latexových doplňků. Maskérský kurz vedou lektoři Petr Fadrhons a Jana Zahradníčková. Po úspěšném ukončení kurzu získáte osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu platné po celé České republice.

Petr Fadrhons vede i kurz základů a tvorby speciálních efektů. Naučíte se zde postupy pro realizaci speciálních efektů, které jsou nezbytné pro tvorbu masek. Součástí kurzu jsou základy kresby a modelace, odlévání do sádry i silikonu, výroba latexových a silikonových masek i jejich líčení.

Petr Fadrhons: Maskérský kurz i kurz tvorby speciálních efektůVydáno 03.03.2017
174 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní
Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra ...

Práce, která mění tváře

Práce, která mění tváře
Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.

Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky
17. března 2016 čeká divadlo Hybernia velká premiéra historického muzikálu Sibyla, královna ze Sáby. Dlouho očekávaný muzikál bude vyprávět příběh o krásné královně a její velké lásce s králem Šalamounem, plný zvratů a napínavých scén. Na spolupráci s herci se velmi těší také zkušený maskér Petr ...

Od mistrů ze zlaté kapičky k muzikálovým hvězdám

Od mistrů ze zlaté kapičky k muzikálovým hvězdám
Se svým žižkovským sousedem Petrem Fadrhonsem se známe již odjakživa. Takže vím o něm prakticky téměř všechno, tedy i to, že má takové značně neobvyklé povolání. Je maskérem a svoji kariéru začínal přímo v samotné „zlaté kapličce“, tj. Národním divadle, kam mě kdysi, už někdy před dvaceti lety, ...

Lidské tělo je nepopsané malířské plátno. Limitem je jen vaše fantazie

Lidské tělo je nepopsané malířské plátno. Limitem je jen vaše fantazie
Přistihli jste se někdy při tom, že během sledování filmů nebo při návštěvě divadla přemýšlíte, jak proboha tvůrci vytvořili tak reálně působící zranění? Zombie neexistují, ale ve filmech vypadají více než reálně. Stejně tak příšery, mimozemšťani, vlkodlaci a mnoho dalších. Digitální efekty v ...
PODSTRÁNKY

Maskérský rekvalifikační kurz

Maskérský rekvalifikační kurz
Maskérský rekvalifikační kurz, práce s parukami a líčením

Základy a tvorba speciálních efektů

Základy a tvorba speciálních efektů
Kurz základů a tvorby speciálních efektů v maskérství

Petr Fadrhons, profesionální maskér

Petr Fadrhons, profesionální maskér
Petr Fadrhons, profesionální maskérské služby pro divadlo, film a televizi
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup
WEBOVÁ STRÁNKA
Maskérská škola Praha
www.fazamakeup.cz
Adresa

Adresa

Na Harfě 1
Praha 9 190 00

fada@quick.cz
+420 606 821 485


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha