Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup

Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Maskérská škola Praha
Petr Fadrhons - Fazamakeup
Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

17. března 2016 čeká divadlo Hybernia velká premiéra historického muzikálu Sibyla, královna ze Sáby. Dlouho očekávaný muzikál bude vyprávět příběh o krásné královně a její velké lásce s králem Šalamounem, plný zvratů a napínavých scén. Na spolupráci s herci se velmi těší také zkušený maskér Petr Fadrhons z pražské maskérské školy FaZa Make Up.

Masky pro muzikál Sibyla, královna ze Sáby

Sibyla, královna ze sáby – muzikál, který musíte vidět

Herecké obsazení muzikálu Sibyla, královna ze Sáby patří hvězdným jménům, jako jsou Daniel Hůlka, Ilona Csáková, Michaela Nosková, Radim Schwab, Eva Burešová, Eliška Ochmanová, Zbyněk Fric, Hana Křížková, Vanda Károlyi, Peter Strenáčik nebo Jiří Zonyga. Diváci se rozhodně mají na co těšit.

Muzikál Sibyla, královna ze Sáby


Maskér - klíčová postava při přípravách každého muzikálu

Bez kvalitních masek a profesionálního zkušeného maskéra se však žádný muzikál ani představení neobejde - a v případě muzikálu Sibyla, královna ze Sáby, budou herci v těch nejlepších rukou. O masky se postará Petr Fadrhnons s bohatou profesní historií. Maskér je klíčový pro každý muzikál, ale i divadelní představení, film nebo seriál - bez kvalitních masek by ani perfektní herecký výkon zdaleka nevynikl natolik, jako když maskér věrohodnost každé postavy podpoří svou prací."Na setkávání s herci se velmi těším, v muzikálu Sibyla, královna ze Sáby se sešla skvělá parta lidí," nechal se slyšet maskér Petr Fadrhons.


Petr Fadrhons, maskér muzikálu Sibyla, královna ze Sáby

Vývoj technologií se neustále posouvá kupředu, a ani divadelní svět není výjimkou. Proto jsou i na masky kladeny stále vyšší nároky, a každý dobrý maskér musí sledovat současné trendy a držet s nimi krok. A to Petr Fadrhons zvládá na výbornou, jak se můžete na vlastní oči přesvědčit již od 17. března v divadle Hybernia.

Masky pro muzikál Sibyla, královna ze Sáby
FIREMNÍ ČLÁNKY


Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.

Vydáno 20.02.2015
Práce, která mění tváře

Práce, která mění tváře

Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.

Vydáno 14.05.2018
Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia

Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia

Do tajů maskérství vám umožní proniknout Maskérská škola Praha, kterou vede divadelní a filmový maskér Petr Fadrhons. Jeho domovinou je divadlo Hybernia, kde se podílí na všech muzikálech, nově je to Mefisto a příští měsíc Ferda mravenec, muzikál nejenom pro děti. Kromě práce v divadle poskytuje svým žákům maskérský kurz.

Vydáno 03.03.2017
Od mistrů ze zlaté kapičky k muzikálovým hvězdám

Od mistrů ze zlaté kapičky k muzikálovým hvězdám

Se svým žižkovským sousedem Petrem Fadrhonsem se známe již odjakživa. Takže vím o něm prakticky téměř všechno, tedy i to, že má takové značně neobvyklé povolání. Je maskérem a svoji kariéru začínal přímo v samotné „zlaté kapličce“, tj. Národním divadle, kam mě kdysi, už někdy před dvaceti lety, pozval na návštěvu, abychom si o jeho zajímavém řemesle mohli popovídat.

Vydáno 17.03.2013
Lidské tělo je nepopsané malířské plátno. Limitem je jen vaše fantazie

Lidské tělo je nepopsané malířské plátno. Limitem je jen vaše fantazie

Přistihli jste se někdy při tom, že během sledování filmů nebo při návštěvě divadla přemýšlíte, jak proboha tvůrci vytvořili tak reálně působící zranění? Zombie neexistují, ale ve filmech vypadají více než reálně. Stejně tak příšery, mimozemšťani, vlkodlaci a mnoho dalších. Digitální efekty v dnešní době opravdu pokročily, říkáte si. Ale věřte, že za vším stojí řemeslo o něco starší - maskérství.

Vydáno 12.02.2014Vydáno 08.02.2016
482 Zhlédnutí
Topováno 23.12.2016

Maskérský rekvalifikační kurz

Maskérský rekvalifikační kurz

Maskérský rekvalifikační kurz, práce s parukami a líčením

Základy a tvorba speciálních efektů

Základy a tvorba speciálních efektů

Kurz základů a tvorby speciálních efektů v maskérství

Petr Fadrhons, profesionální maskér

Petr Fadrhons, profesionální maskér

Petr Fadrhons, profesionální maskérské služby pro divadlo, film a televizi