Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Každý nový model vozidla přináší překvapení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Škoda se rozhodla rovněž splnit přání mnoha zákazníků a přivézt na světlo světa svoje první SUV značky Škoda Kodiaq. Už podle názvu lze soudit, že jde o medvěda, který má sílu, nadzemské vlastnosti a obdivuhodný dizajn.

Nová Škoda Kodiaq

Konečně možnost pomazlit se s velkým medvědem

Kdo by se chtěl setkat s tak obdivuhodným a silným zvířetem? Pár odvážlivců se určitě najde, ale abyste nepřišli k úhoně, tak jsou mnohem lepší možnosti jak se s tímto velkým zvířetem popasovat. Škoda má pro vás tohoto mazlíčka v podobě SUV. Doslova zvíře v těchto řadách, které již na první pohled zaujme svým dokonalým dizajnem. Velké auto, které nese českou značku a vytváří pro vás prvotřídní komfort a bezpečnou jízdu. Bude si vás doslova hýčkat i napříč své mohutnosti a síle.

Objednávka testovací jízdy


Využijte příležitost a ochočte si medvěda testovací jízdou

Pokud chcete mít jistotu, že to co se píše je pravda, a než si čtyřkolového miláčka zakoupíte, vyzkoušejte si svojí první jízdu. Bude to vaše první a nezávazné seznámení, které potvrdí, jestli existuje láska na první pohled. Budete moci chytnout do rukou, lépe řečeno za volant, dokonalou eleganci, bezchybný komfort, sílu pohonu na čtyři kola a velikost vozidla, které vás přenese do zcela jiného světa, než jste byli zvyknutí doposud.

Testovací jízda čeká na vás


Autorizovaný prodejce Brno zajistí vaše seznámení

Pokud již nechcete na nic čekat a chcete mít novou Škodu Kodiaq ve své garáži, nechte si zajistit nákup autorizovaným prodejcem Autonova Brno s r.o. Získáte zařízení všech formalit od pojištění, až po samotné financování a odvezete si vaše zcela nové SUV domů a přivítáte jej jako nového člena rodiny.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autonova.cz

Vydáno 13.03.2017
109 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete
Přemýšlíte o koupi nového vozu, nebo jste se rozhodli, že ten nový Rapid prostě chcete, jen nevíte, ve které variantě? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda Autonova Brno a budete mít jasno. Máme pro vás nejen všechny typy Škody Rapid včetně typu Škoda Rapid Spaceback, ale samozřejmě také ...

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq
Máte rádi známou a proslulou českou značku Škoda? Pak se jistě také velice těšíte na nový model Škoda Karoq, který si nyní představíme. Jeho přezdívkou je: „Auto se šípem“. Jezdí velice rychle, ale především bezpečně.

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA
První polovina tohoto roku není významná jen pro motorkáře, kteří netrpělivě čekali na příznivé počasí pro krátké i dlouhé jízdy na motocyklu. Obzvláště důležitou, až přelomovou, se stala pro brněnského prodejce KTM AUTONOVA BRNO, který po letech kompromisů představil svůj nový showroom a s ním i ...

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA
Chcete se podívat na všechny aktuální modely vozů ŠKODA? To bude již brzy možné v prostorách společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o., která aktuálně provádí přestavbu a pracuje na novém uspořádání prostorů autosalonu. Nejnovějšími modely se budete kochat ve chvílích čekání na dokončení servisu či opravy ...

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu
Potřebujete auto, ale chybí vám dostatek financí? Nebo prostě rádi zkoušíte nové věci a chcete se vozit v nejnovějším modelu na trhu? Pak je pro vás operativní leasing pro soukromníky od ŠkoFINU tím pravým řešením. Auto si můžete na čas pronajmout a až zatoužíte po jiném, jednoduše nám ho vrátíte.

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!
V roce 2014 se již objevilo mnoho automobilových novinek. Na českém trhu půjde především o automobily Škoda Yeti nebo novou ŠKODA Fabia. V případě druhé jmenované krásky se fanoušci škodovek mohou těšit na kombinaci sportovnějších proporcí a stylovějšího designu. Nová Škoda Fabia se u prodejců ...
PODSTRÁNKY

Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA
Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů
Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTONOVA BRNO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTONOVA BRNO s.r.o.
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 602 00

jan.tuma@autonova.cz
+420 543 424 213


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha