Projekty staveb na klíč Praha – pro hladký a bezproblémový průběh stavby

Ing. Tomáš Novotný Projekční práce na klíč

Projekty staveb na klíč Praha – pro hladký a bezproblémový průběh stavby

Ing. Tomáš Novotný
Projekční práce na klíč
Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.

Ing. Tomáš Novotný Projekční práce na klíč

Stavební projektant: odborník, který bude u toho s vámi

Aby se mohlo začít se stavbou, potřebujete oporu od odborníka na slovo vzatého, a sice od stavebního projektanta. Jeho úkolem je připravit projektovou dokumentaci stavby pro stavební nebo územní řízení. Jeho oborem, specializací jsou veškeré stavby, například administrativní budovy, bytové a rodinné domy, výrobní haly, občanské stavby, zateplování různých objektů, atd.

Stavební projekt na míru


Projekční práce na klíč v Praze i ve Středních Čechách

Kompetence stavebního projektanta zahrnují širokou škálu služeb, které usnadní vyřízení veškerých právních i úředních kroků. Jeho působení zahrnuje takové práce, a to přímo na klíč, jako například vyřizování stavebního povolení, komplexní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, územní rozhodnutí, veškerou dokumentaci, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, prohlídky a průzkum, a další.

Každý projekt má svůj cíl


Pod dohledem odborníka půjde stavění jako po másle

Stavební projektant Praha, Ing. Tomáš Novotný je autorizovaným inženýrem právě v oboru pozemních staveb, kterého činnost působí již od roku 1988. Jeho práce spočívá právě v tom, aby průběh stavby byl bez problémů a podle plánů.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.

Vydáno 28.03.2018
Stavíte-li dům, kvalitní stavební projektant je nezbytností

Stavíte-li dům, kvalitní stavební projektant je nezbytností

Plánujete stavět? Přejete si najít toho pravého stavebního projektanta, který umí dokonale vytvářet projekty staveb, je spolehlivý a zkušený? Pak jste na správném místě. Se stavbou jakéhokoli domu se samozřejmě pojí spousta vyřizování, starostí a činností, které jsou opravdu zodpovědné. Jejich zanedbání může vést až ke zřícení vašeho domu nebo minimálně celé řadě komplikací. Pokud chcete mít jistotu kvality, solidního jednání i bezproblémového průběhu procesu, soukromý stavební projektant Ing. Tomáš Novotný vám vše potřebné ohledně projektů staveb zařídí.

Vydáno 19.06.2015
Stavební projekty - rodinné domy, bytové domy i průmyslové objekty

Stavební projekty - rodinné domy, bytové domy i průmyslové objekty

Ing. Tomáš Novotný - soukromý stavební projektant a autorizovaný inženýr s dlouholetou praxí je vám k dispozici pro nejrůznější stavební projekty. Vytvoří vám projekty staveb, které budou skutečně reálné a uskutečnitelné, odpovídající veškerým statistickým požadavkům, technickým náležitostem i normám. Samozřejmostí je v případě zájmu také zajištění stavebního dozoru či prohlídky domu statikem.

Vydáno 06.04.2016
Ing. Tomáš Novotný: Projektové práce ve stavebnictví

Ing. Tomáš Novotný: Projektové práce ve stavebnictví

Projekt je základ každé stavby. Můžete mít sebešikovnějšího architekta, který vám navrhne váš dům snů se skutečně nápaditým návrhem, ale pokud má stavba splňovat požadavky na statiku a mnoho dalších technických náležitostí, bez pořádného projektu od stavebního projektanta se neobejdete. Nejen pro Prahu 7 a okolí je tady proto Ing. Tomáš Novotný zajišťující pro své klienty kvalifikované služby v oblasti projektové práce ve stavebnictví

Vydáno 12.10.2014Vydáno 22.03.2017
305 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2019

Stavební projekce

Stavební projekce

Stavební projekce, projektová dokumentace, projekční práce na klíč

Stavební projektant

Stavební projektant

Ing. Tomáš Novotný, stavební projektant a autorizovaný inženýr

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Komplexní inženýrská činnost, statika staveb, zateplování