Komplexní inženýrská činnost, posouzení statiky staveb, zateplování Praha

Ing. Tomáš Novotný Projekční práce na klíč

Komplexní inženýrská činnost, posouzení statiky staveb, zateplování Praha

Ing. Tomáš Novotný
Projekční práce na klíč
Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.

Zpracování projektů na klíč

Provádí projektové práce veškerých staveb

Projekční činnost se týká všech typů staveb, včetně administrativních budov, bytových a rodinných domů i výrobních hal. Zajišťují však také například zateplovaní objektů, rodinných a panelových domů. Mezi další práce patří posuzování statiky staveb, přípravy plánů a zpracování dokumentace.

Stavební projekce, inženýrská činnost


Autorizovaný inženýr s cennými zkušenostmi

Autorizovaný inženýr jako je Ing. Tomáš Novotný, vám pomůže nejenom při stavbě domu či jiné stavby se zajištěním dokumentace a veškerých povolení, ale také se skvěle vyzná v technickém a stavebním dozoru a proto může zajistit komplexní služby.

Komplexní inženýrské a stavební služby jsou určené jak pro veřejný, tak také soukromý sektor


Zpracování projektů na klíč

Už vás nečekají žádné starosti s plánováním, řešením územního budování, projekční činností, ani dozoru na stavbě. Od stavebního povolení, přes technickou dokumentaci, vypracování návrhů a plánů, veškeré administrativy, až po výběr vhodného dodavatele, to všechno pro vás zajistí Ing. Tomáš Novotný. Nabízí služby projektanta na klíč.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.

Vydáno 22.03.2017
Stavíte-li dům, kvalitní stavební projektant je nezbytností

Stavíte-li dům, kvalitní stavební projektant je nezbytností

Plánujete stavět? Přejete si najít toho pravého stavebního projektanta, který umí dokonale vytvářet projekty staveb, je spolehlivý a zkušený? Pak jste na správném místě. Se stavbou jakéhokoli domu se samozřejmě pojí spousta vyřizování, starostí a činností, které jsou opravdu zodpovědné. Jejich zanedbání může vést až ke zřícení vašeho domu nebo minimálně celé řadě komplikací. Pokud chcete mít jistotu kvality, solidního jednání i bezproblémového průběhu procesu, soukromý stavební projektant Ing. Tomáš Novotný vám vše potřebné ohledně projektů staveb zařídí.

Vydáno 19.06.2015
Stavební projekty - rodinné domy, bytové domy i průmyslové objekty

Stavební projekty - rodinné domy, bytové domy i průmyslové objekty

Ing. Tomáš Novotný - soukromý stavební projektant a autorizovaný inženýr s dlouholetou praxí je vám k dispozici pro nejrůznější stavební projekty. Vytvoří vám projekty staveb, které budou skutečně reálné a uskutečnitelné, odpovídající veškerým statistickým požadavkům, technickým náležitostem i normám. Samozřejmostí je v případě zájmu také zajištění stavebního dozoru či prohlídky domu statikem.

Vydáno 06.04.2016
Ing. Tomáš Novotný: Projektové práce ve stavebnictví

Ing. Tomáš Novotný: Projektové práce ve stavebnictví

Projekt je základ každé stavby. Můžete mít sebešikovnějšího architekta, který vám navrhne váš dům snů se skutečně nápaditým návrhem, ale pokud má stavba splňovat požadavky na statiku a mnoho dalších technických náležitostí, bez pořádného projektu od stavebního projektanta se neobejdete. Nejen pro Prahu 7 a okolí je tady proto Ing. Tomáš Novotný zajišťující pro své klienty kvalifikované služby v oblasti projektové práce ve stavebnictví

Vydáno 12.10.2014Vydáno 28.03.2018
95 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2020

Stavební projekce

Stavební projekce

Stavební projekce, projektová dokumentace, projekční práce na klíč

Stavební projektant

Stavební projektant

Ing. Tomáš Novotný, stavební projektant a autorizovaný inženýr

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Komplexní inženýrská činnost, statika staveb, zateplování