Poruchy sluchu diagnostikujeme i odborně léčíme Praha - vybere Vám i vhodné sluchadlo

COMHEALTH, s.r.o. Onemocnění hlasu Praha

Poruchy sluchu diagnostikujeme i odborně léčíme Praha - vybere Vám i vhodné sluchadlo

COMHEALTH, s.r.o.
Onemocnění hlasu Praha
Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.

COMHEALTH s.r.o. Praha: masáže, rehabilitace a fyzioterapie

Masáže sportovní, reflexní i regenerační

Centrum COMHEALTH s.r.o. vám dává na výběr z několika druhů masáží. Třeba sportovní masáže jsou určené pro odstranění únavy po vysoké fyzické námaze, k posílení organizmu a k přípravě svalstva na zátěž (sportovci). Reflexní masáže působí přímo na hyperalgetické zóny, které doprovázejí onemocnění vnitřních orgánů a myoskeletálního systému. Regenerační masáže jsou zase zklidňující, jemné a blahodárně působí na nervový systém a napětí po stresu. Dále jsou to metody REIKI, thajské masáže, baňkové, lymfatické, atd.

Hýčkejte tělo i mysl masáží


Thajské masáže a návrat radosti do života

Thajské masáže jsou rovněž součástí služeb centra COMHEALTH. Nutno říci, že se nejedná o erotické masáže a klient je při masáži v pohodlném oblečení. Cílem těchto masáží je udržet klienta v dobré kondici, přinést radost do života, uvolnit celé tělo a slouží jako terapie. Princip spočívá v protahování těla, masáži a tlaku na akupresurní body a dráhy energie. Celý proces je příjemný a efektivní.

Thajské masáže pro každého


Odborná rehabilitace a masážní novinka Awakening

K dalším službám centra patří také odborná rehabilitace od diplomovaného fyzioterapeuta. Rehabilitace spočívá v komplexním vyšetření, mobilizaci, ve stanovení plánu, prevenci a v samotných procedurách. Pro své zdraví si můžete dopřát novinku masážní terapie Awakening, která podporuje detoxikaci, uvolnění svalů, nervové soustavy a lymfatického systému.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.comhealth.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích

Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích

Máte problémy s rovnováhou nebo míváte často závratě a cítíte se malátní a slabí? Pak se může jednat o některou z poruch neurologické soustavy. Takové stavy by člověk rozhodně neměl podceňovat a pro identifikování příčiny by měl vyhledat odbornou pomoc. Tu nově nabízí Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny - COMHEALTH, které zajišťuje mimo jiné vestibulární vyšetření.

Vydáno 02.08.2016
Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

Poruchy sluchu, hlasu a nejrůznější vady řeči jsou u lidí v české populaci běžnější než by se na první pohled mohlo zdát. Trpíte podobnými problémy i vy? Ani poruchy sluchu nebo poruchy řeči vás v běžném životě nemusí omezovat, stačí se včas zaměřit na jejich léčbu a nepodcenit preventivní péči. A přesně to je úkol společnosti COMHEALTH. Naše nestátní zdravotnické zařízení klade důraz především na prevenci a léčbu poruch hlasu, řeči a sluchových vad, nabízíme ale i poradenství hlasovým profesionálům a kompletní služby pro regeneraci vašeho těla.

Vydáno 25.08.2015
Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8

Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8

Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. na Praze 8 provádí komplexní diagnostiku poruch hlasu, řeči, a sluchu, a zabývá se preventivní i terapeutickou péčí o pacienty s těmito obtížemi. Příjemné prostředí, nejmodernější technické vybavení a vysoce profesionální sympatický personál se postará o to, abyste odcházeli nejen zdraví, ale i spokojení se všemi službami.

Vydáno 21.06.2014Vydáno 14.06.2017
145 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2020

Foniatrie, audiologie, logopedie

Foniatrie, audiologie, logopedie

Foniatrie – léčba poruch a vad hlasu, sluchu, řeči, audiologie, logopedie

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení pro děti i dospělé

Masáže

Masáže

Thajské masáže, REIKI, havajská masáž, regenerační masáž, lymfodrenáž, baňkování