Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

Poruchy sluchu, hlasu a nejrůznější vady řeči jsou u lidí v české populaci běžnější než by se na první pohled mohlo zdát. Trpíte podobnými problémy i vy? Ani poruchy sluchu nebo poruchy řeči vás v běžném životě nemusí omezovat, stačí se včas zaměřit na jejich léčbu a nepodcenit preventivní péči. A přesně to je úkol společnosti COMHEALTH. Naše nestátní zdravotnické zařízení klade důraz především na prevenci a léčbu poruch hlasu, řeči a sluchových vad, nabízíme ale i poradenství hlasovým profesionálům a kompletní služby pro regeneraci vašeho těla.

Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

COMHEALTH nabízí klasické i alternativní metody léčení

Služeb, které v COMHEALTH můžete využít, je skutečně celá řada. Nabízíme foniatrickou a otorinolaryngologickou péči, sluchadla, logopedii, hlasovou terapii, ale i různé druhy masáží a technik pro uvolnění těla i mysli. Sluchové vady a vady řeči léčíme klasickými metodami, nebojíme se ale ani metod alternativních a snažíme se najít ideální řešení pro každého pacienta. Pomoc u nás najdou děti i dospělí s nejrůznějšími vadami, nově se intenzivně věnujeme také pacientům s autismem, roztroušenou sklerózou, s afází nebo kuřákům. Připravujeme také ozdravné pobyty pro děti i dospělé pacienty.

Komplexní péče v centru COMHEALTH


Sluchové vady odhalí speciální vyšetření

Včasná diagnostika a rehabilitace je v případě poruch suchu velmi důležitá a může velmi ovlivnit budoucí život pacienta. Ve společnosti COMHEALTH to víme, vyšetření sluchu proto provádíme již u několikaměsíčních dětí. Ke každému pacientovi ale přistupujeme velmi individuálně a i typ vyšetření plně přizpůsobíme jeho potřebám. K dispozici tak máme celou řadu vyšetřovacích metod, mezi které patří:

•Audiologie – zkoumá způsoby a možnosti vnímání zvuku – posuzuje funkci sluchu

•Tónová audiometrie – určuje práh sluchu, napomáhá k určení sluchové vady a výběru sluchadla

•Tympanometrie – k posouzení stavu bubínku a středního ucha

•Slovní audiometrie – posouzení rozumění řeči

•Šumová slovní audiometrie – posouzení rozumění řeči v hlučném prostředí

•OAE – speciální objektivní vyšetření sluchu u dětí i dospělých

•BERA, CERA – vyšetření pomocí evokovaných potenciálů k objektivnímu určení sluchového prahu a stavu sluchové dráhy a center sluchu

Přesně tak zjistíme, jaké poruchy sluchu vás nebo vaše dítě trápí a v jakém rozsahu. Vyšetření sluchu tak může pomoci například při zařazování dětí s vadami sluchu do speciálních zařízení, při léčbě tinnitu, při vyšetření sluchu v riziku hluku, ale i pro určení typu sluchové vady a její korekce sluchadlem.


Léčíme poruchy řeči i hlasu

Poruchy hlasu mohou vzniknout zánětem, úrazem, alergií nebo z jiných důvodů. Také poruchy řeči mohou mít různé podoby a příčiny. V naší společnosti si proto poradíme se vším. Naše zvuková laboratoř nabízí kompletní vyšetření hlasu, hlasový pedagog a terapeut pak zase poskytuje profesionální hlasovou výchovu pro ty, kteří kultivovaný projev potřebují pro svou práci. Také nejrůznější vady řeči u nás odborně léčíme. Ať už se jedná o poruchy výslovnosti hlásek, vývojové poruchy řeči, poruchy řeči po úraze nebo po operaci, naši logopedi se pokusí o to, aby vady řeči měly co nejmenší vliv na kvalitu života jedince, ať už dospělého nebo dítěte.

Ať už vás tak trápí poruchy sluchu, vady řeči nebo problémy s hlasem, nebo máte podezření, že podobnými poruchami trpí vaše dítě, neváhejte se na nás obrátit. V COMHEALTH vás čeká individuální přístup, příjemné prostředí a především odborná péče.

Hlasový pedagog a terapeut


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.comhealth.cz

Vydáno 25.08.2015
626 Zhlédnutí
Topováno 21.10.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha
Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny ...

Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích

Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích
Máte problémy s rovnováhou nebo míváte často závratě a cítíte se malátní a slabí? Pak se může jednat o některou z poruch neurologické soustavy. Takové stavy by člověk rozhodně neměl podceňovat a pro identifikování příčiny by měl vyhledat odbornou pomoc. Tu nově nabízí Centrum komunikativní, ...

Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8

Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8
Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. na Praze 8 provádí komplexní diagnostiku poruch hlasu, řeči, a sluchu, a zabývá se preventivní i terapeutickou péčí o pacienty s těmito obtížemi. Příjemné prostředí, nejmodernější technické vybavení a vysoce profesionální sympatický personál se ...
PODSTRÁNKY

Foniatrie, audiologie, logopedie

Foniatrie, audiologie, logopedie
Foniatrie – léčba poruch a vad hlasu, sluchu, řeči, audiologie, logopedie

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení
Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení pro děti i dospělé

Masáže

Masáže
Thajské masáže, REIKI, havajská masáž, regenerační masáž, lymfodrenáž, baňkování
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA COMHEALTH, s.r.o. Onemocnění hlasu Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
COMHEALTH, s.r.o.
www.comhealth.cz
Adresa

Adresa

Mazurská 484
Praha 8 181 00

recepce@comhealth.cz
+420 283 024 317


Najdete nás také zde:

ARES
captcha