Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8

Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. na Praze 8 provádí komplexní diagnostiku poruch hlasu, řeči, a sluchu, a zabývá se preventivní i terapeutickou péčí o pacienty s těmito obtížemi. Příjemné prostředí, nejmodernější technické vybavení a vysoce profesionální sympatický personál se postará o to, abyste odcházeli nejen zdraví, ale i spokojení se všemi službami.

COMHEALTH, s.r.o. - poruchy hlasu, řeči a sluchu

Poruchy řeči

Vady řeči mohou být kromě vrozených vývojových vad způsobeny například i neurologickým onemocněním, po úraze nebo operaci. Před samotnou léčbou vady řeči je tedy třeba diagnostikovat příčinu, podle které se poté zvolí optimální terapie. Na klinice COMHEALTH pro určení diagnózy využívají nejmodernější technologie a mnohaletou praxi zkušených odborníků.

Logopedická péče


Poruchy hlasu

Vady hlasu nejsou jen problémem zpěváků, herců a dalších osob, které jsou k těmto potížím svou profesí náchylnější. Postihnout nás mohou i v případě vrozené vývojové vady, neléčeného zánětu, alergií, hormonální poruchy, úrazu, neurologického onemocnění, psychické nerovnováhy nebo po operaci. Zdravotnické zařízení na Praze 8 poskytuje komplexní péči jak pro pacienty – jedince, tak i pro větší skupiny pracovních kolektivů. Pro spolehlivou diagnostiku se na klinice používá moderní vysoce kvalitní videolaryngostroboskopický přístroj, který pořídí také obrázek nebo videozáznam hlasivek.

Hlasový pedagog a terapeut


Poruchy sluchu

Vady sluchu mohou mít rovněž i jiné příčiny, než je vrozená vada sluchu. Stejně jako u vad řeči a hlasu může jít o následek úrazu, neurologického onemocnění či zánětu. O tomto problému ví také své starší osoby, s přibývajícím věkem vzrůstá totiž i riziko vady sluchu. Terapii sluchu poskytují odborní pracovníci kliniky rovněž na špičkové úrovni a všem věkovým kategoriím.

Audiologie posuzuje funkci sluchu


Klinika COMHEALTH se zabývá nejen foniatrií

Foniatrie je jen jedním z mnoha odvětví činnosti, kterými se zdravotnické zařízení COMHEALTH zabývá. Dále nabízí také profesionální služby z oblasti audiologie, světelné terapie, logopedie, ORL, REIKI, tepelně-léčebnou terapii, Vojtovu metodu, různé druhy masáží a mnoho dalších.

Na klinice vycházejí vstříc také časovým možnostem pacientů, kteří se na vyšetření a léčbu nemohou uvolnit ze zaměstnání. Proto je pracovní doba prodloužena až do večerních hodin – od 8:00 do 20:00 – a nabízí také individuální terapii na místě dle dohody.

O komplexním portfoliu diagnostické a terapeutické péče se více dozvíte na webových stránkách www.comhealth.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.comhealth.cz

Vydáno 21.06.2014
396 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha
Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny ...

Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích

Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích
Máte problémy s rovnováhou nebo míváte často závratě a cítíte se malátní a slabí? Pak se může jednat o některou z poruch neurologické soustavy. Takové stavy by člověk rozhodně neměl podceňovat a pro identifikování příčiny by měl vyhledat odbornou pomoc. Tu nově nabízí Centrum komunikativní, ...

Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých
Poruchy sluchu, hlasu a nejrůznější vady řeči jsou u lidí v české populaci běžnější než by se na první pohled mohlo zdát. Trpíte podobnými problémy i vy? Ani poruchy sluchu nebo poruchy řeči vás v běžném životě nemusí omezovat, stačí se včas zaměřit na jejich léčbu a nepodcenit preventivní péči. A ...
PODSTRÁNKY

Foniatrie, audiologie, logopedie

Foniatrie, audiologie, logopedie
Foniatrie – léčba poruch a vad hlasu, sluchu, řeči, audiologie, logopedie

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení
Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení pro děti i dospělé

Masáže

Masáže
Thajské masáže, REIKI, havajská masáž, regenerační masáž, lymfodrenáž, baňkování
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA COMHEALTH, s.r.o. Onemocnění hlasu Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
COMHEALTH, s.r.o.
www.comhealth.cz
Adresa

Adresa

Mazurská 484
Praha 8 181 00

recepce@comhealth.cz
+420 283 024 317


Najdete nás také zde:

ARES
captcha