Součástky pro elektroniku a elektrotechniku prodej Praha

Mechatronic, spol. s r.o.

Součástky pro elektroniku a elektrotechniku prodej Praha

Mechatronic, spol. s r.o.
Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Elektronické součástky neboli komponenty jsou důležité prvky potřebné k sestavování elektronických obvodů a zařízení. Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a elektrotechniku společnost MECHATRONIC spol. s r.o. Praha.

Konektory LEMO prodej, Mechatronic, spol. s r.o.

Dodavatel elektrotechnických komponentů a výhradní zástupce

Společnost MECHATRONIC spol. s r.o. je nejen předním českým dodavatelem těchto součástek, ale také výhradním zástupcem takových firem jako EBMPAPST, INOTEC ELECTRONICS, ITW PANCON, atd. a dále oficiálním distributorem firem jako například CORCOM, MEC, SAMTEC a dalších. Jedná se o velkoobchod s elektrotechnickými komponenty, které jsou založené na známých značkách zaručujících kvalitu a dlouhodobou tradici na trhu.

Elektrotechnické součástky vysoké kvality


Ventilátory, spínače, relé i konektory

K sortimentu, který tvoří obsah elektronických součástek, patří kromě jiného také ventilátory, konektory, různé druhy spínačů, relé nebo ventilátory. Funkce těchto součástek je důležitá pro další fungování obvodů a různých zařízení. Z obsahu konektorů si můžete vybrat například multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální, samořezné a mnohé další. Z ventilátorů třeba axiální, radiální, diagonální a ze spínačů spoustu druhů, které dokážou zajistit různé funkce, hlavně tedy spouštěcí a vypínací.

Součástky, na kterých stojí svět


Součástky s rychlým dodáním a dobrou cenou

Rozsáhlý sortiment elektronických a pneumatických součástek provází také profesionální přístup a rychlé dodání objednaných součástek. K prodeji patří také příznivá cena, která je motivací pro další nákupy kvalitních součástek světových značek.Více informací naleznete na našich stránkách  https://mechatronic.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, solidnosti a spolehlivosti. Díky tomu a také díky přizpůsobivosti a individuální péči o zákazníka je firma naprostou špičkou v oboru.

Vydáno 25.08.2015
LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

Konektory LEMO spolehlivě propojí vše, co je třeba. Jedná se o multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory s krytím IP54 - IP68. V České republice je dováží a distribuuje společnost Mechatronic, jejíž sídlo najdete v Praze. Chcete-li se na propojení zařízení bezmezně spolehnout, pak jsou pro vás LEMO konektory tou správnou volbou.

Vydáno 19.05.2014
Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Sháníte elektronické součástky potřebné pro oblast chlazení, větrání a klimatizace? Kvalitní produkty od předních výrobců dodává společnost Mechatronic se sídlem v Praze. Nabízíme axiální, radiální a diagonální ventilátory, ale také DC motory s elektronickou komutací s možností řízení.

Vydáno 28.11.2016Vydáno 21.06.2017
213 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2020

Elektronické součástky

Elektronické součástky

Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Konektory LEMO

Konektory LEMO

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Konektorové systémy Inotec Electronics

Konektorové systémy Inotec Electronics

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics