Konektory Inotec exluzivně i v České republice

Mechatronic, spol. s r.o.

Konektory Inotec exluzivně i v České republice

Mechatronic, spol. s r.o.
Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, solidnosti a spolehlivosti. Díky tomu a také díky přizpůsobivosti a individuální péči o zákazníka je firma naprostou špičkou v oboru.

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Konektorové systémy – řešení mezi kabelem a koncovým zařízením

Konektory a konektorové systémy hrají velkou roli při zajištění spolehlivosti. Díky tomu, že konektory firmy Inotec Electronics mají specifické parametry pro jednotlivé typy kabelů, je zaručena maximální spolehlivost a také dynamika. Spolehlivost také podporuje velmi nízký přechodový odpor, který je zajištěn pozlacenými konektory kvality 1. Díky tomu je nízký přechodový odpor i v případě dlouhodobého používání konektorů.

Odolné provedení konektorů

Konektory od firmy Inotec Electronics garantují vysokou mechanickou odolnost. Jsou vyráběny z pevných materiálů se stálým, ověřeným a funkčním designem, tolerance v oblasti konektorů a konektorových systémů jsou velmi úzké. Firma se zabývá výrobou a návrhem kompletních systémů, které zahrnují jak samotné konektory, tak i krytky, připojení na kabel a fixace. Díky skvělému propojení jednotlivých dílů je celý konektorový systém stabilní, mechanicky odolný a funkční.

Patentovaná technologie zajistí stabilitu a bezpečí

Inotec Electronics se pyšní vlastní patentovanou technologií krimpovací příruby. Jde o pomůcku, která zajistí větší zvlnění drátů pro kabely D-sub. Díky tomu a také díky použití důsledného celokovového systému krytek je zajištěno maximální možné stínění, které celý systém ochrání před případnými poruchami, způsobenými frekvenčním rušením či elektromagnetickým polem.

Výroba konektorů a konektorových systémů již od roku 1979

Firma zahájila výrobu konektorů již v roce 1979. Již o dva roky později představila již zmíněný systém krimpovací příruby, díky čemuž bylo u D-sub kabelů zajištěno maximální možné stínění. Takřka každý rok přinesla společnost nové inovativní řešení, obvykle ve znamení rozšiřování firmy a představení nového typu konektorů.

 

Firma reprezentuje svými produkty po celém světě, zákazníkům radí na všech kontinentech. Důležitou zásadou společnosti je nákup součástek v Německu, všechny produkty jsou vyrobeny ve firmě Lauffen am Neckar. Zajímá-li vás více informací o konektorech a konektorových systémech zmíněné firmy, navštivte webovou stránku dovozce a distributora Mechatronic s.r.o., který zajišťuje distribuci elektronických a pneumatických součástek. Kromě konektorů od Inotec Electronics tak najdete výrobky značek např. Kuhnke, Corcom či Mec.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://mechatronic.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Elektronické součástky neboli komponenty jsou důležité prvky potřebné k sestavování elektronických obvodů a zařízení. Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a elektrotechniku společnost MECHATRONIC spol. s r.o. Praha.

Vydáno 21.06.2017
LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

Konektory LEMO spolehlivě propojí vše, co je třeba. Jedná se o multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory s krytím IP54 - IP68. V České republice je dováží a distribuuje společnost Mechatronic, jejíž sídlo najdete v Praze. Chcete-li se na propojení zařízení bezmezně spolehnout, pak jsou pro vás LEMO konektory tou správnou volbou.

Vydáno 19.05.2014
Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Sháníte elektronické součástky potřebné pro oblast chlazení, větrání a klimatizace? Kvalitní produkty od předních výrobců dodává společnost Mechatronic se sídlem v Praze. Nabízíme axiální, radiální a diagonální ventilátory, ale také DC motory s elektronickou komutací s možností řízení.

Vydáno 28.11.2016Vydáno 25.08.2015
123 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2019

Elektronické součástky

Elektronické součástky

Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Konektory LEMO

Konektory LEMO

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Konektorové systémy Inotec Electronics

Konektorové systémy Inotec Electronics

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics