Dovoz elektrotechnického materiálu pro průmyslové využití Praha – nabídka od světových výrobců

Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory

Dovoz elektrotechnického materiálu pro průmyslové využití Praha – nabídka od světových výrobců

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, solidnosti a spolehlivosti. Díky tomu a také díky přizpůsobivosti a individuální péči o zákazníka je firma naprostou špičkou v oboru.

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Konektorové systémy – řešení mezi kabelem a koncovým zařízením

Konektory a konektorové systémy hrají velkou roli při zajištění spolehlivosti. Díky tomu, že konektory firmy Inotec Electronics mají specifické parametry pro jednotlivé typy kabelů, je zaručena maximální spolehlivost a také dynamika. Spolehlivost také podporuje velmi nízký přechodový odpor, který je zajištěn pozlacenými konektory kvality 1. Díky tomu je nízký přechodový odpor i v případě dlouhodobého používání konektorů.


Odolné provedení konektorů

Konektory od firmy Inotec Electronics garantují vysokou mechanickou odolnost. Jsou vyráběny z pevných materiálů se stálým, ověřeným a funkčním designem, tolerance v oblasti konektorů a konektorových systémů jsou velmi úzké. Firma se zabývá výrobou a návrhem kompletních systémů, které zahrnují jak samotné konektory, tak i krytky, připojení na kabel a fixace. Díky skvělému propojení jednotlivých dílů je celý konektorový systém stabilní, mechanicky odolný a funkční.

Konektory vynikající kvality


Patentovaná technologie zajistí stabilitu a bezpečí

Inotec Electronics se pyšní vlastní patentovanou technologií krimpovací příruby. Jde o pomůcku, která zajistí větší zvlnění drátů pro kabely D-sub. Díky tomu a také díky použití důsledného celokovového systému krytek je zajištěno maximální možné stínění, které celý systém ochrání před případnými poruchami, způsobenými frekvenčním rušením či elektromagnetickým polem.


Výroba konektorů a konektorových systémů již od roku 1979

Firma zahájila výrobu konektorů již v roce 1979. Již o dva roky později představila již zmíněný systém krimpovací příruby, díky čemuž bylo u D-sub kabelů zajištěno maximální možné stínění. Takřka každý rok přinesla společnost nové inovativní řešení, obvykle ve znamení rozšiřování firmy a představení nového typu konektorů.

Firma reprezentuje svými produkty po celém světě, zákazníkům radí na všech kontinentech. Důležitou zásadou společnosti je nákup součástek v Německu, všechny produkty jsou vyrobeny ve firmě Lauffen am Neckar. Zajímá-li vás více informací o konektorech a konektorových systémech zmíněné firmy, navštivte webovou stránku dovozce a distributora Mechatronic s.r.o., který zajišťuje distribuci elektronických a pneumatických součástek. Kromě konektorů od Inotec Electronics tak najdete výrobky značek např. Kuhnke, Corcom či Mec.

Distribuce elektronických a pneumatických součástek


Více informací naleznete na našich stránkách  https://mechatronic.cz

Vydáno 25.08.2015
129 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí
Konektory LEMO spolehlivě propojí vše, co je třeba. Jedná se o multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory s krytím IP54 - IP68. V České republice je dováží a distribuuje společnost Mechatronic, jejíž sídlo najdete v Praze. Chcete-li se na propojení zařízení bezmezně ...

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic
Sháníte elektronické součástky potřebné pro oblast chlazení, větrání a klimatizace? Kvalitní produkty od předních výrobců dodává společnost Mechatronic se sídlem v Praze. Nabízíme axiální, radiální a diagonální ventilátory, ale také DC motory s elektronickou komutací s možností řízení.

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha
Elektronické součástky neboli komponenty jsou důležité prvky potřebné k sestavování elektronických obvodů a zařízení. Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a ...
PODSTRÁNKY

Elektronické součástky

Elektronické součástky
Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Konektory LEMO

Konektory LEMO
Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Konektorové systémy Inotec Electronics

Konektorové systémy Inotec Electronics
Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory
WEBOVÁ STRÁNKA
Mechatronic, spol. s r.o.
mechatronic.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše produkty
Adresa

Adresa

Kloknerova 9
Praha 4 148 00

mechatronic@volny.cz
+420 237 837 309


Najdete nás také zde:

Facebookwww.lemokonektory.comARES
captcha