Elektromagnety, IDC konektory, pneumatické prvky  - velkoobchodní prodej Praha 4

Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory

Elektromagnety, IDC konektory, pneumatické prvky - velkoobchodní prodej Praha 4

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

Konektory LEMO spolehlivě propojí vše, co je třeba. Jedná se o multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory s krytím IP54 - IP68. V České republice je dováží a distribuuje společnost Mechatronic, jejíž sídlo najdete v Praze. Chcete-li se na propojení zařízení bezmezně spolehnout, pak jsou pro vás LEMO konektory tou správnou volbou.

LEMO konektory - Mechatronic

LEMO konektory ve zdravotnictví

Společnost Mechatronic dodává širokou škálu plastových medicínských konektorů pod názvem Redel. Jedná se o spolehlivá propojení sbíraných dat a údajů využitelná v různých prostředích. Konektory z nerezové oceli zaručují dlouhou životnost a také flexibilní využití i ve vlhkém prostředí. Užívají se do jednorázových zařízení, jako jsou čidla či katetry i elektrochirurgické přístroje, kardiostimulátory, naslouchadla a podobně. Jsou lehké, malé a skvěle přizpůsobené užití v lékařství.


LEMO konektory zvládají i těžký průmysl

LEMO konektory vynikají svojí životností i ve velmi nepříznivém a náročném pracovním prostředí, což je klíčové například i v oblasti strojírenského průmyslu. Řada konektorů LEMO je ideální pro použití v těžkých strojích, vysokozdvižných vozících, hydraulických zařízeních i obráběcích zdrojích. Tyto konektory jsou uzpůsobeny extrémní teplotní zátěži, jsou schopné bezchybně fungovat i ve velmi špinavém prostředí, snadno se kontrolují díky nastavení komplexního rozhraní a především jsou snadno ovladatelné i roboty.


Unikátní technologie pro informační systémy

Jedinečný precizní zlacený kontaktní systém, který je zabudovaný ve všech LEMO konektorech, v kombinaci se spolehlivým pojistným systémem je ideální pro užití v informačních systémech a technologiích. LEMO konektory určené pro informační technologie jsou robustní spolehlivá zařízení s velkým počtem spojovacích cyklů. Multikontaktní a hybridní vstupy redukují nároky na prostor i počet propojení.


LEMO konektory nabízí řešení i pro veřejný sektor

LEMO konektory jsou bohatě využitelné i ve veřejném sektoru, konkrétně v komunikačních systémech hasičů, policistů a záchranářů. Vysokonapěťové konektory jsou vhodné i pro systémy rozvodů elektrických sítí. Díky multikontaktním a hybridním vstupům nabízí jak napájecí, tak kontrolní signály v jednom propojení. LEMO konektory jsou také vysoce tolerantní vůči vibracím, šetří životní prostředí, mají nízkou hmotnost a jsou vysoce spolehlivé i ve velmi náročném prostředí.

Vysokonapěťové konektory


LEMO konektory i pro práci s médii

LEMO konektory nabízí řešení i pro většinu typů zařízení, jako jsou televizní kamery, kontrolní vybavení, audio vybavení, mikrofony, studia, kina, televize, rádia, divadla a hudbu. Mezi LEMO konektory najdete například konektory pro HDTV, analogové vysílání audia i videa, digitální audio, nasvícení venkovní i vnitřní, konektory pro optické kabely ,konvertory médií a také koaxiální a triaxiální konektory.


LEMO konektory jsou sázkou na jistotu a kvalitu

Společnost vyrábějící LEMO konektory je známá svou vedoucí pozicí v oblasti designu i výroby precizních řešení propojení na míru. LEMO konektory jsou vysoce kvalitní konektory, které nachází uplatnění v mnoha oblastech, jako je například medicína, strojírenský průmysl, testování a měření, audio, video a telekomunikace, výzkum, armáda, automobilový průmysl a další. Už šedesát let se společnost LEMO specializuje právě na návrh kvalitních a spolehlivých konektorů. K jejich zákazníkům patří lidé a společnosti z celého světa. Díky společnosti Mechatronic se mezi jejich spokojené klienty můžete zařadit i vy. V nabídce distributora Mechatronic najdete LEMO multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální i triaxiální konektory s krytím IP54 – IP68.

LEMO konektory multipolové, unipolové


Více informací naleznete na našich stránkách  https://mechatronic.cz

Vydáno 19.05.2014
585 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic
Sháníte elektronické součástky potřebné pro oblast chlazení, větrání a klimatizace? Kvalitní produkty od předních výrobců dodává společnost Mechatronic se sídlem v Praze. Nabízíme axiální, radiální a diagonální ventilátory, ale také DC motory s elektronickou komutací s možností řízení.

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha
Elektronické součástky neboli komponenty jsou důležité prvky potřebné k sestavování elektronických obvodů a zařízení. Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a ...

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics
Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, ...
PODSTRÁNKY

Elektronické součástky

Elektronické součástky
Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Konektory LEMO

Konektory LEMO
Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Konektorové systémy Inotec Electronics

Konektorové systémy Inotec Electronics
Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory
WEBOVÁ STRÁNKA
Mechatronic, spol. s r.o.
mechatronic.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše produkty
Adresa

Adresa

Kloknerova 9
Praha 4 148 00

mechatronic@volny.cz
+420 237 837 309


Najdete nás také zde:

Facebookwww.lemokonektory.comARES
captcha