Velkoobchod s elektrotechnickými komponenty Praha – kompletní sortiment

Mechatronic, spol. s r.o.

Velkoobchod s elektrotechnickými komponenty Praha – kompletní sortiment

Mechatronic, spol. s r.o.
Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Sháníte elektronické součástky potřebné pro oblast chlazení, větrání a klimatizace? Kvalitní produkty od předních výrobců dodává společnost Mechatronic se sídlem v Praze. Nabízíme axiální, radiální a diagonální ventilátory, ale také DC motory s elektronickou komutací s možností řízení.

radiální ventilátor ebm-papst

Ventilátory od předního výrobce

Dodáváme elektronické součástky, které jsou nezbytné do chlazení, větrání a klimatizace. Seženete u nás například axiální, radiální a diagonální ventilátory, které vyrábí firma EBMPAPST, jejímž výhradním obchodním zástupcem v České republice jsme.

Námi nabízené ventilátory se používají při konstrukci výrobků, které spadají do oblasti větrání, klimatizace a chlazení. Ventilátory musí být kvalitní a spolehlivé, proto jejich výrobce dbá na neustálé zvyšování standardů. Seženete u nás proto ventilátory, které mají dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie a také nízkou hlučnost.

Axiální, radiální i diagonální ventilátory


Široká nabídka ventilátorů

Ventilátory se používají k ochlazování elektronických součástek, větrání nebo třeba odvodu spalin. V naší nabídce najdete třeba axiální ventilátory, které fungují podobně jako vrtule a slouží k výměně horkého nebo studeného vzduchu. Axiální ventilátory mají malou montážní hloubku, vyznačují se nízkou hlučností a vysokou účinností. Navíc umožňují přesné řízení proudu vzduchu, čímž spoří energii.

Dodáváme také radiální ventilátory, které nabízíme ve dvou variantách s dopředu nebo dozadu zahnutými lopatkami. Slouží zejména k optimálnímu chlazení motoru. Seženete u nás také diagonální ventilátory, které se používají hlavně v automobilovém průmyslu.

Ventilátory Mechatronic
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Prodej elektronických a pneumatických součástek Praha

Elektronické součástky neboli komponenty jsou důležité prvky potřebné k sestavování elektronických obvodů a zařízení. Při takové funkci je důležitá jejich kvalita a nejlepší je nákup součástek předních světových značek. V tomto směru je předním českým dodavatelem součástek pro elektroniku a elektrotechniku společnost MECHATRONIC spol. s r.o. Praha.

Vydáno 21.06.2017
Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, solidnosti a spolehlivosti. Díky tomu a také díky přizpůsobivosti a individuální péči o zákazníka je firma naprostou špičkou v oboru.

Vydáno 25.08.2015
LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

Konektory LEMO spolehlivě propojí vše, co je třeba. Jedná se o multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory s krytím IP54 - IP68. V České republice je dováží a distribuuje společnost Mechatronic, jejíž sídlo najdete v Praze. Chcete-li se na propojení zařízení bezmezně spolehnout, pak jsou pro vás LEMO konektory tou správnou volbou.

Vydáno 19.05.2014Vydáno 28.11.2016
102 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2018

Elektronické součástky

Elektronické součástky

Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Konektory LEMO

Konektory LEMO

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Konektorové systémy Inotec Electronics

Konektorové systémy Inotec Electronics

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics