LAMA energy a.s.
Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Internetové a televizní satelitní vysílání pro každého, tím se vyznačuje firma Digi TV, která přichází se skvělou cenou za balíček, který zahrnuje hned několik zařízení, ze kterých můžete sledovat TV program a to jenom díky připojení přes internet. Snadné, dostupné a pro každého!

DIGI TV: klasická televize, TV v tabletu, telefonu či tabletu

Pauzni, přetoč nebo přehraj z archivu

Televizi můžete sledovat kdekoliv a to jenom za pomocí internetu. Až na čtyřech zařízeních: tablet, chytrý telefon, TV a počítač. Ať jste kdekoliv, můžete se dívat na program a užít si spoustu zábavy. TV přes internet můžete stopnout nebo si pořad přehrát zpětně. Dokonce si můžete cokoli nahrát a uschovat si to na datové úložiště o kapacitě 30 hodin, až na 30 dní.

Už žádné přepínání televizních programů


Sledování televize patří neodmyslitelně k našim životům

Co bychom bez televize vlastně dělali? Neměli bychom se čím bavit, neměli bychom se čím naplňovat. Všechny ty události, zprávy, které sledují dospělí, seriály, které sledují babičky a dědečkové, nebo naopak hudební kanály a zajímavosti pro mladé. Jenomže to všechno nemůžete najednou sledovat na jedné televizi a proto jsme zde s lepším řešením! Sledujte televizi na více zařízeních.

Nesčetné výhody internetového připojení na TV


Spousta programů, vysoká kvalita a jednoduchá instalace

Kromě základního setu balíčku si u Digi TV můžete také objednat z rozšířených balíčků. Na své si tak přijdou milovníci sportovních pořadů, seriálů, historických dokumentů, ale také například pro děti je zde spousta pohádek. Nechybí v něm kanály jako je HBO HD, Nat Geo HD, Cinemax, AMC, AXN a další.

DIGI se mění na Telly a přináší ještě více zábavy a vychytávek!Více informací naleznete na našich stránkách  https://telly.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Máte už po krk dohadování se svým stávajícím mobilním operátorem a luštění smluv, které jsou napsány písmeny pro mravence? Spravedlnost a skutečně výhodná nabídka je nyní na vaší straně. Teď je tu totiž LAMA mobile. Váš nový mobilní operátor, kterému můžete věřit.

Vydáno 29.05.2014
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.

Vydáno 29.09.2017
Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

I přestože stále více využíváme služeb internetu, život bez televize by si také málokdo dokázal představit. Dříve byla televize považována za vzácnost, dnes jich v každém domě najdete i několik. Umísťujeme je do obývacího pokoje, do kuchyně, do dětských ložnic. S rozšířením televizí máme také větší požadavky na programy, které můžeme sledovat. Čím více jich satelitní vysílání nabízí, tím lépe. Dnes je spousta programů pro každého – přijdou si na své sportovně založení muži, romanticky naladěné ženy, ale zkrátka nepřijdou ani děti. Poskytovatel satelitního vysílání je také společnost Digi CZ, která nově spadá pod společnost LAMA Energy Group.

Vydáno 02.11.2015Vydáno 12.09.2017
450 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2020

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny