Levné volání v ČR i do zahraničí s tarify bez závazků

LAMA energy a.s.

Levné volání v ČR i do zahraničí s tarify bez závazků

LAMA energy a.s.
Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

Máte už dost přehlceného trhu mobilních operátorů, kterým jde jenom o Vaši peněženku? Chcete volat, psát a surfovat za výhodné ceny a s férovými podmínkami? Pak přejděte k LAMA mobile, virtuálnímu operátorovi, u kterého platíte jen za služby, které opravu využíváte. Výhodné tarify bez závazků a účtování po vteřinách, to je LAMA mobile.

LAMA mobile - výhodné tarify bez závazků s účtováním po vteřinách

Výhodné tarify a účtování po vteřinách - plaťte jen za to, co opravdu provoláte

Zapomeňte na nevýhodné tarify, u kterých platíte prakticky za nic. LAMA mobile Vám totiž hovory účtuje po vteřinách, a to už od vteřiny první. Vybírat můžete z několika různých tarifů - ať už tedy více voláte, píšete nebo surfujete po internetu, s námi nezaplatíte ani korunu navíc. Zvolíte-li navíc tarif FÉROVÁ LAMA, cena za minutu se Vám bude snižovat podle počtu provolaných minut - zkrátka a dobře, čím víc voláte, tím míň platíte.

Férové tarify s účtováním po vteřinách - neplaťe víc, než musíte


Svobodné tarify bez závazků, nabídka zvýhodněných telefonů

Naše zákazníky neradi svazujeme, proto se je místo smluvního závazku snažíme udržet jednoduše kvalitními službami. Výhodný tarif bez závazků? S LAMA mobile se tenhle sen stává realitou - u nás totiž můžete přijít i odejít, kdy sami chcete. Přeneste si k nám zdarma své číslo a začněte využívat všech výhod hned teď. Ke svému tarifu si navíc můžete vybrat i skvělý telefon za zvýhodněnou cenu.

Pořiďte si k novému tarifu i špičkový telefon za skvělou cenu


LAMA mobile, jde to i bez zbytečného papírování, jednoduše a online

Otravné papírování a zdlouhavá byrokracie Vás u LAMA mobile rozhodně nečekají. Víme, že Váš čas je cenný a proto jsme naše služby nastavili tak, abyste je mohli kdykoliv spravovat online. Váš tarif si tak můžete vybrat, objednat i nastavit v online samoobsluze. Nevyhýbáme se však ani osobnímu kontaktu a proto jsme Vám k dispozici i ve více než 120 partnerských prodejnách.

Přidejte se k nám a vyberte si z tarifů onlineLAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny