Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny

LAMA energy a.s.

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny

LAMA energy a.s.
Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

Máte už dost přehlceného trhu mobilních operátorů, kterým jde jenom o Vaši peněženku? Chcete volat, psát a surfovat za výhodné ceny a s férovými podmínkami? Pak přejděte k LAMA mobile, virtuálnímu operátorovi, u kterého platíte jen za služby, které opravu využíváte. Výhodné tarify bez závazků a účtování po vteřinách, to je LAMA mobile.

LAMA mobile - výhodné tarify bez závazků s účtováním po vteřinách

Výhodné tarify a účtování po vteřinách - plaťte jen za to, co opravdu provoláte

Zapomeňte na nevýhodné tarify, u kterých platíte prakticky za nic. LAMA mobile Vám totiž hovory účtuje po vteřinách, a to už od vteřiny první. Vybírat můžete z několika různých tarifů - ať už tedy více voláte, píšete nebo surfujete po internetu, s námi nezaplatíte ani korunu navíc. Zvolíte-li navíc tarif FÉROVÁ LAMA, cena za minutu se Vám bude snižovat podle počtu provolaných minut - zkrátka a dobře, čím víc voláte, tím míň platíte.

Férové tarify s účtováním po vteřinách - neplaťe víc, než musíte


Svobodné tarify bez závazků, nabídka zvýhodněných telefonů

Naše zákazníky neradi svazujeme, proto se je místo smluvního závazku snažíme udržet jednoduše kvalitními službami. Výhodný tarif bez závazků? S LAMA mobile se tenhle sen stává realitou - u nás totiž můžete přijít i odejít, kdy sami chcete. Přeneste si k nám zdarma své číslo a začněte využívat všech výhod hned teď. Ke svému tarifu si navíc můžete vybrat i skvělý telefon za zvýhodněnou cenu.

Pořiďte si k novému tarifu i špičkový telefon za skvělou cenu


LAMA mobile, jde to i bez zbytečného papírování, jednoduše a online

Otravné papírování a zdlouhavá byrokracie Vás u LAMA mobile rozhodně nečekají. Víme, že Váš čas je cenný a proto jsme naše služby nastavili tak, abyste je mohli kdykoliv spravovat online. Váš tarif si tak můžete vybrat, objednat i nastavit v online samoobsluze. Nevyhýbáme se však ani osobnímu kontaktu a proto jsme Vám k dispozici i ve více než 120 partnerských prodejnách.

Přidejte se k nám a vyberte si z tarifů onlineLAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny