Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

I přestože stále více využíváme služeb internetu, život bez televize by si také málokdo dokázal představit. Dříve byla televize považována za vzácnost, dnes jich v každém domě najdete i několik. Umísťujeme je do obývacího pokoje, do kuchyně, do dětských ložnic. S rozšířením televizí máme také větší požadavky na programy, které můžeme sledovat. Čím více jich satelitní vysílání nabízí, tím lépe. Dnes je spousta programů pro každého – přijdou si na své sportovně založení muži, romanticky naladěné ženy, ale zkrátka nepřijdou ani děti. Poskytovatel satelitního vysílání je také společnost Digi CZ, která nově spadá pod společnost LAMA Energy Group.

Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ, Lama Energy Group

Užívejte si Premier League i Filmbox

Už jste si vybrali svého poskytovatele satelitního vysílání? Mezi přední české operátory se řadí společnost Digi CZ, která je bez problému dostupná po celé České republice. V jejich základní programové nabídce naleznete mimo jiné i exkluzivní přímé přenosy fotbalových zápasů Premier League a italské série A, dále také přenosy z ženských tenisových turnajů WTA. To vše většinou v HD rozlišení. Určitě máte nad čím přemýšlet, nemyslíte? Satelitní televizní vysílání u společnosti Digi TV doplňuje i filmový balíček Filmbox. Tudíž pokud jste fanoušky kinematografie, jistě si také přijdete s tímto poskytovatelem na své. Jejich služby jsou dostupné bez připojení k pevné lince nebo ke kabelovému systému.

Satelitní televize Digi CZ je bez problému dostupná po celé České republice.


Televizní vysílání můžete přijímat i na mobil

Společnost Digi CZ byla letos v dubnu zakoupena firmou Lama Energy Group. Tento krok zapadá do dlouhodobé perspektivy společnosti Lama. Ta své portfolio služeb rozšiřuje právě o službu v oboru satelitní vysílání. Do této doby poskytovala balíčky dodávek elektřiny, plynu a služeb mobilní komunikace. Poskytovatel satelitního vysílání Digi TV je tak jejich další krok za zkvalitněním služeb. A to nejen v kategorii kvality vysílání, ale také rozšíření stávající programové nabídky. Uživatelský komfort je pro skupinu Lama Energy Group na první místě. Nejenže vám bude k dispozici plné satelitní televizní vysílání, nabídneme vám také hybridní set top boxy a CAM moduly, které mají možnost nahrávání či díky OTT technologiím umožňují příjem vysílání i na mobilních zařízení.

Do holdingu LAMA ENERGY GROUP vstoupila DIGI CZ v dubnu 2015.


Zvýhodněné nabídky na satelitní vysílání od společnosti Digi CZ

Speciální zvýhodněné nabídky na satelitní vysílání od společnosti Digi CZ čekají na stávající zákazníky firmy Lama Energy Group. Ti, kteří již odebírají plyn, elektřinu nebo mobilní komunikační služby se mohou těšit na skvělé balíčky. Jestliže vás tato nabídka společnosti Lama Energy Group zaujala, neváhejte ji kontaktovat. Všechny podmínky k získání satelitního vysílání Digi TV vám rádi vysvětlíme.

DIGI se mění na Telly a přináší ještě více zábavy a vychytávek!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lamaenergy.cz

Vydáno 02.11.2015
741 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi
Internetové a televizní satelitní vysílání pro každého, tím se vyznačuje firma Digi TV, která přichází se skvělou cenou za balíček, který zahrnuje hned několik zařízení, ze kterých můžete sledovat TV program a to jenom díky připojení přes internet. Snadné, dostupné a pro každého!

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku
Máte už po krk dohadování se svým stávajícím mobilním operátorem a luštění smluv, které jsou napsány písmeny pro mravence? Spravedlnost a skutečně výhodná nabídka je nyní na vaší straně. Teď je tu totiž LAMA mobile. Váš nový mobilní operátor, kterému můžete věřit.

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou
Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.
PODSTRÁNKY

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina
LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání
Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV
Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LAMA energy a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
LAMA energy a.s.
www.lamaenergy.cz
Adresa

Adresa

Gudrichova 763
Hradec nad Moravicí 747 41

lama@energy.cz
+420 553 759 669


Najdete nás také zde:

ARES
captcha