LAMA energy a.s.

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

LAMA energy a.s.
LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné cenyVydáno 29.09.2017
66 Zhlédnutí
Topováno 07.02.2018

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.

LAMA energy a.s.: dodavatele energií

Nejlepší doba na změnu dodavatele energií

Věděli jste, že včasným přestupem k jinému dodavateli energií můžete ušetřit za elektřinu a plyn až několik tisíc ročně? Právě nyní je nejvyšší čas, začít dodavatele energií řešit. LAMA energy, jež je součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP, nabízí svým zákazníkům novou produktovou řadu EXCLUSIVE s garancí výhodné ceny energií na 3 roky. Díky této nabídce mohou zákazníci ušetřit na plynu a elektřině v průměru až 17 % ve srovnání se standardními cenami. Nabídka LAMA energy patří v současné době k nejlepším na trhu s energiemi.

LAMA energy - dodavatel energií


Vlastní těžba ve skupině

Na rozdíl od jednoúčelových firem, které pouze přeprodávají energetické komodity, skupina LAMA ENERGY GROUP (LEG), prostřednictvím firmy LAMA GAS & OIL, těží od roku 2000 ropu a zemní plyn z vlastních ložisek na jižní Moravě. Plyn těžený v rámci skupiny LEG pokrývá potřebu zákazníků LAMA energy z jedné pětiny. Díky tomu je LAMA energy do značné míry nezávislá na výkyvech trhu.


Televize pro každého

Další firmou patřící do skupiny LAMA ENERGY GROUP je DIGI CZ, poskytovatel tradičního satelitního vysílání a moderní televize přes internet s bohatou nabídkou až 100 programů. Se satelitní televizí DIGI TV si přijdou na své jak sportovní fanoušci, tak milovníci filmů, seriálů, dokumentů, ale i pohádek. Pokud chcete své oblíbené pořady sledovat kdekoliv, služba televize přes internet DIGI2GO nabízí sledování až na čtyřech zařízeních a to PC, chytrém telefonu, tabletu nebo TV. Pořídit si ji můžete buď samostatně, nebo v kombinaci se satelitní DIGI TV. S DIGI2GO navíc můžete využít další služby moderní televize, jako jsou zpětné zhlédnutí pořadů až 72 hodin po jejich odvysílání, možnost pustit si libovolný pořad od začátku, posouvat v čase či nahrát až třicet hodin vysílání po dobu třiceti dní. Bonus na závěr: s DIGI TV nemusíte řešit přechod na vysílání DVB-T2, kdy bude řada domácností nucena zakoupit nový televizor. Další výhodnou službou je DIGI Internet. Pokud si nakombinujete DIGI Internet s některým z balíčků satelitní televize nebo TV přes internet, získáte slevu až 200 Kč měsíčně.

Televize přes satelit a internet


Neomezené volání jen za 299 Kč

Jeden z nejlevnějších tarifů nabízených v ČR můžete mít s LAMA mobile. Už za necelé tři stovky můžete mít neomezené volání, SMS a navíc 1GB dat, a to ke všem balíčkům satelitní DIGI TV nebo televize přes internet DIGI2GO. Spojením těchto služeb tedy dostanete nejen kvalitní televizi a mobilní tarif, ale také ušetříte téměř polovinu proti ostatním poskytovatelům mobilních služeb.

Mobilní lidový operátorVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.lamagroup.cz/