LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.

LAMA energy a.s.: dodavatele energií

Nejlepší doba na změnu dodavatele energií

Věděli jste, že včasným přestupem k jinému dodavateli energií můžete ušetřit za elektřinu a plyn až několik tisíc ročně? Právě nyní je nejvyšší čas, začít dodavatele energií řešit. LAMA energy, jež je součástí skupiny LAMA ENERGY GROUP, nabízí svým zákazníkům novou produktovou řadu EXCLUSIVE s garancí výhodné ceny energií na 3 roky. Díky této nabídce mohou zákazníci ušetřit na plynu a elektřině v průměru až 17 % ve srovnání se standardními cenami. Nabídka LAMA energy patří v současné době k nejlepším na trhu s energiemi.

LAMA energy - dodavatel energií


Vlastní těžba ve skupině

Na rozdíl od jednoúčelových firem, které pouze přeprodávají energetické komodity, skupina LAMA ENERGY GROUP (LEG), prostřednictvím firmy LAMA GAS & OIL, těží od roku 2000 ropu a zemní plyn z vlastních ložisek na jižní Moravě.

Plyn těžený v rámci skupiny LEG pokrývá potřebu zákazníků LAMA energy z jedné pětiny. Díky tomu je LAMA energy do značné míry nezávislá na výkyvech trhu.


Televize pro každého

Další firmou patřící do skupiny LAMA ENERGY GROUP je DIGI CZ, poskytovatel tradičního satelitního vysílání a moderní televize přes internet s bohatou nabídkou až 100 programů. Se satelitní televizí DIGI TV si přijdou na své jak sportovní fanoušci, tak milovníci filmů, seriálů, dokumentů, ale i pohádek.

Pokud chcete své oblíbené pořady sledovat kdekoliv, služba televize přes internet DIGI2GO nabízí sledování až na čtyřech zařízeních a to PC, chytrém telefonu, tabletu nebo TV. Pořídit si ji můžete buď samostatně, nebo v kombinaci se satelitní DIGI TV. S DIGI2GO navíc můžete využít další služby moderní televize, jako jsou zpětné zhlédnutí pořadů až 72 hodin po jejich odvysílání, možnost pustit si libovolný pořad od začátku, posouvat v čase či nahrát až třicet hodin vysílání po dobu třiceti dní. Bonus na závěr: s DIGI TV nemusíte řešit přechod na vysílání DVB-T2, kdy bude řada domácností nucena zakoupit nový televizor.

Další výhodnou službou je DIGI Internet. Pokud si nakombinujete DIGI Internet s některým z balíčků satelitní televize nebo TV přes internet, získáte slevu až 200 Kč měsíčně.

Televize přes satelit a internet


Neomezené volání jen za 299 Kč

Jeden z nejlevnějších tarifů nabízených v ČR můžete mít s LAMA mobile. Už za necelé tři stovky můžete mít neomezené volání, SMS a navíc 1GB dat, a to ke všem balíčkům satelitní DIGI TV nebo televize přes internet DIGI2GO. Spojením těchto služeb tedy dostanete nejen kvalitní televizi a mobilní tarif, ale také ušetříte téměř polovinu proti ostatním poskytovatelům mobilních služeb.

DIGI se mění na Telly a přináší ještě více zábavy a vychytávek!

Mobilní lidový operátor


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lamagroup.cz/

Vydáno 29.09.2017
319 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi
Internetové a televizní satelitní vysílání pro každého, tím se vyznačuje firma Digi TV, která přichází se skvělou cenou za balíček, který zahrnuje hned několik zařízení, ze kterých můžete sledovat TV program a to jenom díky připojení přes internet. Snadné, dostupné a pro každého!

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku
Máte už po krk dohadování se svým stávajícím mobilním operátorem a luštění smluv, které jsou napsány písmeny pro mravence? Spravedlnost a skutečně výhodná nabídka je nyní na vaší straně. Teď je tu totiž LAMA mobile. Váš nový mobilní operátor, kterému můžete věřit.

Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group
I přestože stále více využíváme služeb internetu, život bez televize by si také málokdo dokázal představit. Dříve byla televize považována za vzácnost, dnes jich v každém domě najdete i několik. Umísťujeme je do obývacího pokoje, do kuchyně, do dětských ložnic. S rozšířením televizí máme také větší ...
PODSTRÁNKY

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina
LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání
Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV
Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LAMA energy a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
LAMA energy a.s.
www.lamaenergy.cz
Adresa

Adresa

Gudrichova 763
Hradec nad Moravicí 747 41

lama@energy.cz
+420 553 759 669


Najdete nás také zde:

ARES
captcha