Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

Kvalitní regály a regálové systémy jsou nezbytnou součástí průmyslových i dalších prostorů. Záleží na kvalitě materiálu, možnostech výběru rozměrů i barev, nosnosti a také na možnostech designu a způsobech montování. Pokud hledáte veškeré požadavky pohromadě, tradici a i novinky, tak vám je s radostí poskytne firma KOVONA SYSTEM, a.s. se sídlem v Českém Těšíně.

Kovové regály, KOVONA SYSTEM, a.s.

Česká společnost s velkosériovou kovovýrobou

Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vznikla v roce 2000 a jedná se o společnost českou, která je prosperující a orientovaná globálně. Primární činností společnosti je velkosériová kovovýroba, která spočívá v zakázkové výrobě na míru požadavkům zákazníka, jako je svařování, válcování profilů a trubek, dělení profilů a trubek, ohýbání, lisování, děrování, povrchová úprava, atd. a ve finálních výrobcích jako jsou ocelové profily a regálové systémy.

Kvalitní regály a regálové systémy


Tradiční regálové systémy a novinka HEAVY RACK

Tradiční výrobní produkcí společnosti jsou kvalitní regálové systémy a regály. Můžete si vybrat hned z několika typů, a sice montované s dřevotřískovou policí, montované celokovové a šroubované celokovové. Svoje uplatnění najdou nejen v průmyslových prostorech a firmách, ale také v domácnostech, dílnách, garážích, kancelářích, sklepích, atd. Jsou známé jednoduchou montáží i demontáží a spojované se šrouby i bez šroubů. Jako novinka se představuje univerzální vysoko zátěžový bezšroubový regál HEAVY RACK v různých variantách.

Novinka HEAVY RACK s vysokou nosností


Kvalitní české výrobky se zárukou

Regály a regálové systémy, které firma vyrábí, jsou ryze českými výrobky, na které společnost poskytuje 5 let záruku. Jsou výrazné svojí kvalitou, snadnou montáží, nastavitelností, širokým výběrem možností, nejsou zdraví škodlivé.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://kovona.cz/

Vydáno 16.11.2017
182 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Regály a regálové systémy – česká zakázková výroba, která figuruje na globálním trhu

Regály a regálové systémy – česká zakázková výroba, která figuruje na globálním trhu
Mezi služby KOVONA SYSTEM, a.s. patří jak velkosériová a zakázková kovovýroba, tak i prodej vlastních finálních výrobků, kam patří mimo jiné regály a regálové systémy. V případě, že byste si z našeho sortimentu nevybrali výrobek, který by dokonale splňoval vaše požadavky, rádi vám zajistíme ...

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni
Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale ...
PODSTRÁNKY

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba
Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily
Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy
Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVONA SYSTEM, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVONA SYSTEM, a.s.
kovona.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 2007
Český Těšín 737 01

kovona@kovona.cz
+420 558 764 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha