KOVONA SYSTEM, a.s.

Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

KOVONA SYSTEM, a.s.
Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

Kvalitní regály a regálové systémy jsou nezbytnou součástí průmyslových i dalších prostorů. Záleží na kvalitě materiálu, možnostech výběru rozměrů i barev, nosnosti a také na možnostech designu a způsobech montování. Pokud hledáte veškeré požadavky pohromadě, tradici a i novinky, tak vám je s radostí poskytne firma KOVONA SYSTEM a.s. se sídlem v Českém Těšíně.

Kovové regály, KOVONA SYSTEM a.s.

Česká společnost s velkosériovou kovovýrobou

Společnost KOVONA SYSTÉM a.s. vznikla v roce 2000 a jedná se o společnost českou, která je prosperující a orientovaná globálně. Primární činností společnosti je velkosériová kovovýroba, která spočívá v zakázkové výrobě na míru požadavkům zákazníka, jako je svařování, válcování profilů a trubek, dělení profilů a trubek, ohýbání, lisování, děrování, povrchová úprava, atd. a ve finálních výrobcích jako jsou ocelové profily a regálové systémy.

Kvalitní regály a regálové systémy


Tradiční regálové systémy a novinka HEAVY RACK

Tradiční výrobní produkcí společnosti jsou kvalitní regálové systémy a regály. Můžete si vybrat hned z několika typů, a sice montované s dřevotřískovou policí, montované celokovové a šroubované celokovové. Svoje uplatnění najdou nejen v průmyslových prostorech a firmách, ale také v domácnostech, dílnách, garážích, kancelářích, sklepích, atd. Jsou známé jednoduchou montáží i demontáží a spojované se šrouby i bez šroubů. Jako novinka se představuje univerzální vysoko zátěžový bezšroubový regál HEAVY RACK v různých variantách.

Novinka HEAVY RACK s vysokou nosností


Kvalitní české výrobky se zárukou

Regály a regálové systémy, které firma vyrábí, jsou ryze českými výrobky, na které společnost poskytuje 5 let záruku. Jsou výrazné svojí kvalitou, snadnou montáží, nastavitelností, širokým výběrem možností, nejsou zdraví škodlivé.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovona-system.cz/uvod-40.html

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale cenově dostupných materiálů.

Vydáno 11.11.2016
Regály a regálové systémy – česká zakázková výroba, která figuruje na globálním trhu

Regály a regálové systémy – česká zakázková výroba, která figuruje na globálním trhu

Mezi služby KOVONA SYSTEM patří jak velkosériová a zakázková kovovýroba, tak i prodej vlastních finálních výrobků, kam patří mimo jiné regály a regálové systémy. V případě, že byste si z našeho sortimentu nevybrali výrobek, který by dokonale splňoval vaše požadavky, rádi vám zajistíme kovovýrobu na míru.

Vydáno 10.12.2015Vydáno 16.11.2017
94 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2019

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily

Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy

Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou