Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

KOVONA SYSTEM, a.s.

Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

KOVONA SYSTEM, a.s.
Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Vyrábíme ocelové profily, trubky a svodnice vody. V nabídce máme profily otevřené, uzavřené i speciální, z pozinkovaného pásu, z pásu válcovaného za tepla (HRC svitky), jakosti S 235, či za studena (CRC svitky), jakosti DC 01. Dovolí-li nám to naše technologické možnosti, na přání můžeme k výrobě použít i materiály jiných jakostí či tlouštěk.

Válcované ocelové profily od Kovona System

Otevřené ocelové profily rovnoramenné i nerovnoramenné

Otevřené ocelové profily vyrábíme v mnoha variantách - nabízíme rovnoramenné i nerovnoramenné L profily a U profily, stejně tak jako symetrické C profily. Délky profilů jsou v rozmezí 2.000 až 13.200 mm, standardně 6.000 mm. Speciální délky jsou možné po dohodě. Prodej profilů nabízíme pouze v ucelených svazcích (tedy 1 000 až 1 500 kg).

Otevřené ocelové profily


Uzavřené ocelové profily a trubky

Naše nabídka uzavřených ocelových profilů a trubek zahrnuje konstrukční a kalibrované trubky, čtvercové profily, obdélníkové profily a plochooválné profily, ve výrobních délkách 4 - 8 m. Konce tyčí jsou vždy začištěny bez otřepů, povrch profilů a trubek je konzervován proti korozi. Na požádání zajistíme také atest.

Výroba uzavřených ocelových profilů a trubek


Speciální ocelové profily, svodnice vody

Kromě zmíněných běžných tvarů otevřených a uzavřených profilů nabízíme také profily speciální, například nesymetrické U profily s lemem či otevřené perforované profily pro regálové systémy. Dále vyrábíme rovněž svodnice vody, válcované z konstrukční oceli S 235 JR, ve výrobních délkách 4 - 6 m. I tyto je samozřejmě na požádání možné dodat s atestem.

Svodnice vody z konstrukční oceliVelkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily

Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy

Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou