Výroba stabilních kovových regálů s pevnou policí z dřevotřísky s vysokou nosností

KOVONA SYSTEM, a.s.

Výroba stabilních kovových regálů s pevnou policí z dřevotřísky s vysokou nosností

Regály a regálové systémy – česká zakázková výroba, která figuruje na globálním trhu

Mezi služby KOVONA SYSTEM, a.s. patří jak velkosériová a zakázková kovovýroba, tak i prodej vlastních finálních výrobků, kam patří mimo jiné regály a regálové systémy. V případě, že byste si z našeho sortimentu nevybrali výrobek, který by dokonale splňoval vaše požadavky, rádi vám zajistíme kovovýrobu na míru.

Zakázková kovovýroba KOVONA SYSTEM, a.s. je známá po celém světě.

Zakázková kovovýroba

KOVONA SYSTEM, a.s. je česká společnost, která si získává své místo i na globálním trhu zakázkové kovovýroby. Od roku 2009 každoročně navyšujeme obrat a rozšiřujeme pole své působnosti. Vždy se snažíme maximálně vyhovět veškerým požadavkům našich zákazníků a dáváme si záležet na osobním přístupu. K dispozici máme pro naši nejen zakázkovou kovovýrobu spolehlivé přístroje, díky kterým máme široké výrobní možnosti. Proto se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Zárukou kvality našich služeb je celá řada spokojených zákazníků, kterým jsme v minulosti dodali či pravidelně dodáváme regály a regálové systémy nebo další výrobky.


Kovovýroba z České republiky na globálním trhu

Naše zakázková kovovýroba se na globálních trzích prosazuje především díky nabídce komplexního řešení každého komponentu s maximálním důrazem na nákladovou optimalizaci prostřednictvím snižování materiálové náročnosti a pečlivým zvážením poměru technologických investic a pracnosti.


Otevřené i uzavřené profily – od kontejnerů po regály

Zakázková kovovýroba zahrnuje značnou škálu nejrůznějších výrobků, od otevřených profilů jako jsou například kontejnery či návěsy až po profily uzavřené. Vyrábíme také regály a regálové systémy pro společnost IKEA, kde se naše výrobky osvědčily, a proto je dodáváme pravidelně.


Regály a regálové systémy s dlouhou životností

A stejně osvědčené regály a regálové systémy můžete mít i ve vaší společnosti - široká nabídka zahrnuje nejen kovové regály, ale i regály s policemi z laminované nebo surové dřevotřísky.

Z hlediska montáže nabízíme regály spojované šrouby nebo naopak bezšroubové montované regály.

Naše regály a regálové systémy vynikají dlouhou životností a samozřejmostí je i dlouhá, až pětiletá, záruční doba.Vydáno 10.12.2015
290 Zhlédnutí
Topováno 11.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami
Kvalitní regály a regálové systémy jsou nezbytnou součástí průmyslových i dalších prostorů. Záleží na kvalitě materiálu, možnostech výběru rozměrů i barev, nosnosti a také na možnostech designu a způsobech montování. Pokud hledáte veškeré požadavky pohromadě, tradici a i novinky, tak vám je s ...

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni
Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale ...
PODSTRÁNKY

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba
Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily
Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy
Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVONA SYSTEM, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVONA SYSTEM, a.s.
kovona.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 2007
Český Těšín 737 01

kovona@kovona.cz
+420 558 764 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha