Výroba kovových regálů bez šroubů i šroubovaných regálových systémů

KOVONA SYSTEM, a.s.

Výroba kovových regálů bez šroubů i šroubovaných regálových systémů

KOVONA SYSTEM, a.s.
Regály a regálové systémy – česká zakázková výroba, která figuruje na globálním trhu

Mezi služby KOVONA SYSTEM patří jak velkosériová a zakázková kovovýroba, tak i prodej vlastních finálních výrobků, kam patří mimo jiné regály a regálové systémy. V případě, že byste si z našeho sortimentu nevybrali výrobek, který by dokonale splňoval vaše požadavky, rádi vám zajistíme kovovýrobu na míru.

Zakázková kovovýroba KOVONA SYSTEM je známá po celém světě.

Zakázková kovovýroba

KOVONA SYSTEM je česká společnost, která si získává své místo i na globálním trhu zakázkové kovovýroby. Od roku 2009 každoročně navyšujeme obrat a rozšiřujeme pole své působnosti. Vždy se snažíme maximálně vyhovět veškerým požadavkům našich zákazníků a dáváme si záležet na osobním přístupu. K dispozici máme pro naši nejen zakázkovou kovovýrobu spolehlivé přístroje, díky kterým máme široké výrobní možnosti. Proto se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Zárukou kvality našich služeb je celá řada spokojených zákazníků, kterým jsme v minulosti dodali či pravidelně dodáváme regály a regálové systémy nebo další výrobky.


Kovovýroba z České republiky na globálním trhu

Naše zakázková kovovýroba se na globálních trzích prosazuje především díky nabídce komplexního řešení každého komponentu s maximálním důrazem na nákladovou optimalizaci prostřednictvím snižování materiálové náročnosti a pečlivým zvážením poměru technologických investic a pracnosti.


Otevřené i uzavřené profily – od kontejnerů po regály

Zakázková kovovýroba zahrnuje značnou škálu nejrůznějších výrobků, od otevřených profilů jako jsou například kontejnery či návěsy až po profily uzavřené. Vyrábíme také regály a regálové systémy pro společnost IKEA, kde se naše výrobky osvědčily, a proto je dodáváme pravidelně.


Regály a regálové systémy s dlouhou životností

A stejně osvědčené regály a regálové systémy můžete mít i ve vaší společnosti - široká nabídka zahrnuje nejen kovové regály, ale i regály s policemi z laminované nebo surové dřevotřísky.

Z hlediska montáže nabízíme regály spojované šrouby nebo naopak bezšroubové montované regály.

Naše regály a regálové systémy vynikají dlouhou životností a samozřejmostí je i dlouhá, až pětiletá, záruční doba.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

Kovové regály a regálové systémy tradiční i s novinkami

Kvalitní regály a regálové systémy jsou nezbytnou součástí průmyslových i dalších prostorů. Záleží na kvalitě materiálu, možnostech výběru rozměrů i barev, nosnosti a také na možnostech designu a způsobech montování. Pokud hledáte veškeré požadavky pohromadě, tradici a i novinky, tak vám je s radostí poskytne firma KOVONA SYSTEM a.s. se sídlem v Českém Těšíně.

Vydáno 16.11.2017
Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale cenově dostupných materiálů.

Vydáno 11.11.2016Vydáno 10.12.2015
227 Zhlédnutí
Topováno 11.09.2019

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily

Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy

Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou