Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou

Regálové systémy od společnosti KOVONA SYSTEM, a.s. vynikají nízkou cenou při zachování vysoké kvality - tou jsme si u našich výrobků natolik jisti, že na všechny dodávané typy regálů poskytujeme pětiletou záruční dobu. Regály dodáváme v široké škále provedení - od různých barev a rozměrů až po jejich nosnost. Navíc jsou snadno a rychle smontovatelné, stabilní a bezpečné i při maximálním povoleném zatížení. Uplatnění tak najdou jak v domácnostech, tak i v dílnách, archivech i kancelářích.

Kovové regálové systémy od Kovona System

Montované regály s dřevotřískovou policí a kovovou nosnou konstrukcí

Díky kombinaci nosné kovové konstrukce a dřevotřískové police mají montované regály vysokou nosnost na celé ploše police. Vybírat můžete například z univerzálních vysoko zátěžových bezšroubových regálů HEAVY RACK nebo vysoce stabilních a pevných regálů FUTUR a FUTUR PLUS s větší úložnou plochou. Regály jsou navíc výškově nastavitelné a můžete si je tedy upravit tak, aby přesně vyhovovaly Vašim potřebám.

Kovové regály KOVONA SYSTEM, a.s.


Lehké montované celokovové regály s kvalitní povrchovou úpravou

Montované regály s kovovou policí se vyznačují velmi snadnou montáží, nízkou hmotností a samozřejmě také kvalitní povrchovou úpravou. V nabídce máme kupříkladu menší lehký regál PIXY pro použití v domácnosti či kanceláří, nebo naopak regál DRUMY s vysokou nosností, který najde využití i v garážích a dílnách.

Kovové regály KOVONA SYSTEM, a.s


ŠROUBOVANÉ CELOKOVOVÉ REGÁLY – LEHKÉ A STABILNÍ, S TRADIČNÍ FORMOU MONTÁŽE

Šroubované regály s kovovou policí oceníte zejména pro jejich stabilitu, snadnou montáž a nízkou hmotnost, díky které je zvládnete dopravit domů i bez auta. Jejich konstrukce umožňuje montáž do souvislých řad, díky čemuž lze maximálně využít úložnou plochu regálů.

Kovové regály KOVONA SYSTEM, a.s


PODSTRÁNKY

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba
Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily
Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy
Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVONA SYSTEM, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVONA SYSTEM, a.s.
kovona.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 2007
Český Těšín 737 01

kovona@kovona.cz
+420 558 764 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha