Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

KOVONA SYSTEM, a.s.

Řezání, dělení profilů, trubek, svitků a plošného materiálu laserem i pilou

KOVONA SYSTEM, a.s.
Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou

Regálové systémy od společnosti Kovona System vynikají nízkou cenou při zachování vysoké kvality - tou jsme si u našich výrobků natolik jisti, že na všechny dodávané typy regálů poskytujeme pětiletou záruční dobu. Regály dodáváme v široké škále provedení - od různých barev a rozměrů až po jejich nosnost. Navíc jsou snadno a rychle smontovatelné, stabilní a bezpečné i při maximálním povoleném zatížení. Uplatnění tak najdou jak v domácnostech, tak i v dílnách, archivech i kancelářích.

Kovové regálové systémy od Kovona System

Montované regály s dřevotřískovou policí a kovovou nosnou konstrukcí

Díky kombinaci nosné kovové konstrukce a dřevotřískové police mají montované regály vysokou nosnost na celé ploše police. Vybírat můžete například z univerzálních vysoko zátěžových bezšroubových regálů HEAVY RACK, lehkých montovaných regálů SMARTY nebo vysoce stabilních a pevných regálů FUTUR a FUTUR PLUS s větší úložnou plochou. Regály jsou navíc výškově nastavitelné a můžete si je tedy upravit tak, aby přesně vyhovovaly Vašim potřebám.

Montované regály s dřevotřískovou policí


Lehké montované celokovové regály s kvalitní povrchovou úpravou

Montované regály s kovovou policí se vyznačují velmi snadnou montáží, nízkou hmotností a samozřejmě také kvalitní povrchovou úpravou. V nabídce máme kupříkladu menší lehký regál PIXY pro použití v domácnosti či kanceláří, nebo naopak regál DRUMY s vysokou nosností, který najde využití i v garážích a dílnách.

Montované regály s kovovou policí


ŠROUBOVANÉ CELOKOVOVÉ REGÁLY – LEHKÉ A STABILNÍ, S TRADIČNÍ FORMOU MONTÁŽE

Šroubované regály s kovovou policí oceníte zejména pro jejich stabilitu, snadnou montáž a nízkou hmotnost, díky které je zvládnete dopravit domů i bez auta. Jejich konstrukce umožňuje montáž do souvislých řad, díky čemuž lze maximálně využít úložnou plochu regálů.

Šroubované regály s kovovou policíVelkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba

Velkosériová zakázková kovovýroba, profily, trubky a plechy

Ocelové profily

Ocelové profily

Výroba ocelových profilů, trubky, svodnice vody

Regálové systémy

Regálové systémy

Kovové regálové systémy s pětiletou zárukou