Pronájem salónku pro pořádání oslav a akci s cateringem

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava

Pronájem salónku pro pořádání oslav a akci s cateringem

Studuj u nás – ve Škole plné života

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě je v současnosti největší multioborovou školou v regionu nabízející celou škálu studijních oborů pro uchazeče ze základních škol. Výuka se uskutečňuje v sedmi budovách rozmístěných v centru Opavy a dále na smluvních pracovištích významných podniků a firem, které se aktivně podílejí na vzdělávání a výchově žáků.

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě

Tříleté obory s výučním listem

Jsou určeny především pro ty žáky, kteří vynikají v manuální práci a chtějí rozvíjet svou pracovitost, zručnost a kreativitu. Těmto uchazečům škola nabízí obory ve službách s možností výdělku již během odborného výcviku a praxí. Hlavně však získají možnost širokého uplatnění na trhu práce. Ti nejlepší z nich mohou dále pokračovat v nástavbovém maturitním studiu. Dlouhodobě se těší oblibě obory Kadeřník, Cukrář a Kuchař-číšník. Od letošního školního roku Moravskoslezský kraj podporuje obory Pekař a Řezník formou motivačních a prospěchových stipendií a pro obor Výrobce potravin je stipendium žákům vypláceno firmou Mondeléz Bisquit (bývalá Opavia). V tomto roce mají žáci oboru Kuchař – číšník možnost absolvovat praxi ve špičkovém hotelu na Slovensku.

Učební obory


Maturitní obory

Cestovní ruch a Hotelnictví jsou obory s dlouholetou tradicí a prestiží. Jejich společným jmenovatelem je nejen kvalitní připravenost žáků k maturitní zkoušce a ke studiu na vysoké škole, ale také vysoká úroveň znalostí cizích jazyků a dovedností z praktických a odborných předmětů, které si mohou žáci dále rozšířit v mnoha nabízených doplňkových kurzech – carvingových, barmanských, baristických atd. Škola zajišťuje žákům školní praxi ve špičkových gastronomických zařízeních a hotelech v Opavě a Ostravě, prázdninovou placenou praxi v zahraničí v turistických resortech Řecka, Španělska, Německa, Francie, také na Kypru. Dobré jméno školy šíří učitelé spolu s žáky při pořádání rautů a nejrůznějších společenských akcí pro veřejnost nebo účastí v odborných soutěžích.

Odborně kvalifikovaný pedagogický sbor, moderní technické vybavení školy, poskytované ubytování ve vlastním domově mládeže, zajištění chutného a zdravého stravování, ale zejména příprava na budoucí povolání je pro školu samozřejmostí.

Maturitní obory


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sshsopava.cz

Vydáno 22.11.2017
172 Zhlédnutí
Topováno 21.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hotelová škola Opava – učební a maturitní obory i navazující vyšší odborná škola

Hotelová škola Opava – učební a maturitní obory i navazující vyšší odborná škola
Zajímá vás vaření, stolničení, baristika nebo vznešené řemeslo sommeliérství? Střední hotelová škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě vám dá v těchto oblastech potřebné vzdělání. Pro absolventy základních škol nabízíme dva zajímavé maturitní obory, navazující VOŠ, ale i řadu ...

Studujte obory, které vás v budoucnu uživí

Studujte obory, které vás v budoucnu uživí
Chcete vzdělání s praktickým využitím, které je zároveň moderní a zábavné? Přihlaste se na Střední školu a Vyšší odbornou školu hotelnictví Opava. Kromě oborů s maturitou i bez maturity škola navíc nabízí i dvouleté nástavbové studium.
PODSTRÁNKY

Maturitní obory

Maturitní obory
Maturitní obory Hotelnictví, Cestovní ruch a Podnikání na střední škole v Opavě

Učební obory

Učební obory
Tříleté učební obory s výučním listem v oblasti gastronomie a služeb

Vyšší odborné vzdělávání

Vyšší odborné vzdělávání
Vyšší odborné vzdělávání v cestovním ruchu a hotelnictví
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
www.sshsopava.cz
Adresa

Adresa

Tyršova 867/34
Opava 746 01

skola@sshsopava.cz
+420 553 711 428


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha