Kompletní stavební služby nové domy na klíč od silné a stabilní stavební firmy Havax Liberec

HAVAX a.s. Stavební firma Liberec

Kompletní stavební služby nové domy na klíč od silné a stabilní stavební firmy Havax Liberec

HAVAX a.s.
Stavební firma Liberec
Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.

Developerská činnost, HAVAX a.s. Liberec

Zrealizujeme i těžké a náročné zakázky po celé České republice

Naše firma HAVAX a.s. je stavební společnostní a zabývá se developerskou činností. Vždy se snažíme dodržet co nejvyšší kvalitu zakázky a také daný termín. Garantujeme vysokou odbornost a maximální kvalitu provedené stavby. Vybudovat můžeme novostavbu, rodinný dům, ale také průmyslový objekt. Dále zateplujeme, provádíme sanaci a rekonstrukce.

Obraťte se v tomto směru na profesionály s dlouholetou tradicí


Pomůžeme v každém ohledu

Máte velký pozemek, který nepotřebujete a nevíte, co s ním máte dělat? I v takovémto případě se na nás můžete obrátit. Každou zakázku řešíme individuálně a dodržujeme evropské standardy.

Postavíme bytové domy nebo i velké průmyslové stavby, opravíme historické budovy, veřejné a chráněné objekty


Přístavba, stavba nebo oprava? Nic není problém!

Prováděné práce často zahrnují mnoho složitých otázek a je potřeba vždy vyhledat správné a optimální řešení. V každé situaci si dokážeme poradit. Omítky, podlahy, instalace, drenáže, vodovod, ústřední vytápění, sádrokartonové konstrukce, obkladačské práce nebo i oplocení. Všechno zařídíme do posledního puntíku.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.havax.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.

Vydáno 16.04.2018
Stavební firma Havax patří ke špičce na Liberecku

Stavební firma Havax patří ke špičce na Liberecku

Stavební firma Havax patří mezi největší stavební společnosti v regionu Liberec, která si získává důvěru čím dál většího počtu klientů - a není se co divit, firma má za sebou celou řadu úspěšných projektů, jako je například přístavba oblíbeného sportovně administrativního centra Babylon či stavba rekreačních domů v areálu Hutník - Hamr na Jezeře.

Vydáno 05.04.2016
Stavby domů, průmyslových budov i rekonstrukce zařídí firma HAVAX

Stavby domů, průmyslových budov i rekonstrukce zařídí firma HAVAX

Stavět nebo rekonstruovat dům není nic snadného. Je proto dobré vybrat si takovou stavební firmu, která svou práci odvede kvalitně, rychle, pomůže vám s hledáním správného řešení a splní vaše požadavky ohledně stavby. Právě taková je stavební firma HAVAX z Liberce. Zaměřujeme se na stavby bytových domů, průmyslových staveb a komplexů, stavíme také rodinné domy, provádíme rekonstrukce budov a jejich zateplování i venkovní úpravy.

Vydáno 31.03.2016Vydáno 23.11.2017
161 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2020

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV – stavební dokončovací práce, rekonstrukce, termoizolace

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnost