Stavební činnost – profese PSV

HAVAX a.s. Stavební firma Liberec

Stavební činnost – profese PSV

HAVAX a.s.
Stavební firma Liberec
Stavební firma Havax patří ke špičce na Liberecku

Stavební firma Havax patří mezi největší stavební společnosti v regionu Liberec, která si získává důvěru čím dál většího počtu klientů - a není se co divit, firma má za sebou celou řadu úspěšných projektů, jako je například přístavba oblíbeného sportovně administrativního centra Babylon či stavba rekreačních domů v areálu Hutník - Hamr na Jezeře.

HAVAX - stavební firma

Přístavba sportovně administrativního centra Babylon

Centrum Babylon v Liberci je místo, kde si zábavu i relax užije celá rodina. Součástí centra je čtyřhvězdičkový hotel, aquapark i lunapark, wellness i kongresové centrum, vhodné pro pořádání nejrůznějších firemních akcí. A právě na přístavbě centra se podílela stavební firma Havax. Provedena byla jak rekonstrukce a vestavba, tak i stavba zcela nových prostorů, vše v řádech stovek milionů korun.

Liberec - stavební firma Havax


Stavební firma Havax a její reference

Kromě centra Babylon má za sebou stavební firma i další úspěšné projekty ve městě Liberec a okolí a další z nich právě probíhají. Například přístavba libereckého sportovně administrativního centra, kde byly nebo budou provedeny železobetonové základy a stropy, ocelová konstrukce, zdivo z vápenopískových cihel včetně nových omítek, podlah a veškerých instalací i obkldačských, klempířských a pokrývačských prací.

Stavební firma Havax Liberec - reference
FIREMNÍ ČLÁNKY


Developerská činnost

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.

Vydáno 23.11.2017
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.

Vydáno 16.04.2018
Stavby domů, průmyslových budov i rekonstrukce zařídí firma HAVAX

Stavby domů, průmyslových budov i rekonstrukce zařídí firma HAVAX

Stavět nebo rekonstruovat dům není nic snadného. Je proto dobré vybrat si takovou stavební firmu, která svou práci odvede kvalitně, rychle, pomůže vám s hledáním správného řešení a splní vaše požadavky ohledně stavby. Právě taková je stavební firma HAVAX z Liberce. Zaměřujeme se na stavby bytových domů, průmyslových staveb a komplexů, stavíme také rodinné domy, provádíme rekonstrukce budov a jejich zateplování i venkovní úpravy.

Vydáno 31.03.2016Vydáno 05.04.2016
95 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2017

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV – stavební dokončovací práce, rekonstrukce, termoizolace

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnost