Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

HAVAX a.s. Stavební firma Liberec

Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

HAVAX a.s.
Stavební firma Liberec
Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Naše společnost HAVAX a.s. je silná a stabilní stavební firma, která dokáže zrealizovat i náročné stavební zakázky, ať už se jedná o byty, rodinné domy, firmy nebo průmyslové objekty. Zakládáme si na nejvyšší kvalitě provedené práce v krátkém časovém intervalu. Zaměstnáváme přes 70 vysoce kvalifikovaných odborníků, také díky tomu se můžete spolehnout, že odvedeme tu nejlepší práci!

Stavba Areálu sluneční terasy v Šimonovicích firmou HAVAX a.s.

Hlavní stavební výroba, stavba rodinných domů i průmyslových objektů, kompletní služby

V rámci HSV se zabýváme stavbou a rekonstrukcí jak rodinných domů, tak i realizací náročnějších nebytových objektů. Disponujeme týmem vysoce odborných pracovníků, jsme tedy schopni zajistit veškeré stavební činnosti, jako jsou zemní práce, inženýrské sítě, položení základových desek, svislých a vodorovných konstrukcí, schodišť, úprava povrchů, vnější a vnitřní omítky a podlahové konstrukce. Nejen, že se postaráme o kompletní výstavbu, ale také o její řízení a organizaci, včetně kontroly kvality. U nás budete mít zkrátka hotové vše od A do Z - od projektu až po předání hotového díla na klíč.

Stavební činnost HSV


Kvalitní výstavba, pozitivní reference spokojených zákazníků

Naše firma je na stavebním trhu již 25 let, a za tu dobu máme za sebou spoustu zrealizovaných zakázek a spokojených zákazníků. Za zmínku určitě stojí, že naše firma byla u stavby Kongresového centra a Hotelu Babylon nebo IQlandie v Liberci. Rekonstruovali jsme také mlékárnu ve Varnsdorfu, zajistili jsme kompletní stavbu Areálu sluneční terasy v Šimonovicích a mnoho dalšího. Podíleli jsme se i na stavbě nespočtu rodinných domů, které dnes dělají radost svým spokojeným majitelům. Velké množství pozitivních referencí na naši firmu nás nesmírně těší, protože jsou důkazem toho, že svou práci odvádíme skutečně kvalitně.

Reference firmy HavaxStavební činnost HSV

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV – stavební dokončovací práce, rekonstrukce, termoizolace

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnost