Developerská činnost

HAVAX a.s. Stavební firma Liberec

Developerská činnost

HAVAX a.s.
Stavební firma Liberec
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.

Stavební zakázky různého druhu

Projekt Terasy Café

Společnost HAVAX a.s. se zhostila velmi složitého úkolu a ve velmi krátkém čase dokázala vytvořit a zrealizovat projekt, který se může pyšnit svou noblesní výstavbou, luxusním vybavením a přepychovou moderností. Ubytování Terasy Café představuje nadstandardně vybavené apartmány s wellness, vinárnou a kavárnou v centru Liberce.

Realizovaný projekt – Terasy Café


Pohotově se zhostíme i sebenáročnějšího úkolu

Postavíme a zrealizujeme každou zakázku, od samého projektu až po konečnou a finální úpravu. Vybudujeme luxusní wellness jako je tomu v případě projektu Terasy Café, postavíme finskou saunu a infrasaunu. Všechny prostory jsou moderně vybudované, útulné a přepychové. Zrekonstruovat můžete i staré prostory nebo vybudovat nové, záleží na vaší představě.

Luxusní wellness, kde si nejenom odpočinete, ale také načerpáte nové síly do života


Zajistíme stavební zakázky různého druhu

Naše profesionální stavební služby zahrnují výstavbu složitých zakázek a další služby jako jsou: průmyslové stavby, sanační systémy, zateplení, občanské zástavby, rodinné i bytové domy, novostavby a provádíme také rekonstrukce budov.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Developerská činnost

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.

Vydáno 23.11.2017
Stavební firma Havax patří ke špičce na Liberecku

Stavební firma Havax patří ke špičce na Liberecku

Stavební firma Havax patří mezi největší stavební společnosti v regionu Liberec, která si získává důvěru čím dál většího počtu klientů - a není se co divit, firma má za sebou celou řadu úspěšných projektů, jako je například přístavba oblíbeného sportovně administrativního centra Babylon či stavba rekreačních domů v areálu Hutník - Hamr na Jezeře.

Vydáno 05.04.2016
Stavby domů, průmyslových budov i rekonstrukce zařídí firma HAVAX

Stavby domů, průmyslových budov i rekonstrukce zařídí firma HAVAX

Stavět nebo rekonstruovat dům není nic snadného. Je proto dobré vybrat si takovou stavební firmu, která svou práci odvede kvalitně, rychle, pomůže vám s hledáním správného řešení a splní vaše požadavky ohledně stavby. Právě taková je stavební firma HAVAX z Liberce. Zaměřujeme se na stavby bytových domů, průmyslových staveb a komplexů, stavíme také rodinné domy, provádíme rekonstrukce budov a jejich zateplování i venkovní úpravy.

Vydáno 31.03.2016Vydáno 16.04.2018
100 Zhlédnutí
Topováno 06.04.2019

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV – stavební dokončovací práce, rekonstrukce, termoizolace

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnost