Komplexní stavební řešení a návrhy, projekty interiérů, staveb, domů, bytů

HAVAX a.s. Stavební firma Liberec

Komplexní stavební řešení a návrhy, projekty interiérů, staveb, domů, bytů

Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnost

Stavební firma HAVAX a.s se řadí k významným developerským společnostem v Libereckém kraji, investorům nabízíme komplexní služby při realizaci velkých stavebních projektů a investičních záměrů na klíč. Zajistíme veškerou inženýrskou činnost při výstavbě objektu, od vykoupení pozemků, realizace projektu včetně technického dozoru až po samotné předání stavby a její prodej. Klademe důraz na profesionalitu provedené práce, máme propracovaný důkladný kontrolní systém, důraz klademe i na poskytování záručních služeb.

Projektová příprava  od A do Z od stavební firmy HAVAX, a.s.

Developerská činnost, výkup pozemků, výstavba RD, technický dozor investora při stavbě

Máte-li velký pozemek ideální k výstavbě více rodinných domů, neváhejte nás kontaktovat. Zabýváme se kompletní developerskou činností. Nakoupíme stavební pozemky, zrealizujeme výstavbu rodinných domů, které poté zprostředkujeme cílovým zákazníkům. Díky developerským projektům můžete mít rodinný dům pohodlně bez starostí se stavbou, veškeré stavební činnosti zabezpečíme za Vás. Poskytujeme také technický dozor investora, který prověřuje a kontroluje realizaci stavby v jejím průběhu, zda-li probíhá v souladu se stavebním povolením, dokumentací stavby a technickými požadavky.

Developerská činnost


Projektová příprava, zajištění všech bodů projektové dokumentace pozemních a inženýrských staveb

V rámci projektové činnosti zajišťujeme všechny body projektové dokumentace pozemních a inženýrských staveb – investiční záměry, urbanistické a objemové studie, dokumentace k územnímu řízení dle platných předpisů a norem, projekty, pasportizace staveb, digitalizace výkresových dokumentací, rozpočty, oceňování prací a auditorské dozory. Uvedené práce zajišťujeme jak při stavbě nových objektů, tak i při rekonstrukci stávajících. Při přípravě staveb zajistíme potřebné průzkumy ve spolupráci se specializovanými subdodavateli a statické posouzení stávajících objektů.

Projektová příprava stavby


Inženýrská činnost, strategické řízení, odborný dohled nad kompletním postupem stavby

Aby stavba probíhala hladce a bez problémů, zajistíme dohled nad kompletním postupem stavby, včetně jejího strategického řízení. Inženýrská činnost probíhá od předprojektové a projektové přípravy, přes stavbu, až po dokončení a předání stavby zákazníkovi – vše pod kompletním dohledem odborníků. Pokud nechcete inženýrskou činnost v celém rozsahu, je možno dohodnout jen její dílčí plnění, například dílčí konzultaci, nebo dozor při stavbě.

Inženýrská činnost


PODSTRÁNKY

Stavební činnost HSV

Stavební činnost HSV
Stavební činnost HSV – hlavní stavební výroba, bytová a nebytová výstavba

Stavební činnost PSV

Stavební činnost PSV
Stavební činnost PSV – stavební dokončovací práce, rekonstrukce, termoizolace

Developerská, projektová a inženýrská činnost

Developerská, projektová a inženýrská činnost
Developerská činnost, technický dozor, projektová a inženýrská činnost
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HAVAX a.s. Stavební firma Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
HAVAX a.s.
www.havax.cz
Adresa

Adresa

Ruprechtická 732/8
Liberec 1 460 01

havax@havax.cz
+420 485 246 531


Najdete nás také zde:

ARES
captcha