Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se zaměřuje také na laminaci.

izolační materiály ze skelných i přírodních vláken, KOBE-cz

Skelná vlákna a výrobky z nich

Naší specializací jsou skelná vlákna, jsme dokonce jedním z mála výrobců netkaných textilií ze skelných vláken v Evropě. Pro potřeby našich zákazníků vyrábíme čtyři kategorie produktů.

KOBEMAT BSN jsou vysokohustotní výrobky ze 100% skelného vlákna prošité bavlnou a využívají se jako tepelná a zvuková izolace. Další kategorií je KOBEMAT EGL – až do 650°C, kde se skelná vlákna spojují metodou vpichování a pro zpevnění se vlákna navzájem proplétají. Produkty KOBEMAT AGL – až do 800°C, které jsou obdobou KOBEMATU EGL, se využívají například v automobilech, v energetických spotřebičích, turbínách, elektrárnách, potrubí i jinde. Poslední kategorií je KOBEFIBER sekaná, rozvolněná nebo mykaná vlákna z čistého skleněného vlákna bez příměsí.

Skelná vlákna najdou využití jako izolace


Přírodní vlákna – bavlněná, lněná i konopná

Zpracováváme nejen skelná, ale i přírodní vlákna, jako je bavlna, vlna, len nebo třeba konopí. Právě konopná vlákna využíváme k výrobě materiálu KOBE ECO HEMP FLEX. Mezi jeho výhody patří zdravotní nezávadnost, vynikající akumulační schopnosti, jednoduchá manipulace a montáž i vysoká difúzní otevřenost. Takováto přírodní vlákna se používají k izolaci stěn, dřevěných trámových stropů a podobně.

KOBE-cz – konopná i jiná přírodní vlákna


Široké spektrum služeb doplňuje laminování

Abychom naplnili požadavky a potřeby našich zákazníků, provádíme také laminování. Naše výrobky tak dodáváme v úpravě s vrstvou hliníkové folie, zesílené hliníkové folie se skelnou mřížkou, skelnou tkaninou nebo jinou textilií na jedné nebo obou stranách rohože.Vydáno 22.09.2016
437 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a dodávka konopné izolace

Výroba a dodávka konopné izolace
Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a ...

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna
Když se řekne izolace, tak představy většiny z nás zřejmě míří k izolacím, jako je polystyrén, minerální vata a podobně. Ale napadlo vás, že existují izolační materiály vyrobené z přírodních vláken, jako jsou konopí, len, ovčí vlna, bavlna nebo juta? Tak si představte, že opravdu existují. Když se ...

Izolace konopnými deskami KOBE ECO HEMP PANEL dovolí domu dýchat

Izolace konopnými deskami KOBE ECO HEMP PANEL dovolí domu dýchat
Současným trendem v oblasti zateplování staveb jsou konopné desky KOBE ECO HEMP PANEL. Oproti synteticky vyráběným materiálům přinášejí ve výsledku velice pozitivní vlastnosti celé nemovitosti. Zabrání vzniku plísní a obyvatele domu ochrání i před hlukem.

Izolační materiály společnosti KOBE-cz s.r.o. přinášejí zdraví do našich domovů

Izolační materiály společnosti KOBE-cz s.r.o. přinášejí zdraví do našich domovů
Přírodní materiály, kterými jsou konopí, bavlna, juta, len a ovčí vlna, našly znovu své uplatnění při izolacích domů. Oproti uměle vyráběným materiálům, kterým úspěšně konkurují, mají navíc velkou výhodu zdravotní nezávadnosti.
PODSTRÁNKY

Skelná vlákna

Skelná vlákna
Netkané textilie ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER

Přírodní vlákna

Přírodní vlákna
KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken

Laminování

Laminování
Laminování rohoží z netkané textilie KOBEMAT® a KOBEFIBER jednostranné i oboustranné
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOBE-cz s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOBE-cz s.r.o.
www.kobe-cz.eu
Adresa

Adresa

U Sladovny 430
Hodonice 671 25

order@kobe-cz.eu
+420 777 674 773


Najdete nás také zde:

ARES
captcha