Izolace stěn, stropů a konstrukcí z přírodních konopných vláken, Česká republika

KOBE-cz s.r.o.

Izolace stěn, stropů a konstrukcí z přírodních konopných vláken, Česká republika

Netkané textilie ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER

Společnost KOBE-cz s.r.o. je výrobcem netkaných textilií ze skelného vlákna, které podle materiálového složení a vlastností nesou označení KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER. Sklovláknité textilie jsou využívány zejména ve stavebním, nábytkářském a automobilovém průmyslu. Netkaná textilie ze skelného vlákna je vynikající tepelnou i protihlukovou izolací. Kvalitní sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER, od českého výrobce KOBE-cz s.r.o. si získaly věhlas nejen u evropských odběratelů, ale těší se vzrůstající popularitě i v Americe, Asii a Africe. Splečnost KOBE-cz s.r.o. je držitelem certifikace ISO 9001 a ISO 14001.

Netkaná sklovláknitá textilie KOBEMAT® BSN

Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN šetrné k životnímu prostředí, nehořlavé a recyklovatelné

Netkaná textilie KOBEMAT® BSN vyniká vysokou pevností v tahu i obyhu. Jedná se o materiál vysoké hustoty, s dobrou stlačitelností, který je použitelný do teploty 650 / 800°C. Proto je vhodný k izolaci potrubí, turbín, bojlerů, kompresorů, bílé techniky, ale též jako součást konstrukčních prvků a izolací při výrobě lodí, automobilů, motocyklů, dále se používá v elektrárnách, ve stavebnictví k tepelné izolaci střech. Rohože ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN jsou nehořlavé a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Netkaná textilie KOBEMAT® BSN


Netkaná textilie KOBEMAT® EGL a speciální sklovklánitá textilie KOBEMAT® EGL ZH

Netkané rohože ze 100% skelného vlákna KOBEMAT® EGL s maximální provozní teplotou do 650°C jsou vyráběny metodou vpichování pro vyšší pevnost. Ještě více kompaktní a konzistentní je speciálně upravená sklovklánitá textilie KOBEMAT® EGL ZH, je snadněji zpracovatelná, dá se vysekávat a vyřezávat do různých rozměrů. Tato rohož ze skelného vlákna najde svoje uplatnění opět jako izolační materiál při konstrukci automobilů, lodí, potrubí, výfukových systémů, ale aplikuje se i u energetických spotřebičů, bojlerů a bezpečnostních dveří.

Netkané rohože ze skelného vlákna KOBEMAT® EGL


Netkané textilie ze skleněného vlákna KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER ve třech výrobních kategoriích

KOBEMAT® AGL je označení pro velmi pevnou netkanou rohož ze 100% skelného vlákna, která snese provozní teplotu do 800°C a je vhodná k použití v lodním a automobilovém průmyslu, jako tepelná a chladová izolace v energetice a ostatních průmyslových odvětvích. Z čistého skleněného vlákna bez příměsí je vyráběna textilie KOBEFIBER, kterou nabízíme v třech produktových kategoriích, a to krácené prameny, rozvolněné prameny a mykané prameny skleněného vlákna. Výrobek KOBEFIBER je použitelný v teplotách do 650 / 800°C, aplikuje se jako izolační materiál tlumičů, výfukových systémů, v lodním, automobilovém a chemickém průmyslu, ale upotřebení najde i v elektrárnách a teplárnách. Jako levnější variantu výrobku KOBEFIBER nabízíme KOBEFIBER EGL / AGL MIX , tento produkt obsahuje malé množství vedlejších materiálů – bavlnu, polyester, polypropylen. Dodáváme v balení big bag nebo lisovaných balících.

Netkaná rohož ze skelného vlákna KOBEMAT® AGL


PODSTRÁNKY

Skelná vlákna

Skelná vlákna
Netkané textilie ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER

Přírodní vlákna

Přírodní vlákna
KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken

Laminování

Laminování
Laminování rohoží z netkané textilie KOBEMAT® a KOBEFIBER jednostranné i oboustranné
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOBE-cz s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOBE-cz s.r.o.
www.kobe-cz.eu
Adresa

Adresa

U Sladovny 430
Hodonice 671 25

order@kobe-cz.eu
+420 777 674 773


Najdete nás také zde:

ARES
captcha