ATLANTA, a.s.
Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.

Rodinné domy Znojmo, ATLANTA, a.s.

Stavební a obchodní společnost se stabilním postavením

Společnost ATLANTA, a.s. vznikla již v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1998 byla transformována bez použití likvidace na akciovou společnost. Obsahem činnosti je obchodní a stavební činnost na vysoké profesionální úrovni a s vysokou kvalitou odvedené práce. Kvalita a profesionalita spočívá také ve vlastní moderní technologii, jako jsou kompletní prostředky těžké, střední i malé mechanizace k provádění zemních, stavebních i bouracích prací včetně dopravních a těžebních strojů a kontejnerové dopravy.

Realizované stavby a rekonstrukce na vysoké úrovni


Pozemní stavby, rekonstrukce i opravy

Zaměřením společnosti ATLANTA, a.s. jsou pozemní stavby, rekonstrukce a opravy a jedná se především o výstavbu rodinných domů a bytů, občanské vybavenosti, stavby pro výrobu a služby, rekonstrukce, průmyslové podlahy. Dále společnost provádí zemní, tesařské, betonářské a bourací práce, řezání betonu. K dalším kvalitním službám patří autodoprava a pronájem bytových i nebytových prostor. Společnost má za sebou řadu kvalitně odvedené práce na již realizovaných stavbách a rekonstrukcích domů, bytů, škol, úřadů, výrobních areálů, oprav a rekonstrukcí historických budov a také interiérů.

Výstavba moderních domů


Výstavba rodinných domů Nový Šaldorf

V současné době společnost, kromě jiných projektů, pracuje například na výstavbě moderních a stylových rodinných i řadových domů pro oblast Znojmo, přesněji na katastrálním území Nový Šaldorf včetně veškerých inženýrských sítí a pozemní komunikace. Celý projekt probíhá ve dvou etapách, ve kterých vznikne kvalitní bydlení v podobě dvoupodlažních domů včetně garáží.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.atlanta-as.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.

Vydáno 03.02.2016Vydáno 08.12.2017
287 Zhlédnutí
Topováno 14.01.2020

Stavební společnost

Stavební společnost

Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba

Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu