Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.

Rodinné domy Znojmo, ATLANTA, a.s.

Stavební a obchodní společnost se stabilním postavením

Společnost ATLANTA, a.s. vznikla již v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným a v roce 1998 byla transformována bez použití likvidace na akciovou společnost. Obsahem činnosti je obchodní a stavební činnost na vysoké profesionální úrovni a s vysokou kvalitou odvedené práce. Kvalita a profesionalita spočívá také ve vlastní moderní technologii, jako jsou kompletní prostředky těžké, střední i malé mechanizace k provádění zemních, stavebních i bouracích prací včetně dopravních a těžebních strojů a kontejnerové dopravy.

Realizované stavby a rekonstrukce na vysoké úrovni


Pozemní stavby, rekonstrukce i opravy

Zaměřením společnosti ATLANTA, a.s. jsou pozemní stavby, rekonstrukce a opravy a jedná se především o výstavbu rodinných domů a bytů, občanské vybavenosti, stavby pro výrobu a služby, rekonstrukce, průmyslové podlahy. Dále společnost provádí zemní, tesařské, betonářské a bourací práce, řezání betonu. K dalším kvalitním službám patří autodoprava a pronájem bytových i nebytových prostor. Společnost má za sebou řadu kvalitně odvedené práce na již realizovaných stavbách a rekonstrukcích domů, bytů, škol, úřadů, výrobních areálů, oprav a rekonstrukcí historických budov a také interiérů.

Výstavba moderních domů


Výstavba rodinných domů Nový Šaldorf

V současné době společnost, kromě jiných projektů, pracuje například na výstavbě moderních a stylových rodinných i řadových domů pro oblast Znojmo, přesněji na katastrálním území Nový Šaldorf včetně veškerých inženýrských sítí a pozemní komunikace. Celý projekt probíhá ve dvou etapách, ve kterých vznikne kvalitní bydlení v podobě dvoupodlažních domů včetně garáží.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.atlanta-as.cz

Vydáno 08.12.2017
462 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu
Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti ...
PODSTRÁNKY

Stavební společnost

Stavební společnost
Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba
Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů
Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ATLANTA, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ATLANTA, a.s.
www.atlanta-as.cz
Adresa

Adresa

U Atlanty 162
Nový Šaldorf - Sedlešovice 671 81

info@atlanta-as.cz
+420 515 200 611


Najdete nás také zde:

ARES
captcha