ATLANTA, a.s.
Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Stavební činnost v celém svém rozsahu od zemních prací přes stavební práce až po finální dokončení výstavby bytových domů včetně řemeslných prací – tesařských, podlahářských a pokrývačských, je hlavní náplní stavební společnosti ATLANTA a.s. z Nového Šaldorfu na Znojemsku. Poctivé zednické a řemeslné práce, vstřícný postoj ke kažnému zákazníkovi, ochrana životního prostředí vynesly naši stavební a obchodní společnost na výsluní, svoji profesionalitou jsme se zařadili mezi nestabilnější společnosti v oblasti stavební výroby a poskytovaných služeb, o čemž vypovídá i obdržená certifikace CZECH TOP 100 ratingové ocenění CZECH STABLITY AWARDS.

Bytová výstavba na Znojemsku - stavební společnost ATLANTA, a.s.

Bydlení pro rodiny s dětmi, mladé páry, seniory i jednotlivce v nových bytových domech

Nové větší byty nejen pro rodiny s dětmi, ale i menší byty pro seniory či startovní byty pro mladé vyrůstají na Znojemsku díky profesionální stavební společnosti ATLANTA a.s. Zhlédněte na našich webových stránkách atlanta-as.cz již úspěšně zrealizovanou výstavbu bytových domů v Příměticích na Znojemsku či nabídku nových bytů v bytovém domě Louka ve Znojmě. Jedná se zdařilý komplex třípodlažních bytových domů včetně garáží. Najdete zde byty různých rozměrů od 1+kk přes 2+kk až po bytové jednotky 3+1 včetně balkonu za velmi přijatelné ceny.

Výstavba bytových domů


Bytová výstavba třípodlažních domů včetně garáží či garážových stání

V tomto období stavíme nové byty na Znojemsku. Bytová výstavba třípodlažních domů včetně garáží či garážových stání vyniká moderním architektonickým ztvárněním a stavebním provedením na nejvyšší úrovni, takže námi realizované byty poskytnou budoucím majitelům veškerý komfort. Součástí bytových komplexů jsou i nově vybudované obchodní prostory. Moderní bytová výstavba je citlivě zasazena do stávající zástavby rodinných a bytových domů, nadstandardní úroveň bydlení, nejvyšší kvalita veškerých stavebních prací jsou předpokladem úspěchu naší stavební a obchodní společnosti ATLANTA i do budoucnosti.

Bytová výstavba třípodlažních domůStavební společnost

Stavební společnost

Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba

Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu