Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Stavební činnost v celém svém rozsahu od zemních prací přes stavební práce až po finální dokončení výstavby bytových domů včetně řemeslných prací – tesařských, podlahářských a pokrývačských, je hlavní náplní stavební společnosti ATLANTA a.s. z Nového Šaldorfu na Znojemsku. Poctivé zednické a řemeslné práce, vstřícný postoj ke kažnému zákazníkovi, ochrana životního prostředí vynesly naši stavební a obchodní společnost na výsluní, svoji profesionalitou jsme se zařadili mezi nestabilnější společnosti v oblasti stavební výroby a poskytovaných služeb, o čemž vypovídá i obdržená certifikace CZECH TOP 100 ratingové ocenění CZECH STABLITY AWARDS.

Bytová výstavba na Znojemsku - stavební společnost ATLANTA, a.s.

Bydlení pro rodiny s dětmi, mladé páry, seniory i jednotlivce v nových bytových domech

Nové větší byty nejen pro rodiny s dětmi, ale i menší byty pro seniory či startovní byty pro mladé vyrůstají na Znojemsku díky profesionální stavební společnosti ATLANTA a.s. Zhlédněte na našich webových stránkách atlanta-as.cz již úspěšně zrealizovanou výstavbu bytových domů v Příměticích na Znojemsku či nabídku nových bytů v bytovém domě Louka ve Znojmě. Jedná se zdařilý komplex třípodlažních bytových domů včetně garáží. Najdete zde byty různých rozměrů od 1+kk přes 2+kk až po bytové jednotky 3+1 včetně balkonu za velmi přijatelné ceny.

Výstavba bytových domů


Bytová výstavba třípodlažních domů včetně garáží či garážových stání

V tomto období stavíme nové byty na Znojemsku. Bytová výstavba třípodlažních domů včetně garáží či garážových stání vyniká moderním architektonickým ztvárněním a stavebním provedením na nejvyšší úrovni, takže námi realizované byty poskytnou budoucím majitelům veškerý komfort. Součástí bytových komplexů jsou i nově vybudované obchodní prostory. Moderní bytová výstavba je citlivě zasazena do stávající zástavby rodinných a bytových domů, nadstandardní úroveň bydlení, nejvyšší kvalita veškerých stavebních prací jsou předpokladem úspěchu naší stavební a obchodní společnosti ATLANTA i do budoucnosti.

Bytová výstavba třípodlažních domů


PODSTRÁNKY

Stavební společnost

Stavební společnost
Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba
Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů
Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATLANTA, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ATLANTA, a.s.
www.atlanta-as.cz
Adresa

Adresa

č.162
Nový Šaldorf - Sedlešovice 671 81

info@atlanta-as.cz
+420 515 200 611


Najdete nás také zde:

ARES
captcha