ATLANTA, a.s.
Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu

Nejen výstavba bytových domů, staveb občanské vybavenosti, komerčních prostor, průmyslových objektů, ale i výstavba moderních rodinných domů tvoří jednu ze stěžejních činností stavební a obchodní společnosti ATLANTA, a.s., která v současnosti realizuje hrubé stavby samostatně stojících i řadových rodinných domů v katastrálním území Nový Šaldorf. Nové rodinné domy jsou v dosahu MHD i železničního spojení, a kromě nadstandardního bydlení v moderním stylu je výstavba rodinných domů zdařile zakomponována do stávající výstavby.

Výstavba rodinných domů v Novém Šaldorfu

Komfortní bydlení v samostatně stojících či řadových rodinných domech

Na jižním svahu nad lokalitou Modré sklepy katastrálního území Nový Šaldorf realizujeme výstavbu řadových i samostatně stojících rodinných domů. Za více než 25 let stavební činnosti jsme si díky vysoké kvalitě odvedených prací vytvořili dobré jméno a stabilní pozici na trhu v oblasti stavebního průmyslu. Proto i nyní můžeme garantovat komfortní bydlení v rodinných domech s nadstandardním řešením, zasazené do příjemné krajiny regionu Jižní Moravy.

Výstavba rodinných domů na Znojemsku


Rodinné domy o dvou podlažích, s garáží, střešní krytina z pálených nebo betonových střešních tašek

Stavební společnost ATLANTA poskytuje každému zájemci o rodinný dům individuální přístup, odborné poradenství a podrobné seznámení s projektem. Umožníme Vám 3D vizualizaci, předvedeme projekční plány, postupy a termíny realizace a galerie fotografií a videí rodinných domů, které mají dvě podlaží a vlastní garáž, vjezd do garáže a přístupový chodník je ze zámkové dlažby. Střechy jsou u většiny domů sedlové, u některých stanové, střešní krytiny z pálených nebo betonových střešních tašek.

Rodinné domy o dvou podlažích, s garáží


Vybavení rodinných domů, plastová okna s izolačním trojsklem, el. ovládané venkovní žaluzie

V domech pokládáme podlahy vinylové nebo z keramické dlažby. V obývacím pokoji je zasazený komín pro možnost napojení krbové vložky. Rodinné domy mají plastová okna s izolačním trojsklem. U rodinných domů instalujeme na jižní straně elektricky ovládané venkovní žaluzie. Sekční garážová vrata jsou na dálkové ovládání. O svém vlastním rodinném domě nemusíte pouze snít, s námi ho můžete doopravdy mít!

Rodinné domy Nový ŠaldorfStavební společnost

Stavební společnost

Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba

Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu