Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu

Nejen výstavba bytových domů, staveb občanské vybavenosti, komerčních prostor, průmyslových objektů, ale i výstavba moderních rodinných domů tvoří jednu ze stěžejních činností stavební a obchodní společnosti ATLANTA, a.s., která v současnosti realizuje hrubé stavby samostatně stojících i řadových rodinných domů v katastrálním území Nový Šaldorf. Nové rodinné domy jsou v dosahu MHD i železničního spojení, a kromě nadstandardního bydlení v moderním stylu je výstavba rodinných domů zdařile zakomponována do stávající výstavby.

Výstavba rodinných domů v Novém Šaldorfu

Komfortní bydlení v samostatně stojících či řadových rodinných domech

Na jižním svahu nad lokalitou Modré sklepy katastrálního území Nový Šaldorf realizujeme výstavbu řadových i samostatně stojících rodinných domů. Za více než 25 let stavební činnosti jsme si díky vysoké kvalitě odvedených prací vytvořili dobré jméno a stabilní pozici na trhu v oblasti stavebního průmyslu. Proto i nyní můžeme garantovat komfortní bydlení v rodinných domech s nadstandardním řešením, zasazené do příjemné krajiny regionu Jižní Moravy.

Výstavba rodinných domů na Znojemsku


Rodinné domy o dvou podlažích, s garáží, střešní krytina z pálených nebo betonových střešních tašek

Stavební společnost ATLANTA poskytuje každému zájemci o rodinný dům individuální přístup, odborné poradenství a podrobné seznámení s projektem. Umožníme Vám 3D vizualizaci, předvedeme projekční plány, postupy a termíny realizace a galerie fotografií a videí rodinných domů, které mají dvě podlaží a vlastní garáž, vjezd do garáže a přístupový chodník je ze zámkové dlažby. Střechy jsou u většiny domů sedlové, u některých stanové, střešní krytiny z pálených nebo betonových střešních tašek.

Rodinné domy o dvou podlažích, s garáží


Vybavení rodinných domů, plastová okna s izolačním trojsklem, el. ovládané venkovní žaluzie

V domech pokládáme podlahy vinylové nebo z keramické dlažby. V obývacím pokoji je zasazený komín pro možnost napojení krbové vložky. Rodinné domy mají plastová okna s izolačním trojsklem. U rodinných domů instalujeme na jižní straně elektricky ovládané venkovní žaluzie. Sekční garážová vrata jsou na dálkové ovládání. O svém vlastním rodinném domě nemusíte pouze snít, s námi ho můžete doopravdy mít!

Rodinné domy Nový Šaldorf


PODSTRÁNKY

Stavební společnost

Stavební společnost
Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba
Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů
Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ATLANTA, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ATLANTA, a.s.
www.atlanta-as.cz
Adresa

Adresa

č.162
Nový Šaldorf - Sedlešovice 671 81

info@atlanta-as.cz
+420 515 200 611


Najdete nás také zde:

ARES
captcha