ATLANTA, a.s.
Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Výstavbou rodinných domů, bytových domů, nebytových prostor se již více než 25 let zabývá stavební společnost ATLANTA a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu. Vedle nové výstavby provádí i rekonstrukce a modernizace stávajících staveb. Díky profesionální úrovni a vysoké kvalitě realizovaných staveb získala společnost ATLANTA stabilní postavení v oblasti stavebnictví na českém trhu, zařadila se mezi prestižní stavební společnosti a právem obdržela certifikát CZECH TOP 100 ratingové ocenění CZECH STABLITY AWARDS.

Developerské projekty, výstavba bytových i nebytových prostor - ATLANTA, a.s.

Zemní a bourací práce, betonářské a tesařské práce, realizace průmyslových podlah, autodoprava

Poctivou prací, profesionálními službami v oblasti výstavby bytových a nebytových prostor, modernizací a rekonstrukcí staveb se společnost ATLANTA ze Znojemska zařadila mezi renomované stavební společnosti. Kromě nových staveb, rekonstrukce a modernizace starších objektů se firma zaměřuje i na zemní a bourací práce, betonářské a tesařské práce, realizaci průmyslových podlah i autodopravu.

Stavební společnost ATLANTA, a.s.


Developerské projekty, výstavba rodinných a bytových domů, komerčních a průmyslových objektů

Naší stavební společnosti ATLANTA se daří jak v realizování developerských projektů, tak v rozsáhlé výstavbě bytových domů, rodinných domů i komerčních a průmyslových objektů. Vedle našich řemeslných služeb poskytujeme pronájem bytových a nebytových prostor. V roce 2001 jsme založili Stavební družstvo Atlanta. Od nákupu pozemků, demolice a přípravy katastru až po následnou výstavbu bytových domů, garáží, rodinných domů a komerčních objektů jsme uskutečnili obsáhlý projekt Žižkovy kasárna, dále se můžeme pochlubit výstavbou bytových domů v Příměticích.

Developerské projekty, výstavba bytových a nebytových prostorStavební společnost

Stavební společnost

Stavební společnost s prestižním oceněním, výstavba bytových i nebytových prostor

Bytová výstavba

Bytová výstavba

Výstavba bytových domů, stavební a řemeslné práce, bytové komplexy na Znojemsku

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na Znojemsku, 3D vizualizace projektu