Výroba lakovaných kuchyňských linek | Jílové u Prahy

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Výroba lakovaných kuchyňských linek | Jílové u Prahy

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
Kuchyně a schodiště na míru PrahaŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku tak, aby vyhovoval jak požadavkům klienta, tak i danému prostoru a jeho specifikům.


Kuchyňské linky na míru každé kuchyni

Kuchyňská linka má být nejen ozdobou kuchyně, ale musí také splňovat všechny náročné požadavky na praktičnost, snadnou údržbu a manipulaci s jednotlivými komponenty. V dnešní době už není kuchyňská linka na míru nadstandardem, neboť běžně nabízené linky většinou nesplňují všechna kritéria klienta, a tak je toto řešení téměř nezbytné. Kuchyňské linky na míru lze sestavit tak, aby nebylo třeba dělat kompromisy. Je možné kombinovat barvy a materiály povrchové úpravy, sjednotit design linky s celým interiérem a individuálně řešit maximální využití daného prostoru.

Firma ŠP Truhlářství nabízí precizně zpracované kuchyňské linky na míru z kvalitních materiálů s dlouhou životností, širokou škálou dekorů a možných kombinací.

Dřevěná schodiště jako designový prvek interiéru

Každý interiér má svá specifika jak v konstrukčním, tak i designovém řešení. Dřevěná schodiště jsou velmi oblíbená pro variabilní použití, neboť jsou vhodným prvkem téměř do každého interiéru. Lze je vytvořit jak v moderním stylu např. v kombinaci s nerezovými prvky, tak i v rustikálním stylu doplněné o dobové detaily. ŠP Truhlářství se postará o jakékoliv řešení dřevěných schodišť v interiéru, ať už jde o celodřevěná schodiště prvotřídní kvality, tak o dřevěná schodiště kombinovaná s dalšími materiály. Samozřejmostí je i odborné poradenství a konzultace projektu během celé zakázky.

Další nabídka ŠP Truhlářství

Truhlářství zajistí také zakázkovou výrobu dalšího nábytku do atypických prostor, např. vestavěné skříně, skříňky, kancelářský nábytek na míru apod. V rámci ekologické i ekonomické úspory doplňuje nabídku klasických materiálů i dřevo z hevea brasiliensis (kaučukovník brazilský) s unikátními vlastnostmi a univerzálním využitím.

Zhotovení 3D návrhu na kuchyňské linky, dřevěná schodiště i další nábytek je zcela zdarma. Full servis zahrnuje také přesné vyměření, dopravu a odbornou montáž. 

 


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sptruhlarstvi.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.

Vydáno 19.10.2015
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Vydáno 28.09.2017
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.

Vydáno 11.11.2016
Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

Vydáno 14.10.2014Vydáno 27.06.2013
1979 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2017