Výroba postelí a stolů z masivu Praha – podle přání na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Výroba postelí a stolů z masivu Praha – podle přání na míru

Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.

Kuchyně na míru od ŠP Truhlářství, Praha

Výběr je jen na vás

Máte jedinečnou možnost si na chvíli vyzkoušet práci bytového designéra. Zamyslete se, z jakého materiálu by měla linka být, jaké by se vám líbilo provedení dvířek a jak byste si představovali celkový vzhled. Všechny tyto představy nám můžete sdělit, jsme schopni je zaznamenat do 3D návrhu, který vám poskytneme v rámci našich služeb zcela zdarma. Budete mít tedy poměrně jasnou představu o tom, jak bude vaše kuchyně na míru ve výsledku vypadat. V rámci služeb zdarma je samozřejmě i odborné poradenství, neomezené konzultace, vyměření, doprava a odborná montáž. Jak tedy sami vidíte, kuchyně na míru od ŠP Truhlářství se rovná bezproblémové a cenově nenáročné splnění svého snu.

Kuchyně na míru od ŠP Truhlářství


Budete mít originál

Materiálů je celá řada, stejně jako provedení dvířek (laminová, fóliová, dýhovaná nebo masivní dvířka). Rozhodně se tedy nestane, že byste na návštěvě narazili na stejnou kuchyni, jakou máte vy. Tím, že si ji necháte vyrobit na zakázku od profesionálů, si zaručíte originalitu, která se začíná bohužel v poslední době z českých kuchyní vytrácet. Mnoho lidí totiž nakupuje kuchyně v obyčejných prodejních řetězcích. Je to veliká škoda, obzvláště když je možné se obrátit na profesionály, kteří jsou schopní vyrobit za skvělou cenu kuchyni přímo na míru, a to v o mnoho vyšší kvalitě. Buďte tedy o krok napřed a obraťte se na služby našeho truhlářství.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sptruhlarstvi.cz

Vydáno 19.10.2015
446 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli ...

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem
Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru
Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku ...
PODSTRÁNKY

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky
Výroba kuchyňských linek na zakázku včetně odborného poradenství a montáže

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku z mnoha druhů materiálu, včetně návrhu a montáže

Dřevěná schodiště

Dřevěná schodiště
Zakázková výroba dřevěných schodišť z odlolného dřeva hevea brasiliensis
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
www.sptruhlarstvi.cz
Adresa

Adresa

Slunečná 548
Jílové u Prahy - Radlík 254 01

premek111@seznam.cz
+420 734 372 082


Najdete nás také zde:

ARES
captcha