Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
Kuchyně a schodiště na míru PrahaKuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit krásnou, praktickou a hlavně vysněnou kuchyni tak, jak jste si ji vždycky představovali.

Kuchyně na míru od ŠP Truhlářství, Praha

Výběr je jen na vás

Máte jedinečnou možnost si na chvíli vyzkoušet práci bytového designéra. Zamyslete se, z jakého materiálu by měla linka být, jaké by se vám líbilo provedení dvířek a jak byste si představovali celkový vzhled. Všechny tyto představy nám můžete sdělit, jsme schopni je zaznamenat do 3D návrhu, který vám poskytneme v rámci našich služeb zcela zdarma. Budete mít tedy poměrně jasnou představu o tom, jak bude vaše kuchyně na míru ve výsledku vypadat. V rámci služeb zdarma je samozřejmě i odborné poradenství, neomezené konzultace, vyměření, doprava a odborná montáž. Jak tedy sami vidíte, kuchyně na míru od ŠP Truhlářství se rovná bezproblémové a cenově nenáročné splnění svého snu.

Kuchyně na míru od ŠP Truhlářství


Budete mít originál

Materiálů je celá řada, stejně jako provedení dvířek (laminová, fóliová, dýhovaná nebo masivní dvířka). Rozhodně se tedy nestane, že byste na návštěvě narazili na stejnou kuchyni, jakou máte vy. Tím, že si ji necháte vyrobit na zakázku od profesionálů, si zaručíte originalitu, která se začíná bohužel v poslední době z českých kuchyní vytrácet. Mnoho lidí totiž nakupuje kuchyně v obyčejných prodejních řetězcích. Je to veliká škoda, obzvláště když je možné se obrátit na profesionály, kteří jsou schopní vyrobit za skvělou cenu kuchyni přímo na míru, a to v o mnoho vyšší kvalitě. Buďte tedy o krok napřed a obraťte se na služby našeho truhlářství.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sptruhlarstvi.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Vydáno 28.09.2017
Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli zpracovat. Příznivá je také jeho nízká cena.

Vydáno 11.11.2016
Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

Vydáno 14.10.2014
ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku tak, aby vyhovoval jak požadavkům klienta, tak i danému prostoru a jeho specifikům.

Vydáno 27.06.2013Vydáno 19.10.2015
424 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2020