Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.

zpracování kovového a železného odpadu, rozpálení vagónových vozů, HULMAN - kovošrot s.r.o.

Významný zpracovatel kovového odpadu

Firma HULMAN – kovošrot s.r.o. je česká společnost, která na trhu působí již od roku 1993 a hlavní sídlo se nachází v Pohořelicích. Kromě toho působí v dalších provozovnách a to v Brně, Moravském Krumlově, Vémyslicích a v Židlochovicích. Obsahem služeb společnosti je likvidace autovraků, výkup a svoz kovového a železného odpadu včetně dalšího zpracování jako jsou například paličské práce, stříhání či paketování a podobně. Služby jsou poskytované především firmám produkujícím kovové odpady a společnost se řadí mezi významné zpracovatele kovového odpadu. Firma je certifikovaná dle požadavků normy ISO 9001a dle požadavků systému environmentálního managementu ISO 14001.

Odborné a ekologické zpracování kovového a železného odpadu


Oprávněný subjekt k převzetí a zpracování autovraků

Autovraky patří mezi nebezpečný odpad a právě z toho důvodu smí být předány pouze pověřeným a oprávněným osobám, které mají k této činnosti rozhodnutí schválené příslušným Krajským úřadem. Společnost HULMAN – kovošrot s.r.o. je oprávněným subjektem k převzetí a likvidaci autovraků již od roku 2007, tedy tuto podmínku splňuje. V případě vyřazení vozidla z evidence je povinností každého majitele autovrak nechat ekologicky zlikvidovat, tedy jej předat oprávněnému subjektu. Oprávněný subjekt je provozovatelem zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků. Likvidace autovraků je podmíněna doložením potřebných dokladů jako velký technický průkaz originál nebo kopie, průkaz totožnosti předávajícího, v případě, že nejde přímo o majitele autovraku, tak je potřebná plná moc a v případě úmrtí majitele se dokládá rozhodnutí o dědickém řízení. Firma následně vystaví zdarma Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. Autovraky firma vykupuje dle aktuálního ceníku a autovrak nemusí být kompletní. K vystavení potvrzení o převzetí je však důležité, aby vozidlo obsahovalo karoserii nebo rám s označením VIN a také motor. V případě potřeby se firma postará také o odvoz vozidla určeného k likvidaci, které je nepojízdné nebo nemá platné technické osvědčení.

Likvidace autovraku oprávněným subjektem


Kovošrot a služby pro firemní zákazníky

V rámci služeb jako je svoz kovového odpadu, výkup kovového odpadu a jeho další zpracování, firma poskytuje zdarma vhodné kontejnery pro ukládání kovových odpadů. Jedná se o kontejnery klasické, ekologické a uzavíratelné v různých velikostech. Odvoz firma provede do 24 hodin od nahlášení. V rámci výkupu jsou ceny určené smluvně a tedy i vyšší. Obsahem dalších poskytovaných služeb je třídění kovového odpadu pomocí rentgenového přístroje, zpracování pálením, stříháním, paketováním, vážení na digitálních váhách, demontáže a likvidace technologických zařízení, strojů a podobně, zajištění sobotních svozů, přistavení kontejneru, odvoz nákladními vozidly, ekologická likvidace autovraků, výkup autobaterií, prodej užitkového materiálu atd. Díky vám a společnosti HULMAN – kovošrot s.r.o. se kovový odpad opět stane užitečnou surovinou.

Kovošrot s profesionálním přístupem


Více informací naleznete na našich stránkách  https://hulman-kovosrot.cz/

Vydáno 12.05.2018
163 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice
Máte doma či ve firmě nashromážděný kovový odpad a nevíte, co s ním? Naše firma HULMAN – kovošrot vás ho ráda zbaví a ještě vám za to zaplatí! Vykupujeme různý kovošrot od hliníkových plechů, přes měděné dráty až po kompletní autovraky. Pokud jste z okolí Brna či Moravského Krumlova, tak rozhodně ...

Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS

Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS
Díky profesionálním službám se můžete efektivně zbavit kovového odpadu a využít například přistavění kontejnerů nebo příznivé ceny za odkup železného šrotu. Také se ekologicky zbavíte autovraků i s potvrzením o likvidaci. Kompletní služby s moderním vybavením a novinkami vám poskytne ...

Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků
Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a ...

Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot

Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot
Nevíte, kam s kovošrotem či jiným kovovým odpadem? Poradí si s ním HULMAN – kovošrot s.r.o. Jsme česká společnost, která se už více než dvacet let zabývá výkupem, zpracováním a následným prodejem železného a kovového odpadu. Najdete nás v Pohořelicích a dalších provozovnách.
PODSTRÁNKY

Výkup a zpracování kovů

Výkup a zpracování kovů
Výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce, výkup do 24 hodin, ekologická likvidace

Výkup a likvidace autovraků

Výkup a likvidace autovraků
Výkup a ekologická likvidace autovraků, kovošrot

Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení
Likvidace technologických zařízení, starých nefunkčních spotřebičů, strojů a zařízení
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HULMAN - kovošrot s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HULMAN - kovošrot s.r.o.
hulman-kovosrot.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 999
Pohořelice 691 23

info@hulman-kovosrot.cz
+420 774 001 228


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha