Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a výkupem, zpracováním i následným prodejem kovů zabývá již od roku 1993 a nabízí služby pro koncové klienty i firmy.

Likvidace kovů, šrot, Pohořelice

Výkup autovraků

Váš starý automobil již dosloužil a vy řešíte způsob, jak jej zlikvidovat? Pokud navštívíte firmu HULMAN-kovošrot, postarají se o ekologickou likvidaci vašich autovraků rychle a bez problémů a navíc za to dostanete zaplaceno. Svěříte-li váš autovrak zmíněné společnosti, samotný proces výkupu autovraků bude bez zbytečných komplikací. Obdržíte oficiální protokol o ekologické likvidace vozidla, čímž budou splněny všechny zákonné podmínky o likvidaci. Firma zajišťuje jak výkup kompletních autovraků, ale také jen karoserií a dílčích částí, eventuálně autobaterií.

Ekologická likvidace autovraků i likvidace a výkup kovů za výhodné ceny


Likvidace technologických celků a zařízení

Nejen likvidace autovraků, ale také technologických celků a zařízení je důležitou součástí činností firmy. Máte-li k dispozici staré nefunkční stroje, ale třeba i elektronická zařízení (pračky, boilery, elektromotory) nebo kamna, likvidace a výkup bude proveden za předem domluvené ceny. Vždy záleží na stavu konkrétních strojů a celků a na materiálu, jaký obsahují. Stejně jako u výkupu autovraků i v tomto případě dostanete za železný odpad zaplaceno.

Firma HULMAN-kovošrot s.r.o.


Služby pro firemní zákazníky

Společnost HULMAN-kovošrot s.r.o. nabízí své služby jak pro koncové klienty, tak pro firemní zákazníky. V současnosti poskytuje své služby desítkám firem, které produkují kovové odpady, ať už jde o ekologickou likvidaci vozidel, strojů, technologických celků či kovošrotu.

Služby pro firemní zákazníky jsou v mnoha ohledech výhodné. Společnost totiž nabízí odvoz nahlášeného kovového odpadu či výkup autovraků do 48 hodin od nahlášení, kovový odpad tak ve firmách zbytečně nepřekáží. Součástí nabízených služeb je také poskytnutí vhodného kontejneru zdarma. Platby jsou rychlé a smluvní, tedy vyšší než při jednorázovém využití služeb koncovými zákazníky.

HULMAN-kovošrot s.r.o. - máte dotaz?


Další nabízené služby

Rozsah nabízených služeb je pestrý a zahrnuje celou řadu činností v oblasti výkupu, zpracování a prodeje kovů. Po výkupu autovraků a kovů probíhá třídění druhů kovů pomocí rentgenového přístroje a zpracování odpadů stříháním, paketováním i pálením.

Společnost poskytuje svoz kovového odpadu pro sportovní kluby, školy či sbory dobrovolných hasičů. Po domluvě nabízí odvoz kovového odpadu včetně autovraků nákladními vozy zdarma. Za předem domluvených podmínek umožňuje přistavení kontejneru na potřebné místo, čímž se zvyšuje variabilita a usnadňuje samotný proces likvidace.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://hulman-kovosrot.cz/

Vydáno 07.12.2015
381 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků
K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.

Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot

Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot
Nevíte, kam s kovošrotem či jiným kovovým odpadem? Poradí si s ním HULMAN – kovošrot s.r.o. Jsme česká společnost, která se už více než dvacet let zabývá výkupem, zpracováním a následným prodejem železného a kovového odpadu. Najdete nás v Pohořelicích a dalších provozovnách.

Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS

Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS
Díky profesionálním službám se můžete efektivně zbavit kovového odpadu a využít například přistavění kontejnerů nebo příznivé ceny za odkup železného šrotu. Také se ekologicky zbavíte autovraků i s potvrzením o likvidaci. Kompletní služby s moderním vybavením a novinkami vám poskytne ...

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice
Máte doma či ve firmě nashromážděný kovový odpad a nevíte, co s ním? Naše firma HULMAN – kovošrot vás ho ráda zbaví a ještě vám za to zaplatí! Vykupujeme různý kovošrot od hliníkových plechů, přes měděné dráty až po kompletní autovraky. Pokud jste z okolí Brna či Moravského Krumlova, tak rozhodně ...
PODSTRÁNKY

Výkup a zpracování kovů

Výkup a zpracování kovů
Výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce, výkup do 24 hodin, ekologická likvidace

Výkup a likvidace autovraků

Výkup a likvidace autovraků
Výkup a ekologická likvidace autovraků, kovošrot

Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení
Likvidace technologických zařízení, starých nefunkčních spotřebičů, strojů a zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HULMAN - kovošrot s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HULMAN - kovošrot s.r.o.
hulman-kovosrot.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 999
Pohořelice 691 23

info@hulman-kovosrot.cz
+420 774 001 228


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha