HULMAN - kovošrot s.r.o.

CZKVýkup a zpracování kovů

Výkup a zpracování kovů

Výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce, výkup do 24 hodin, ekologická likvidace

Výkup a likvidace autovraků

Výkup a likvidace autovraků

Výkup a ekologická likvidace autovraků, kovošrot

Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení, starých nefunkčních spotřebičů, strojů a zařízení


Kovošrot

Naše firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se specializuje na výkup, zpracování a prodej železného a kovového odpadu. Mezi naše služby patří také převzetí, zpracování a následná ekologická likvidace autovraků v Pohořelicích, Moravském Krumlově, či Ivančicích.

Naše společnost poskytuje zejména služby desítkám firem produkující kovové odpady a v současnosti patří mezi významné zpracovatele kovového odpadu. Od založení jsme přímým dodavatelem do českých i zahraničních hutí a sléváren.Vlastníme certifikaci dle požadavků normy ISO 9001 a od roku 2013 dle požadavků systému enviromentálního managementu ISO 14001.
Najdete nás v Pohořelicích v bývalém areálu uhelných skladů v blízkosti vlakového nádraží, ale provozujeme několik dalších provozoven, a to v Moravském Krumlově, Vémyslicích, Brně-Chrlicích a zastávce u Brna.

V rámci provozování kovošrotu poskytujeme:
- zapůjčení vhodných kontejnerů pro ukládání kovových odpadů zdarma
- výpůjčku klasických, ekologických a uzavíratelných kontejnerů různých velikostí
- odvoz kontejnerů zajišťujeme do 24h po nahlášení odvozu

HULMAN - kovošrot s.r.o. se zabývá vytříděním jednotlivých druhů kovových odpadů pomocí rentgenového přístroje (spektrometru nebo sigmatestu). Veškerý materiál vážíme na digitálních vahách a odpad zpracováváme stříháním, paketováním a pálením. Zaměřujeme se také na demontáže a likvidace technologických zařízení, strojů, nákladních vozidel, zemědělských strojů, hal, přístřešků a další.Zajišťujeme sobotní svozy tzv. lidových sběrů pro školy, domy dětí, sportovní kluby nebo sbory dobrovolných hasičů.

Mezi naše další činnosti patří mimo jiné výkup ekologická likvidace autovraků. Jsme držitelem oprávnění pro ekologickou likvidaci autovraků. Autovraky vykupujeme dle aktuálního ceníku, přičemž autovrak nemusí být kompletní, cena za 1 kg zůstává i tak zachována Vystavení potvrzení o převzetí autovraku je zdarma. Navíc také v případě potřeby zajišťujeme odvoz nepojízdného nebo bez platného technického osvědčení vozidla. Cena se v tomto případě snižuje o 0, 20 Kč/kg. Vykupujeme také autobaterie.


Uzavírání kontraktů s firmami vždy - osobní jednání.Práce po celé ČR.


Katalog firem:    

Práce s odpady a skladování odpadů

,  

Recyklace a likvidace odpadů

,  

Sběr a výkup odpadů

,  
Štítky:

Kovošrot, výkup kovového odpadu, kovů, likvidace autovraků Pohořelice, Moravský Krumlov, Ivančice