Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS

Díky profesionálním službám se můžete efektivně zbavit kovového odpadu a využít například přistavění kontejnerů nebo příznivé ceny za odkup železného šrotu. Také se ekologicky zbavíte autovraků i s potvrzením o likvidaci. Kompletní služby s moderním vybavením a novinkami vám poskytne HULMAN-kovošrot s.r.o. z Pohořelic.

Rozpálení nádrže, HULMAN - kovošrot s.r.o.

Výkup, zpracování a prodej železného a kovového odpadu

Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích působí na trhu již od roku 1993. Hlavní činností firmy je výkup, zpracování a následný prodej železného a kovového odpadu, ekologická likvidace autovraků. Také je významným dodavatelem do českých a slovenských hutí a sléváren. Kromě hlavního sídla v Pohořelicích má ještě další provozovny, a sice v Brně, Moravském Krumlově, Vémyslicích a Židlochovicíh. Firma je certifikovaná dle požadavků normy ISO 9001 a ISO 14001.

Kompletní sortiment služeb kovošrotu


Významný zpracovatel kovového odpadu s novým vybavením

Obsahem činnosti je široký sortiment služeb pro firemní i soukromé zákazníky. Poskytuje vhodné kontejnery pro ukládání kovových odpadů zdarma, zajišťuje odvoz do 24 hodin, vykupuje za smluvní a tedy i vyšší ceny, třídí jednotlivý odpad pomocí RTG přístroje tzv. spektrometru a sigmatestu, provádí demontáž a likvidaci technologických zařízení, nákladních vozidel, hal atd. Firma si pro usnadnění práce a ekologické zacházení s odpadem pořídila také novinku v podobě nového lisu na elektrický pohon a nové hydraulické nůžky ŽĎAS. Provoz těchto technologií šetří nejen energie, ale má také nižší dopad na životní prostředí.

Bezstarostná likvidace autovraků


Likvidace autovraků s oprávněním

Další činností firmy je likvidace autovraků, na které má potřebné oprávnění. Jsou vykupované dle aktuálního ceníku a majitel dostane také Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. Takové vozidlo musí obsahovat karoserii nebo rám s označením VIN a motor.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://hulman-kovosrot.cz/

Vydáno 27.05.2018
111 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice

Výkup kovového odpadu zajišťuje firma HULMAN – kovošrot Pohořelice
Máte doma či ve firmě nashromážděný kovový odpad a nevíte, co s ním? Naše firma HULMAN – kovošrot vás ho ráda zbaví a ještě vám za to zaplatí! Vykupujeme různý kovošrot od hliníkových plechů, přes měděné dráty až po kompletní autovraky. Pokud jste z okolí Brna či Moravského Krumlova, tak rozhodně ...

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků
K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.

Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků
Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a ...

Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot

Kovový odpad vykupuje HULMAN – kovošrot
Nevíte, kam s kovošrotem či jiným kovovým odpadem? Poradí si s ním HULMAN – kovošrot s.r.o. Jsme česká společnost, která se už více než dvacet let zabývá výkupem, zpracováním a následným prodejem železného a kovového odpadu. Najdete nás v Pohořelicích a dalších provozovnách.
PODSTRÁNKY

Výkup a zpracování kovů

Výkup a zpracování kovů
Výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce, výkup do 24 hodin, ekologická likvidace

Výkup a likvidace autovraků

Výkup a likvidace autovraků
Výkup a ekologická likvidace autovraků, kovošrot

Likvidace technologických zařízení

Likvidace technologických zařízení
Likvidace technologických zařízení, starých nefunkčních spotřebičů, strojů a zařízení
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HULMAN - kovošrot s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HULMAN - kovošrot s.r.o.
hulman-kovosrot.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 999
Pohořelice 691 23

info@hulman-kovosrot.cz
+420 774 001 228


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha