Activity promotion s.r.o.
Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Hledáte způsob jak rozdělit kancelář? Místnost pro jednání nebo třeba prostor v obchodě? Paravány a zástěny se skvěle hodí pro členění jakýchkoliv prostor. Navíc fungují na principu stavebnice, takže jsou variabilní a můžete mít trojúhelník, čtverec nebo si ponechat klasickou sestavu.

Konferenční paravány, zástěny, Activity promotion s.r.o.

Hodí se jako poutače, reklamní věže nebo informativní tabule

Paravány a zástěny pro členění prostor fungují na principu stavebnice. Velice snadno a rychle se dají rozložit. Využijte funkční a variabilní výplně rámů. Paraván využijete jako výstavní plochu pro velkoformátový tisk, i jako rámy s jednotlivými motivy. Díky speciálnímu povrchu, velcro látce, můžete připevnit fotografie a letáky přímo na výplň rámu a kdykoliv je měnit, což je velká výhoda.

Paravány využijete pro jakékoliv jednání, na veletrhu nebo i v případě, když potřebujete rozdělit pracovní prostor v kancelářích


Paravány a zástěny různého druhu

Rámový stavebnicový systém Flexiframe umožní, abyste snadno a lehce umístili vaše sdělení nejen na zástěny a prezentační paravány, ale také na jakékoliv další tvary, které z rámů jednoduše sestavíte. Tento různorodý systém umožní členit výstavní expozice, pomocí zástěny rozdělíte kanceláře, sklady a najdou si určitě i jiná využití.

Kóje, přehrazení prostor, rozdělení místností, vytyčení prostoru a další využití


Využití a uplatnění je opravdu široké

Paravány v neomezené délce opticky oddělí část obchodu při rekonstrukci. Naše firma poskytne i jakékoliv další informační či reprezentační tabule, poutače, vlajky, prezentační stěny, sloupky, reklamní áčka nebo stojany na letáky.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.shop.activity.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výstavní systém, se kterým vaše prezentace skutečně vynikne

Výstavní systém, se kterým vaše prezentace skutečně vynikne

Pořádáte výstavy, semináře, reklamní kampaně či konference, které vyžadují výstavní systémy? Vsaďte na systémy ISO Frame, které poskytuje firma Activity Promotion. Správné výstavní stěny a systémy zajistí, že vaše prezentace získá zcela nový rozměr. Lidé si vás lépe zapamatují a prezentace bude pro vás i posluchače příjemnější a účinnější.

Vydáno 11.01.2017
Prezentační systémy a praktické stojany vám pomohou v propagaci firmy

Prezentační systémy a praktické stojany vám pomohou v propagaci firmy

Co je základem úspěchu každé firmy? No přece její propagace. Správné představení nového produktu, značky nebo činnosti firmy je důležité nejen na obchodních konferencích, ale také na výstavách a veletrzích, kde můžete zaujmout řadu nových klientů i investorů. Přesně pro takové případy je tu společnost Activity promotion, nabízíme prezentační systémy všeho druhu, které pomohou vaší firmě ukázat se v tom nejlepším světle. Veletržní stánky, stojany či Roll–Up systémy? To vše u nás seženete.

Vydáno 28.01.2015Vydáno 05.02.2018
194 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2020

Roll-up systémy

Roll-up systémy

Přenosné reklamní a prezentační systémy typu Roll Up nejvyšší kvality

Světelné LED rámy

Světelné LED rámy

Světelné LED rámy, LED klaprámy a světelný poutač Lightbox pro účinnou propagaci

Reklamní stojany

Reklamní stojany

Multifunkční reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití