Světelné LED rámy, LED klaprámy a světelný poutač Lightbox pro účinnou propagaci

Efektivní a moderní způsob prezentace či reklamy vašeho výrobku, činnosti firmy, služby, nápadu, zajistí světelné LED rámy a LED klaprámy. Ve světě přehlceném informacemi musíte nějak vyniknout, musíte zaujmout, musíte být vidět. A právě perfektní řešení vám dodá česká firma Activity promotion s.r.o. v podobě atraktivních světelných rámů a LED klaprámů. Vše, co budete chtít sdělit, upoutá již z dálky. Každý reklamní leták či plakát zasazený do světelných rámů bude nepřehlédnutelný!

Světelný LED rám, Activity promotion s.r.o.

Světelné LED rámy s podsvícením a odolnou krycí folií z polykarbonátu

Světelné LED rámy s podsvícením nabízíme v pěti velikostech. Pořízením světelné reklamy dodáte svému sdělení na atraktivitě a poutavosti. Světelný LED rám je opatřen magnetickým systémem, což vám umožní rychle a jednoduše vyměnit reklamní motivy. Krycí folie je vyrobena z polykarbonátu a odolná vůči UV záření a jiným povětrnostním vlivům. LED diody vynikají vysokou svítivostí a dlouhou životností.

Světelné LED rámy, Activity promotion s.r.o.


Elegantní světelný LED klaprám se zaklapávacím systémem

Druhou variantou světelné reklamy je elegantní klaprám ze stříbřitě eloxovaného hliníku, na zadní straně jsou umístěny LED diody, přední strana je chráněna polykarbonátovou folií. Světelný LED klaprám je opatřen pevným zaklapávacím systémem, který umožňuje snadnou výměnu reklamního sdělení a zároveň chrání před odcizením nebo poškozením. U nás si vyberete z deseti velikostí rámů, světelné klaprámy dodáváme do velikosti až 2x2 m.

Světelný LED klaprám, Activity promotion s.r.o.


Světelný poutač Lightbox a světelné LED rámy s vícečetným využitím na veřejných místech

Jednostranné i oboustranné využití vám poskytne světelný poutač Lightbox o velikosti až 2,5x2,5m s desetiletou zárukou. Hliníkový rám, silné LED žárovky a rovná stretch látka udělají z vaší prezentace velkolepou podívanou, která rozhodně nezůstane bez odezvy! Světelné rámy a LED poutače mají široké využití na veřejných prostorách, v obchodních centrech, ve veřejné dopravě, kulturních centrech, halách, administrativních budovách.

Světelná reklama na veřejných prostorách


PODSTRÁNKY

Roll-up systémy

Roll-up systémy
Přenosné reklamní a prezentační systémy typu Roll Up nejvyšší kvality

Světelné LED rámy

Světelné LED rámy
Světelné LED rámy, LED klaprámy a světelný poutač Lightbox pro účinnou propagaci

Reklamní stojany

Reklamní stojany
Multifunkční reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Activity promotion s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Activity promotion s.r.o.
www.shop.activity.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 77
Brno 627 00

mail@activity.cz
+420 548 211 748


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha