Multifunkční reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití

Reklamní stojany malé i velké, nejrůznějších tvarů a formátů, moderní reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití, reklamní stojany na prospekty, letáky, výstavní a podlahové stojany, clip reklamní A-stojany za příznivé ceny a v krátkých dodacích lhůtách, zajistí renomovaný specialista na reklamní a prezentační systémy všeho druhu, společnost Activity promotion s.r.o. Na webových stránkách activity.cz najdete bohatou nabídku multifunkčních stojanů a reprezentantivních poutačů, které splní každý propagační záměr.

Stojany na propagační materiály, Activity promotion s.r.o.

Reklamní stojany na prospekty, letáky, tiskoviny, noviny, propagační materiály

Klasická propagace se v dnešní době neobejde bez stojanů na prospekty, které patří k nejvíce používaným druhům reklamy. Podívejte se na bohatý sortiment reklamních stojanů v našem internetovém obchodě shop.activity.cz a vyberte si přesně ten typ reklamního stojanu, který nejlépe splní vaše propagační účely. U nás najdete reklamní stojany na letáky i malé letáčky, stojany na prospekty, stojany na tiskoviny, noviny, stojany na propagační materiál. Překvapí vás rozmanitost tvarů, velikostí i kombinace materiálů námi nabízených propagačních stojanů.

Reklamní stojany na prospekty, letáky, tiskoviny, Activity promotion s.r.o.


Přenosné skládací reklamní stojany, pevné a stabilní stojany i v oboustranném provedení

Dobrým pomocníkem pro vaši reklamu budou skládací stojany na prospekty, které kamkoli přenesete v praktické přenosné brašně, stojan rychle rozložíte a zase složíte. Jinou variantou reklamních stojanů jsou pevné stojany na noviny, tiskoviny, prospekty, které jsou velmi stabilní, například drátěný stojan do tvaru A či oboustranný stojan s různým počtem kapes na tiskoviny rozlišných formátů. K reprezentativním a zároveň informačním účelům vám dobře poslouží stojan na prospekty Velo Magic z eloxovaného hliníku a podstavcem z MDF materiálu, s variabilním počtem kapes, stojan je vhodný na předváděcí akce a výstavy.

Reklamní stojany na prospekty, Activity promotion s.r.o.


Možnosti umístění reklamních stojanů na propagační materiály a informační tiskoviny

Všechny typy námi nabízených stojanů na prospekty, letáky, tiskoviny, propagační materiály najdou svoje využití na veletrzích, výstavách, muzeích, autosalonech, obchodních centrech, na předváděcích akcích, při obchodních prezentacích, v halách hotelů, kongresových sálech, letištních a nádražních halách. Reklamní stojany jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, poskytují účelné uložení vašich propagačních materiálů, a přitom vypadají velmi elegantně a jsou stále velmi žádané.

Různé typy reklamních stojanů na prospekty


PODSTRÁNKY

Roll-up systémy

Roll-up systémy
Přenosné reklamní a prezentační systémy typu Roll Up nejvyšší kvality

Světelné LED rámy

Světelné LED rámy
Světelné LED rámy, LED klaprámy a světelný poutač Lightbox pro účinnou propagaci

Reklamní stojany

Reklamní stojany
Multifunkční reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Activity promotion s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Activity promotion s.r.o.
www.shop.activity.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 77
Brno 627 00

mail@activity.cz
+420 548 211 748


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha